Защо беше отложен мача Чавдар(Етрополе)-Академик(София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Защо беше отложен мача Чавдар(Етрополе)-Академик(София)

Мнениеот lafsho » 13 ное 2011 20:43

Въпросът ми е защо отложиха мача на Академик,като по наредба трябва да има повече от 2-ма нац.състезатели,а Чавдар имат точно 2-ма?По тази логика защо не отложиха мачовете на Черноморец (Б-с),Славия и Черноморец(П-е),който също са с 2-ма национали!Ако някой може да ми обясни критерийте за отлагане на мачовете заради нац.състезатели,нека го направи,или просто бфс мери с различен аршин
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Защо беше отложен мача Чавдар(Етрополе)-Академик(София)

Мнениеот MagicMoments » 13 ное 2011 20:51

lafsho написа:Въпросът ми е защо отложиха мача на Академик,като по наредба трябва да има повече от 2-ма нац.състезатели,а Чавдар имат точно 2-ма?По тази логика защо не отложиха мачовете на Черноморец (Б-с),Славия и Черноморец(П-е),който също са с 2-ма национали!Ако някой може да ми обясни критерийте за отлагане на мачовете заради нац.състезатели,нека го направи,или просто бфс мери с различен аршин

Защото Литекс и Чавдар са поискали такова отлагане което им е разрешено при точно двама младежки национали.Черноморец не поискаха такова нещо защото Жужу май беше беше напълно свободен за игра тъй като отложиха мача на националния.При такава жалба БФС няма друг избор освен да отложи двубоите,тъй като почти всички първенства в Европа са в почивка заради баражите, а БФС избра компромисния вариант да се играят мачовете от А група и отборите с такива претенции се уважават...
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Защо беше отложен мача Чавдар(Етрополе)-Академик(София)

Мнениеот emi_cska » 13 ное 2011 21:27

MagicMoments написа:
lafsho написа:Въпросът ми е защо отложиха мача на Академик,като по наредба трябва да има повече от 2-ма нац.състезатели,а Чавдар имат точно 2-ма?По тази логика защо не отложиха мачовете на Черноморец (Б-с),Славия и Черноморец(П-е),който също са с 2-ма национали!Ако някой може да ми обясни критерийте за отлагане на мачовете заради нац.състезатели,нека го направи,или просто бфс мери с различен аршин

Защото Литекс и Чавдар са поискали такова отлагане което им е разрешено при точно двама младежки национали.Черноморец не поискаха такова нещо защото Жужу май беше беше напълно свободен за игра тъй като отложиха мача на националния.При такава жалба БФС няма друг избор освен да отложи двубоите,тъй като почти всички първенства в Европа са в почивка заради баражите, а БФС избра компромисния вариант да се играят мачовете от А група и отборите с такива претенции се уважават...

имаш грешка, мача на Алжир се игра
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

niksan1071968
Мнения: 28
Регистриран на: 29 окт 2009 18:39
Skype: niksan1071968
Контакти:

Re: Защо беше отложен мача Чавдар(Етрополе)-Академик(София)

Мнениеот niksan1071968 » 13 ное 2011 21:42

Става въпрос за Олимпийският отбор на Алжир, където е повикан. Този е отложен!

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Защо беше отложен мача Чавдар(Етрополе)-Академик(София)

Мнениеот emi_cska » 13 ное 2011 21:44

аа така кажете, но то Мболи в кой отбр е повикан
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс


Върни се в “Академик София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта