Академик(София)-Сливнишки герой 4:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Академик(София)-Сливнишки герой 4:2

Мнениеот lafsho » 12 апр 2012 23:28

Много добър мач за 'Студентите' и важна победа от 19 кр.игран на 2.04.За някой това може да е стара информация,но явно не и за екипа на сайта.Моля отбележете резултата и трите точки в класирането за нас.
http://akademik-sofia.com/news.php?extend.1008.17
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Академик(София)-Сливнишки герой 4:2

Мнениеот шивача » 12 апр 2012 23:40

lafsho написа:Много добър мач за 'Студентите' и важна победа от 19 кр.игран на 2.04.За някой това може да е стара информация,но явно не и за екипа на сайта.Моля отбележете резултата и трите точки в класирането за нас.
http://akademik-sofia.com/news.php?extend.1008.17

дай малко инфо за Бахъров, Николов, Кикарин, а гледам, че и Митко Коларов е дошъл при вас :? ;)
в смисъл как играят и така ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
АКАДЕМИК София
Мнения: 106
Регистриран на: 22 апр 2008 00:45
Местоположение: София; Редута
Контакти:

Re: Академик(София)-Сливнишки герой 4:2

Мнениеот АКАДЕМИК София » 13 апр 2012 00:03

шивача написа:дай малко инфо за Бахъров, Николов, Кикарин, а гледам, че и Митко Коларов е дошъл при вас :? ;)
в смисъл как играят и така ;)

Владислав Бахъров, Борислав Николов и Милен Кикарин играят при нас още от есента. Първият тогава влизаше по-често като резерва, докато Николов и Кикарин си бяха титуляри. Сега и Бахъров вече намира място в титулярния състав и поне за мен той се справя прилично. Кикарин също не е лош, има някакъв талант. Борислав Николов е на приливи и отливи. Но май самочувствието му е в повече и доста често играе доста егоистично и това му пречи.
Димитър Коларов дойде при нас тази пролет и се включва на добро ниво, макар че в повече случаи го прави като резерва.
Като цяло и четиримата не са лоши играчи, имат някакъв талант, но в никакъв случай не бих казал, че блестят с нещо кой знае какво. От тази четворка за мен Коларов и Бахъров са по-добрите попълнения. След тях поне за мен идва Кикарин. Все си мисля, че Николов макар и така здраво налаган не притежава кой знае какви качества. Е това е накратко. ;)
Изображение

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Академик(София)-Сливнишки герой 4:2

Мнениеот шивача » 13 апр 2012 00:18

АКАДЕМИК София написа:
шивача написа:дай малко инфо за Бахъров, Николов, Кикарин, а гледам, че и Митко Коларов е дошъл при вас :? ;)
в смисъл как играят и така ;)

Владислав Бахъров, Борислав Николов и Милен Кикарин играят при нас още от есента. Първият тогава влизаше по-често като резерва, докато Николов и Кикарин си бяха титуляри. Сега и Бахъров вече намира място в титулярния състав и поне за мен той се справя прилично. Кикарин също не е лош, има някакъв талант. Борислав Николов е на приливи и отливи. Но май самочувствието му е в повече и доста често играе доста егоистично и това му пречи.
Димитър Коларов дойде при нас тази пролет и се включва на добро ниво, макар че в повече случаи го прави като резерва.
Като цяло и четиримата не са лоши играчи, имат някакъв талант, но в никакъв случай не бих казал, че блестят с нещо кой знае какво. От тази четворка за мен Коларов и Бахъров са по-добрите попълнения. След тях поне за мен идва Кикарин. Все си мисля, че Николов макар и така здраво налаган не притежава кой знае какви качества. Е това е накратко. ;)

Мерси и Успех ви желая. Дано си намерите читави собственици ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
АКАДЕМИК София
Мнения: 106
Регистриран на: 22 апр 2008 00:45
Местоположение: София; Редута
Контакти:

Re: Академик(София)-Сливнишки герой 4:2

Мнениеот АКАДЕМИК София » 14 апр 2012 19:13

шивача написа:Мерси и Успех ви желая. Дано си намерите читави собственици ;)

Благодаря. Дано!
Изображение


Върни се в “Академик София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта