Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pesho_1913
Контакти:

Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот pesho_1913 » 17 юни 2012 11:47

Изпадналият от А група Светкавица може да се сдобие с ноб собственик до края на месеца, разбра "Тема Спорт". Това е било съобщено на играчите преди няколко дни. Досегашният бос на тима от Търговище инж. Петко Матеев възнамерява да се оттегли от футбола.

С новите инвеститори, които според запознати са от столицата, мълниите ще гонят завръщане в елита. Очаква се да бъде направена и подобаваща селекция, а на част от играчите с изтичащи договори вече са били предложени нови.
СЛАВИЯ е любов, а не бизнес - ВЪН боклуците от любимия отбор !
Офтопик:

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: Светкавица с нов собственик, връща "мълниите" в "А" група

Мнениеот ogrizko » 17 юни 2012 11:52

а дано! нека да има повече отбори по-близо до варна ....не може все софия, перник, монтана, благоевград, дупница и все около софия ...поне 6 часа е пътя до там и се трупа умора според мен все там да се ходи, нека да има повече отбори насам - калиакра, светкавица, шумен .... :!:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
mad forest
Контакти:

Мнениеот mad forest » 17 юни 2012 11:56

А дано, но аз чакам дерби с Дунав в "А" група! Дано там нещата потръгнат и тогава Лудогорец-Дунав ще е северното дерби!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
ralimavridov
Контакти:

Мнениеот ralimavridov » 17 юни 2012 12:18

Тази година до Гоце Делчев трябва да се тръгне една седмица по-рано.Ако бяха влезли и Бдин направо не знам.Добре е 30 мин. до Каварна,но толкова беше.

Потребителски аватар
mad forest
Контакти:

Мнениеот mad forest » 17 юни 2012 12:38

Най-добре освен Левски, ЦСКА и пловдивските, може би и Берое другите трябва спорд мен да са: Лудогорец, Черно море, Спартак Варна, Дунав Русе, Черноморец Бс, Нефтохимик, Шумен, Добруджа, Светкавица, Етър, Локомотив ГО! :) :) :)

Потребителски аватар
FCH

Мнениеот FCH » 17 юни 2012 13:41

pesho_1913 написа:С новите инвеститори, които според запознати са от столицата, мълниите ще гонят завръщане в елита. Очаква се да бъде направена и подобаваща селекция, а на част от играчите с изтичащи договори вече са били предложени нови.

Защо ли ми се струва, че инвеститорът се казва Димитър Герасимов...

rzEtw
Контакти:

Мнениеот rzEtw » 17 юни 2012 14:00

mad forest написа:Най-добре освен Левски, ЦСКА и пловдивските, може би и Берое другите трябва спорд мен да са: Лудогорец, Черно море, Спартак Варна, Дунав Русе, Черноморец Бс, Нефтохимик, Шумен, Добруджа, Светкавица, Етър, Локомотив ГО! :) :) :)
Дано никога няма такава "А" група, че ще е най-безинтересната в историята, освен в битката за спасение.

Потребителски аватар
mad forest
Контакти:

Мнениеот mad forest » 17 юни 2012 14:06

rzEtw написа:
mad forest написа:Най-добре освен Левски, ЦСКА и пловдивските, може би и Берое другите трябва спорд мен да са: Лудогорец, Черно море, Спартак Варна, Дунав Русе, Черноморец Бс, Нефтохимик, Шумен, Добруджа, Светкавица, Етър, Локомотив ГО! :) :) :)
Дано никога няма такава "А" група, че ще е най-безинтересната в историята, освен в битката за спасение.

Ти да не се обиди, че Спартак Плевен го няма? ;)
Идеята на тази А група бе единствено регионална, доколкото е възможно, не че не можеше ипо-радикално да я направим! Въпреки всичко обаче си остава една шега!

Потребителски аватар
зеления
Контакти:

Мнениеот зеления » 17 юни 2012 14:08

Дано! Мълниите го заслужават. Това мекере Матеев отдавна трябваше да бъде премахнат от футбола.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Върни се в “Светкавица”