Светкавица освободи Н.Спасов

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Светкавица освободи Н.Спасов

Мнениеот FCH » 01 фев 2012 16:50

Никола Спасов вече не е старши треньор на новака в "А" група Светкавица (Търговище). Президентът на "мълниеносците" бай Петко Матеев еднолично преценил, че Спасов е болен и не може да води тима.
"Напуснах Светкавица. На практика съм освободен от президента Петко Матеев . Като причина той сподели, че здравословното ми състояние пречи да водя тима. Аз ако мислех, че съм толкова болен, сам щях да напусна и да отида да се лекувам!!!" - сподели вече бившият старшия Никола Спасов.
"С мен бяха освободени и футболистите, които бях довел - Радослав Бачев, Виктор Митев, Димитър Коемджиев, Даниел Беконо и Георги Иванов. Предполагам, че и други ще напуснат. Не знам кой ще води отбора сега. Това се получи в много неприятен момент по средата на подготовката, но какво да се прави", добави Спасов, известен във футболните среди като "Мастиката".
Най-вероятно кормилото на аутсайдера от Търговище отново ще поеме спортно-техническия директор и досегашен помощник-треньор Пламен Донев. Легендата на Светкавица, води непрекъснато тима в продължение на 15 години до миналата есен. При тази ситуация завръщането в "Б" е повече от сигурно, предвид абсурдното включване на дебютанта в елита, ниския бюджет и слабата организация.

arsenalko
Мнения: 96
Регистриран на: 13 яну 2009 18:19
Контакти:

Re: Винпрома освободи Мастиката

Мнениеот arsenalko » 01 фев 2012 16:59

Добре че беше съдията на мача Светкавица- Левски че и вие щяхте да сте с по- малко точки ако беше свирил обективно

Потребителски аватар
WARrior
Мнения: 1012
Регистриран на: 17 юни 2011 15:25
Skype: .....
Контакти:

Re: Винпрома освободи Мастиката

Мнениеот WARrior » 01 фев 2012 16:59

kambata написа:Това недоразумение Светкавица няма да вземе и 2 точки следващия полусезон.


Те и 1 няма да вземат :mrgreen:
СТЕНЛИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Винпрома освободи Мастиката

Мнениеот FCH » 01 фев 2012 17:01

Може да изкопчат нещо от Калиакра, Локо Сф, Видима и Монтана... А ако бай Кольо беше останал, при нужда Тича щеше да ги дари с 3 точки!

Потребителски аватар
danimann
Мнения: 374
Регистриран на: 22 авг 2010 18:23
Skype: daniel.genev
Контакти:

Re: Винпрома освободи Мастиката

Мнениеот danimann » 01 фев 2012 17:06

Никола Спасов е много кадърен треньор.бих казал един от най-добрите ни и не знам защо никой не го иска.взе Ч.море от нищото и 3 лета играха в европа като бяха на косъм да отстранят Щутгарт.бих казал същото и за Стефан Грозданов.за жалост стигнаха до ниво в което да поемат селски отборчета,че даже и там да не ги оценяват.с тях първенството ще е по интересно
ЕДНА БОРБА ЕДНА ЛЮБОВ ЕДИН ОТБОР -ЦСКА

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Винпрома освободи Мастиката

Мнениеот kambata » 01 фев 2012 17:07

arsenalko написа:Добре че беше съдията на мача Светкавица- Левски че и вие щяхте да сте с по- малко точки ако беше свирил обективно

Да да те щото са толкова добри 15 мача съдията им е виновен да не могат да вземат една победа. Какво правят в А група :lol:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Винпрома освободи Мастиката

Мнениеот wolf » 01 фев 2012 17:16

FCH написа:Може да изкопчат нещо от Калиакра, Локо Сф, Видима и Монтана... А ако бай Кольо беше останал, при нужда Тича щеше да ги дари с 3 точки!

Биха каменарци с 1-0 и това ми стига за да ми станат симпатични :mrgreen:
Офтопик:

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Винпрома освободи Мастиката

Мнениеот FCH » 01 фев 2012 17:29

wolf написа:
FCH написа:Може да изкопчат нещо от Калиакра, Локо Сф, Видима и Монтана... А ако бай Кольо беше останал, при нужда Тича щеше да ги дари с 3 точки!

Биха каменарци с 1-0 и това ми стига за да ми станат симпатични :mrgreen:

Хахах... знаеш ли, че бай Петко едно време беше комбина с Митьо Събев и Порточана- въртяха си играчи по оста "Лазур" - "Коритото" - Търговище?

Потребителски аватар
dhk222
Мнения: 230
Регистриран на: 10 сеп 2009 11:28
Контакти:

Re: Светкавица освободи Н.Спасов

Мнениеот dhk222 » 01 фев 2012 18:27

FCH написа:Никола Спасов вече не е старши треньор на новака в "А" група Светкавица (Търговище). Президентът на "мълниеносците" бай Петко Матеев еднолично преценил, че Спасов е болен и не може да води тима.
"Напуснах Светкавица. На практика съм освободен от президента Петко Матеев . Като причина той сподели, че здравословното ми състояние пречи да водя тима. Аз ако мислех, че съм толкова болен, сам щях да напусна и да отида да се лекувам!!!" - сподели вече бившият старшия Никола Спасов.
"С мен бяха освободени и футболистите, които бях довел - Радослав Бачев, Виктор Митев, Димитър Коемджиев, Даниел Беконо и Георги Иванов. Предполагам, че и други ще напуснат. Не знам кой ще води отбора сега. Това се получи в много неприятен момент по средата на подготовката, но какво да се прави", добави Спасов, известен във футболните среди като "Мастиката".
Най-вероятно кормилото на аутсайдера от Търговище отново ще поеме спортно-техническия директор и досегашен помощник-треньор Пламен Донев. Легендата на Светкавица, води непрекъснато тима в продължение на 15 години до миналата есен. При тази ситуация завръщането в "Б" е повече от сигурно, предвид абсурдното включване на дебютанта в елита, ниския бюджет и слабата организация.

Никола Спасов е един от най добрите тренери в България,какво повече искат в Търговище?Чух за напускане на Моу,сигурно е получил оферта от бай Петко :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Светкавица освободи Н.Спасов

Мнениеот Messinho » 01 фев 2012 18:30

Глупово решение на Петкоо, Спасов е доста добър наставник :!:
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение


Върни се в “Светкавица”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта