Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот lafsho » 18 мар 2012 11:13

Много важна победа за нас,с гол на П.Петков още в 5-тата мин.!Напред Студенти,АКАДЕМИК-ОТБОР ВЕЛИК!

http://akademik-sofia.com/news.php
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
levski7
Мнения: 248
Регистриран на: 29 апр 2009 18:38
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот levski7 » 18 мар 2012 12:24

Чорбарски подлоги!

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот gilento93 » 18 мар 2012 12:27

Възхищавам се на такива хора,които подкрепят по-малките отбори.Тука във форума може да има по 1-2 фена на Академик,Видима и др. но важното е,че ги има.Може сами да си пишете в темите но аз шапка ви свалям,че си обичате отбора и го подкрепяте. :)

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот storm » 18 мар 2012 12:39

levski7 написа:Чорбарски подлоги!

Колко да са им подлоги, като миналия шампионат им направиха Х..
А и те горките заради Двойчо Симитлийски не могат да играят и в София даже..

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот lafsho » 18 мар 2012 13:00

gilento93 написа:Възхищавам се на такива хора,които подкрепят по-малките отбори.Тука във форума може да има по 1-2 фена на Академик,Видима и др. но важното е,че ги има.Може сами да си пишете в темите но аз шапка ви свалям,че си обичате отбора и го подкрепяте. :)

Благодаря за това :) ,в този форум сме поне 4-ма,доколкото аз знам.В нашият Фен сайт и форум сме доста повече!АКАДЕМИК-ОБИЧАМЕ ТЕ!
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот lafsho » 18 мар 2012 13:09

levski7 написа:Чорбарски подлоги!

По принцип на провокации не отговарям,само да кажа,че исторически погледнато,Академик винаги е бил приятелски настроен с Левски.Има множество фенове левскари,които симпатизират на Студентите.Това,че в последната година,един неориентиран човек се сближи не с когото трябва,не означава,че всички студенти са такива!!!Лично аз предпочитам да гледам любимият си отбор ако ще във В гр.и да играе по селата,отколкото на червения стадион!МАЛКО-НО ВЕРНИ!АКАДЕМИК-ОТБОР ВЕЛИК!
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот gilento93 » 18 мар 2012 13:58

lafsho написа:
gilento93 написа:Възхищавам се на такива хора,които подкрепят по-малките отбори.Тука във форума може да има по 1-2 фена на Академик,Видима и др. но важното е,че ги има.Може сами да си пишете в темите но аз шапка ви свалям,че си обичате отбора и го подкрепяте. :)

Благодаря за това :) ,в този форум сме поне 4-ма,доколкото аз знам.В нашият Фен сайт и форум сме доста повече!АКАДЕМИК-ОБИЧАМЕ ТЕ!



Няма защо да ми благодариш.Всеки може да е фен на Левски и Цска,или пък на Милан,Б.Мюнхен,Реал М.,Барселона,Челси,Ливърпул,Ман.Юнайтед но аз се възхищаван на феновете на не чак толкова "популярните" клубове.Сигурно има някаква тръпка да си фен примерно на Фулъм,Евертън,Хамбургер и др.Вчера например ритах с един където беше фен на Уест Хям.Един приятел пък е фен на Евертън.Както се казва за всеки влак си има пътници. ;)

Потребителски аватар
pesho_1913
Мнения: 6785
Регистриран на: 24 фев 2011 20:28
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот pesho_1913 » 18 мар 2012 14:08

gilento93 написа:Възхищавам се на такива хора,които подкрепят по-малките отбори.Тука във форума може да има по 1-2 фена на Академик,Видима и др. но важното е,че ги има.Може сами да си пишете в темите но аз шапка ви свалям,че си обичате отбора и го подкрепяте. :)

И най-смотаното е, че многобройните фенове на "грандовете" и на отборите с повечко публика им се подиграват, че никой не им пише в темите. Само че не осъзнават, че на тези, които ''сами'' си пишат, изобщо не им дреме на Кънчо! Лесно е да си фен на ''грандовете'' и отборът ти нон-стоп да постига успехи. Похвала за такива фенове, че не са им промити мозъците с червено-синята идея, и че подкрепят местния си отбор!
СЛАВИЯ е любов, а не бизнес - ВЪН боклуците от любимия отбор !
Офтопик:

Потребителски аватар
АКАДЕМИК София
Мнения: 106
Регистриран на: 22 апр 2008 00:45
Местоположение: София; Редута
Контакти:

Re: Сливнишки герой-Академик(София) 0:1

Мнениеот АКАДЕМИК София » 18 мар 2012 16:10

pesho_1913 написа:И най-смотаното е, че многобройните фенове на "грандовете" и на отборите с повечко публика им се подиграват, че никой не им пише в темите. Само че не осъзнават, че на тези, които ''сами'' си пишат, изобщо не им дреме на Кънчо! Лесно е да си фен на ''грандовете'' и отборът ти нон-стоп да постига успехи. Похвала за такива фенове, че не са им промити мозъците с червено-синята идея, и че подкрепят местния си отбор!

Напълно съм съгласен! Вижте, ние може да сме малко, но за сметка на това сме супер верни привърженици! За нас няма значение в коя група е Академик. Ние ВИНАГИ ЩЕ СИ ПОДКРЕПЯМЕ АКАДЕМИК! Докато някои привърженици на така наречените ни грандове си подкрепят отборите само когато побеждават. За мен това не са истински верни привърженици. Не може на важните мачове и на тогава, когато отборите им побеждават по стадионите да има публика, а когато са в криза и точно когато трябва да имат подкрепа от трибуните, такава да липсва!

Искам да отговоря и на привърженика на Левски, който ни нарече червени подлоги!
Ние не сме подлоги нито на Левски, нито на ЦСКА, нито на който и да било отбор. Това, че в момента управлението на любимия ни отбор е такова, за това вина нямаме ние. За съжаление на нашите географски ширини всячески се пречи да се развиват по-малките отбори и това ги принуждава да се сближат с някои от по-големите. Ако се намирахме някъде другаде в наистина футболна държава, това нямаше как да се случи и такива отбори като Академик щяха да имат доста повече публика и историята им със сигурност щеше да се уважава адски много. Но какво да направим, че се намираме в България?!
Вижте, че се прави всичко възможно да се пречи на Академик. Имаме 2 стадиона с името "Академик", бази и т.н., а крайна сметка самият отбор не притежава абсолютно нищо и сме бездомници в собствения си град. :oops:
Хората гласуваха за големите обещания на г-н Борисов, но за съжаление те си останаха големи само на думи. :cry: (извинявам се, че намесих и политиката )!
Изображение


Върни се в “Академик София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта