

Комунистите са искали борда??? Сега ще кажеш, че и комунистите искаха ЕС и НАТО? Ти в ред ли си бе???
Относто зависимостта от русия, това го направи р.овч с подписването на малоумния договор преди две години, с по-висока цена, а сигурността я виждаме в момента. Същевременно, същия дебил комунист реши, че сегашния и бъдещия ни аец ще бъдат строени, управлявани и захранвани от русия. Същия този омразен на вас костов тогава предупреждаваше, че не е хубаво да си напълно зависим от една страна и трябва да имаме алтернативи, но комунистите тогава се смяха. Вижда се кой е бил прав.
Евроидиоте, май нищо не знаеш за съдебната власт, която е важната в случая.
Орландо, дълга на България беше натрупан след 83та година до 89. 83г на България се отрязват крилцата за незаконния износ на оръжие към незаконни режими, и съответно парите спират. Прекрасната ни развита икономика изпада в колапс и единствения начин да продължи да се върти е със заеми. Които ще изплащат и децата ни. Всичките глупости, които си написал са ужасно далече от истината. При виденов заплатата беше 3 долара, а долара беше 3 000лв. Помниш ли, как хората нямаха пари за баничка, банките фалираха? И костов го бил направил това, за да вземе власта? Ти верно ли?
В последните 18 години, 12 управляват комунисти, 3 управления на комунисти. Първото беше известно, като Луканова зима, второто като Виденова зима, третото като Станишева зима. Колко още ви трябва, за да схванете, че те ни крадат и те са реалния проблем на страната?