Светкавица стартира в А група - очаквания

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DDFC_Supporter
Мнения: 228
Регистриран на: 17 ное 2008 08:36
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот DDFC_Supporter » 05 авг 2011 17:13

ЕМИЛ написа:Светкавица са сигурен изпадащ.Ще продават където могат и ще участват в куп пародии.

+1
САМО ДОБРУДЖА!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот зеления » 05 авг 2011 17:33

Не бъдете толкова сигурни в изпадането на Светкавица! Искрено се надявам Търговище с играта си да натрие носовете на злорадстващите във форума. Пожелавам от все сърце утвърждаването на Светкавица в елитния ни футбол!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот vaskonti » 05 авг 2011 18:15

zlatan написа:много ми е интересно как скандирате името на отбора си по-време на мач-вашето и това на Лудогорец са ми много интересни предвид дългите имена които имате.

Може би скандират "БУРИ"... :roll:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот varnafen » 05 авг 2011 18:43

Те тимаджиите в Черно море не наливат, в Светкавица ще наливат :)

Дано съберат приличен брой точки. Макар че ще си осмислят сезона с победа над Лудогорец само :)

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот Deluxx » 05 авг 2011 21:16

zlatan написа:малко трудно ще е Свткавица оле,но бива.Ами Свткавица ще бъде буфер и нищо друго,всички в Търговище го знаят това ,но пък мачовете ви с Левски и ЦСКА ще бъдат празници за града ви.



Ти нямаш ли си отбор да го гледаш

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот david_villa » 05 авг 2011 21:55

И аз искам да не изпаднат, но повечето отбори, идващи от "Б" групите са с кратък "живот", нищо, че са ги печелили убедително, та какво остава за четвъртия на Изток (или осми в едно символично общо класиране).

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот bekono » 06 авг 2011 00:20

Светкавица ще е боксовата круша. Кой където ги хване ще ги бие. Я някой голова разлика да оправи, я друг някоя точка в повече. Според мен те са сигурни изпадащи без много много изненади в техните мачове. Дори ме съмнява дали напролет ще има такъв отбор.
Офтопик:
Все пак им пожелавам успех срещу отборите в синьо и срещу Лудогорец
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот evgenimilenov » 06 авг 2011 02:09

зеления написа:Не бъдете толкова сигурни в изпадането на Светкавица! Искрено се надявам Търговище с играта си да натрие носовете на злорадстващите във форума. Пожелавам от все сърце утвърждаването на Светкавица в елитния ни футбол!


От Нови пазар съм и наскоро бях на почивка във Варна и отидох на представянето на отбора на Черно море срещу Светкавица ( този мач Светкавица биха 0:2 , а "морето" не направиха нищо смислено ... очаквах и повече от новия им нападател ... Паломино мисля че беше ) , и много добро впечатление ми направиха нападателя на Светкавица , десния им бек и мисля че лявото им крило също и не на последно място вратаря им ..... ( един с гола глава ) - абе общо взето имат 2-3 добри ..... и мисля че няма да са толкова лесни и още първия мач срещу Ботев Враца може да измъкнат Х или 2 ...... и аз даже ще ги играя 2-ка , а коефициентът е 5.00 ..... :roll:

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот evgenimilenov » 06 авг 2011 02:10

bekono написа:Светкавица ще е боксовата круша. Кой където ги хване ще ги бие. Я някой голова разлика да оправи, я друг някоя точка в повече. Според мен те са сигурни изпадащи без много много изненади в техните мачове. Дори ме съмнява дали напролет ще има такъв отбор.
Офтопик:
Все пак им пожелавам успех срещу отборите в синьо и срещу Лудогорец


Ще е доста смешно ,след като не си гледал нито 1 мач на даден отбор и да ги наричаш слабаци и т.н. , накрая да загубите някоя ценна точка от тях .... не мислиш ли ?

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Светкавица стартира в А група - очаквания

Мнениеот greenlandia » 06 авг 2011 09:25

Нищо не знам за този отбор, пожелавам им успех в "А" група. Все пак това им е за първи път .
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ


Върни се в “Светкавица”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта