Никола Спасов поема Светкавица

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот зеления » 25 окт 2011 02:15

Никола Спасов поема Светкавица
Източник: Оле.бг

Бившият треньор на Черно море Никола Спасов, който преди 3 дни напусна Брегалница (Щип), пое отбора на Светкавица. Шампионът на България с Локомотив (София) от 1978-а година заменя на поста досегашния наставник Пламен Донев, който ще е негов асистент. Светкавица се намира на последно място в "А" група, като има само една точка. Спасов ще дебютира при гостуването на Видима в четвъртък.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
bucky_barabata
Мнения: 185
Регистриран на: 24 мар 2008 17:10
Контакти:

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот bucky_barabata » 25 окт 2011 02:52

Жалко, че Винпрома се слави повече с водката, а не с мастиката. Трудно ще му е на Кольо.

Потребителски аватар
AndreyBG
Мнения: 1393
Регистриран на: 04 юни 2009 19:47
Контакти:

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот AndreyBG » 25 окт 2011 06:24

Успех му пожелавам ( освен в мача с нас разбира се). Докара ни до 3-тото място, винаги ще го помня лично аз! ;)
Ние сме зелената агитка!!!! Черно море завинаги!!!!

BLUE CHAMPIONS написа: В играта оставаме аз, Моряка и Борото. Предвид класите на отборите, най-вероятно аз ще продължа :oops: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот dindan » 25 окт 2011 07:20

bucky_barabata написа:Жалко, че Винпрома се слави повече с водката, а не с мастиката. Трудно ще му е на Кольо.

Пил съм търговищка мастика и е може би най-добрата :mrgreen:
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
svet_trg
Мнения: 28
Регистриран на: 20 юни 2011 10:41
Контакти:

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот svet_trg » 25 окт 2011 08:18

Аз пък си пожелавам да ни е на кадем и още следващият мач да бием Видима.
Все си мисля че от досегашния треньор,нямаше никаква нужда и сега може и да тръгнат нещата.

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот turbogena » 25 окт 2011 10:00

Ей Кольо Мастиката се завръща :)
"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.


http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот гражданин от село » 25 окт 2011 11:16

dindan написа:
bucky_barabata написа:Жалко, че Винпрома се слави повече с водката, а не с мастиката. Трудно ще му е на Кольо.

Пил съм търговищка мастика и е може би най-добрата :mrgreen:

Ти защо мислиш е напуснал Щип и набегом към Търговище? :lol:

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот зеления » 25 окт 2011 19:49

Никола Спасов: Ще се опитам да спася от изпадане Светкавица

Източник: http://www.ole-bg.com 18:56 / 25.10.2011

Бившият треньор на "Черно море“ Никола Спасов, под чието ръководство тимът стана трети в България през 2009-а, ще се завърне на стадион "Тича“ на 19 ноември. Той обаче ще е от другата страна на барикадата, тъй като ще води "Светкавица“. Спасов се разбра с шефа на клуба от Търговище за треньорския пост в събота и в неделя изведе тима за първа тренировка.
"След като се завърнах в Македония, се прибрах във Варна, за да се видя с приятели. Поканата на г-н Матеев дойде изненадващо, но не мислих много, защото ми се работи. Аз ще съм главен мениджър, а Пламен Донев и помощникът му остават в екипа ми. Ще опитам да помогна на отбора да започне да побеждава и оцелее в "А“ група, колкото и трудно да изглежда това на този етап. Длъжни сме да спечелим точки в оставащите 5 есенни мача, за да убедим шефа да инвестира в нови попълнения през зимната пауза“, заяви за "Народно дело“ Спасов. Последният дебютира в четвъртък при гостуването на "Видима-Раковски“ в Севлиево. До края на есенния полусезон следват второ гостуване на "Монтана“, домакинство със "Славия“, визита на "Тича“ и двубой с "Левски“ у дома.

Брои Мартин Христов за титуляр
Юношата на "Черно море“ Мартин Христов ще продължи да е основен играч в "Светкавица“, гарантира Никола Спасов. По този специалистът категорично опроверга слуховете, че има зъб на Христов от съвместната им работа на "Тича“. Както е известно, Спасов отпрати Мартин, когато пое "моряците“ през лятото на 2007-а.
"Тогава не виждах смисъл да оставям Мартин, защото целите бяха високи и с оглед на отборния ни потенциал той нямаше да е титуляр. За него бе по-добре да играе някъде редовно и не съжалявам за решението си. Иначе добре зная какво може Христов, наясно съм с качествата му и ще разчитам на него в "Светкавица“, заяви за "Народно дело“ Спасов.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Никола Спасов поема Светкавица

Мнениеот зеления » 07 ное 2011 16:30

Браво, мълнии! Днес направихте много добър мач с Монтана и само малшансът ви попречи да вземете първата си победа. Определено бяхте по-добрия отбор на терена. Убеден съм, че начело с Кольо Спасов имате реалните шансове да се преборите за оставане в майсторската група. Само дано бай ви Петко да развърже поне малко кесията с парите за зимния трансферен прозорец.
Желая ви успех от все сърце! :)
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!



Върни се в “Светкавица”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта