Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pesho_1913
Мнения: 6785
Регистриран на: 24 фев 2011 20:28
Контакти:

Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот pesho_1913 » 17 юни 2012 12:47

Изпадналият от А група Светкавица може да се сдобие с ноб собственик до края на месеца, разбра "Тема Спорт". Това е било съобщено на играчите преди няколко дни. Досегашният бос на тима от Търговище инж. Петко Матеев възнамерява да се оттегли от футбола.

С новите инвеститори, които според запознати са от столицата, мълниите ще гонят завръщане в елита. Очаква се да бъде направена и подобаваща селекция, а на част от играчите с изтичащи договори вече са били предложени нови.
СЛАВИЯ е любов, а не бизнес - ВЪН боклуците от любимия отбор !
Офтопик:


Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5142
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот ogrizko » 17 юни 2012 12:52

а дано! нека да има повече отбори по-близо до варна ....не може все софия, перник, монтана, благоевград, дупница и все около софия ...поне 6 часа е пътя до там и се трупа умора според мен все там да се ходи, нека да има повече отбори насам - калиакра, светкавица, шумен .... :!:
Изображение

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот mad forest » 17 юни 2012 12:56

А дано, но аз чакам дерби с Дунав в "А" група! Дано там нещата потръгнат и тогава Лудогорец-Дунав ще е северното дерби!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
ralimavridov
Мнения: 1129
Регистриран на: 03 ное 2008 17:51
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот ralimavridov » 17 юни 2012 13:18

Тази година до Гоце Делчев трябва да се тръгне една седмица по-рано.Ако бяха влезли и Бдин направо не знам.Добре е 30 мин. до Каварна,но толкова беше.

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот mad forest » 17 юни 2012 13:38

Най-добре освен Левски, ЦСКА и пловдивските, може би и Берое другите трябва спорд мен да са: Лудогорец, Черно море, Спартак Варна, Дунав Русе, Черноморец Бс, Нефтохимик, Шумен, Добруджа, Светкавица, Етър, Локомотив ГО! :) :) :)
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот FCH » 17 юни 2012 14:41

pesho_1913 написа:С новите инвеститори, които според запознати са от столицата, мълниите ще гонят завръщане в елита. Очаква се да бъде направена и подобаваща селекция, а на част от играчите с изтичащи договори вече са били предложени нови.

Защо ли ми се струва, че инвеститорът се казва Димитър Герасимов...

rzEtw
Мнения: 596
Регистриран на: 11 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот rzEtw » 17 юни 2012 15:00

mad forest написа:Най-добре освен Левски, ЦСКА и пловдивските, може би и Берое другите трябва спорд мен да са: Лудогорец, Черно море, Спартак Варна, Дунав Русе, Черноморец Бс, Нефтохимик, Шумен, Добруджа, Светкавица, Етър, Локомотив ГО! :) :) :)
Дано никога няма такава "А" група, че ще е най-безинтересната в историята, освен в битката за спасение.

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот mad forest » 17 юни 2012 15:06

rzEtw написа:
mad forest написа:Най-добре освен Левски, ЦСКА и пловдивските, може би и Берое другите трябва спорд мен да са: Лудогорец, Черно море, Спартак Варна, Дунав Русе, Черноморец Бс, Нефтохимик, Шумен, Добруджа, Светкавица, Етър, Локомотив ГО! :) :) :)
Дано никога няма такава "А" група, че ще е най-безинтересната в историята, освен в битката за спасение.

Ти да не се обиди, че Спартак Плевен го няма? ;)
Идеята на тази А група бе единствено регионална, доколкото е възможно, не че не можеше ипо-радикално да я направим! Въпреки всичко обаче си остава една шега!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот зеления » 17 юни 2012 15:08

Дано! Мълниите го заслужават. Това мекере Матеев отдавна трябваше да бъде премахнат от футбола.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Светкавица”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост