Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот modor » 06 авг 2011 15:29

Министерството на физическото възпитание и спорта започва ремонт на стария стадион "Академик" на 4-ти километър. Козметичните дейности ще струват около един милион лева.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4MhHya5flzs[/youtube]
[offtopic]http://tv7.bg/sport-news/846582.html[/offtopic]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот zlatan » 06 авг 2011 15:38

нещо хубаво което дано да се случи.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот arekusanderu » 06 авг 2011 15:43

Козметичните средства са общо понятие........нещо като Около........аз не вярвам да се направи нещо хубаво на този позабравен стадион,и ако някой някога е ходил на голям мач на този стадион-да каже........
FORZA CESENA !!!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13858
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот Pichichi » 06 авг 2011 16:56

Това не беше ли един от обектите които Б.Б. щеше да продава за да даде пари на "бизнесмените " собственици на клубове в София да си оправят техните стадиони !!!

Потребителски аватар
kireto2
Мнения: 1028
Регистриран на: 28 юли 2009 20:43
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот kireto2 » 06 авг 2011 17:18

Какво значи козметичен ремонт? Питам, защото, като го видях за последно(преди 2-3 месеца) този стадион имаше нужда от основен ремонт!Терена е ужасен, приличаше на арена за кални боеве! Ако ,юношите на Академик тренират там, може да станат добри ръгбисти, но в никакъв случай футболисти!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 06 авг 2011 17:51

Pichichi написа:Това не беше ли един от обектите които Б.Б. щеше да продава за да даде пари на "бизнесмените " собственици на клубове в София да си оправят техните стадиони !!!

Мисля, че ставаше въпрос за стадион "Раковски". Иначе стадион "Академик" е на добро място, но само с козметичен ремонт няма да мине - това ще са пари, хвърлени на вятъра. По-скоро трябва да се събори и на неговото място да се построи нов за 10-15 хиляди зрители, който да бъде държавна / общинска собственост и да се ползва от всички столични отбори (срещу наем) при необходимост.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот Blue_AvalanchE » 06 авг 2011 18:09

Да оправят пистата около терена, тревното покритие и трибуните (малко места, не са нужни много). За един милион тези три неща смятам, че е напълно възможно да се оправи стадиона. ;)
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот lafsho » 06 авг 2011 19:39

arekusanderu написа:Козметичните средства са общо понятие........нещо като Около........аз не вярвам да се направи нещо хубаво на този позабравен стадион,и ако някой някога е ходил на голям мач на този стадион-да каже........

Предполагам,че не целиш заяждане с моят отбор,но ще ти кажа:През 90-те год.Академик играеше там домакинските си мачове в Б гр.и се събираха доста хора!Дано стане стадиончето,това ни е истинският дом!АКАДЕМИК-ОТБОР ВЕЛИК!!!
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот arekusanderu » 06 авг 2011 19:52

lafsho написа:
arekusanderu написа:Козметичните средства са общо понятие........нещо като Около........аз не вярвам да се направи нещо хубаво на този позабравен стадион,и ако някой някога е ходил на голям мач на този стадион-да каже........

Предполагам,че не целиш заяждане с моят отбор,но ще ти кажа:През 90-те год.Академик играеше там домакинските си мачове в Б гр.и се събираха доста хора!Дано стане стадиончето,това ни е истинският дом!АКАДЕМИК-ОТБОР ВЕЛИК!!!

няма заяждане с отбора ви,на мен не ми пречи изобщо...........някога стадиона се използваше за концерти,и имаше над 10 000 зрители..........въпроса ми е защо за 40 години никои не се сети за този стадион,а е на хубаво място............
FORZA CESENA !!!

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Един милион лева за ремонт на стария стадион "Академик"

Мнениеот lafsho » 06 авг 2011 20:02

arekusanderu написа:
lafsho написа:
arekusanderu написа:Козметичните средства са общо понятие........нещо като Около........аз не вярвам да се направи нещо хубаво на този позабравен стадион,и ако някой някога е ходил на голям мач на този стадион-да каже........

Предполагам,че не целиш заяждане с моят отбор,но ще ти кажа:През 90-те год.Академик играеше там домакинските си мачове в Б гр.и се събираха доста хора!Дано стане стадиончето,това ни е истинският дом!АКАДЕМИК-ОТБОР ВЕЛИК!!!

няма заяждане с отбора ви,на мен не ми пречи изобщо...........някога стадиона се използваше за концерти,и имаше над 10 000 зрители..........въпроса ми е защо за 40 години никои не се сети за този стадион,а е на хубаво място............

Да прав си за концертите,но те бяха на големия стадион,а тук става въпрос за малкия стадион,който е зад х-л'Плиска' и е доста по-стар!
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!


Върни се в “Академик София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта