Ботев - Любимец 2:2 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

radovasto
Мнения: 210
Регистриран на: 08 дек 2010 21:19
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот radovasto » 11 сеп 2011 14:44

емо73канар написа:Направо си каза,цитирам по памет:с това разполагам и с него работя.Тоес ,някой друг е правил селекцията,и понеже ми писна за всичко да обвеняваме Хубчев,ще ви кажа ,че когато отидох да си платя картата за сезона зададох точно този въпрос на Йотков,КОЙ направи селекцията, и човека в прав текст ми заяви,че Бакала е направил селекцията.

Стига с тези интриги - треньор който се е оставил друг да му прави селекцията няма място в Ботев. Ако Хубчев е мъж нека има доблестта да си подаде оставката и да каже ако има какво да казва, а след това собственика да реши кой крив и кой прав.

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот emo_75 » 11 сеп 2011 15:31

kan1912 написа:
bai Momchil написа:Добре с тия слаби футболисти, че и по слаби бяха, биехме отбори от Б група в контроли, да не говорим, че водихме на Нафтата с 20+ точки. Сега как така със същите футболисти + няколко попълнения изоставаме от Нафтата?

Не става въпрос кой е правил селекция и кой не, ама да имаме само 1 изявен типичен централен нападател и той да стои резерва в домакински мач с гранда Любимец - е не го разбирам тва. Бакала ли избира титулярите? Напрежение имало върху футболисти, алабала. Ми догодина като излязат срещу ЦСКА/Левски или в дербито с лайнутарите, кво ще правим бе, майна? Те ще се насерат от страх!

Абсолютно съм съгласен с всичко което си написал. Какви съперници от А-група, та той Хубчев вчера на пресконференцията каза "на какво отгоре сте очаквали да мачкаме поне в домакинските мачове, ми това е Б-група". За мен има само един изход и той е назабавно уволнение на Хубчев.

най-голямата глупост която можем да искаме и ръководството да направи е да уволнят Хубчев.
започваме буквално да приличаме на феновете на Левски и ЦСКА,които след всеки 2-3 неуспешен мач искат оставки и гонят треньори.аз лично продължавам да вярвам и мисля,че Хубчев е не просто добър треньор,той е много добър специалист,но публиката и журналистите създават голямо напрежение.момчета разберете,че в такава обстановка в която постояно си критикуван(това важи и затреньора и за футболистите)много трудно се работи и така не помагаме.само ги сковаваме повече,това е психология която няма как да не влияе на играчи и треньори.нека ги оставим да работят.ако има някой за критикуване,то това са единствено 2-ма футболисти,на които особено много се разчиташе и ние много вярвахме,че тези двама основно ще дърпат отбора.само,че те не показват и 40% от това което могат-лично мнение.
аз продължавам да вярвам,че ние ще влезем и то с разлика пред втория,но отбора и треньора трябва да бъдат оставени да работят спокойно и да чувстват нашата подкрепа както до сега,а не да ги грабваме и още повече да ги обезверяваме.нещата постепено ще се получат,аз съм убеден в това.

Потребителски аватар
Тракиец 1912
Мнения: 532
Регистриран на: 08 мар 2009 19:57
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот Тракиец 1912 » 11 сеп 2011 15:38

До тука имат само домакински мачове. Нямат противникова агитка, всичко живо наоколо ги подкрепя. Ми кво става, ако има няколко хиляди, които ги псуват и искат да ги унижат. Такъв бетон ще налеят в краката, че не ми се мисли. За кво напрежение въобще говори Хубчев...

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот Yellow major » 11 сеп 2011 15:50

Повече от ясно е че Хубчев изповяда дефанзивен футбол вече 5 мача. Кога този отбор ще играе с двама нападатели, но чисти нападатели. За схема 4-3-3 пък с този треньор и не мога да си помисля дори.Дори и Стефанов да е слаб ако го забие отпред а Курдов да играе по раздвижено пак ще сме много по-добре. Толкова съм разочарован от ината му да налага яловия Атанасов и то сам напред вече 5 мач, че си мисля че не я вдява изобщо. 63 мин да играеш без Курдов у дома срещу Любимец си е живо престъпление!

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот rump_shaker » 11 сеп 2011 15:52

емо73канар написа:Направо си каза,цитирам по памет:с това разполагам и с него работя.Тоес ,някой друг е правил селекцията,и понеже ми писна за всичко да обвеняваме Хубчев,ще ви кажа ,че когато отидох да си платя картата за сезона зададох точно този въпрос на Йотков,КОЙ направи селекцията, и човека в прав текст ми заяви,че Бакала е направил селекцията.


Кво значи слаби?

Петьо Атанасов е голмайстор бил!
Кривия всеки знае къв е и кво е.
Лимона по слаб ли е от останалите играчи в Б груба? Или Шведа, Дъндера, Домакинов......

Играчите изобщо не са слаби. Имаме най-силната селекция като играчи. Проблема е коренно различен. До нямах нищо против Хубчев, но вчера мача представляваше върха на тактическата неграмотност. Не съм аз човека който да оценява треньора и уменията му, но вчера 5000 на стадиона малко или много разбираме от футбол, и дори да не е така то поне видяхме изключително грозен, анемичен, антипатичен и слаб Ботев. Тотално безидейност в смяната на Гуджев. Точно преди смяната на Николай се контузи Киков, иначе се беше приготвил да пази резила!

За кво подяволите пусна Гуджев. С него ли щяхме да гоним резултат?
Защо в домакинствана си, където се прдполага отбора да играе по напред, с повече хора в полето, при по сгъстена защита, не присъстваше Курдов който е висок?
Защо в 5ти пореден мач, на двете ни крила се ползват играчи които не са за там? (Айде Неделев играе дори много добре там, ама Данчо нестава)
Защо пусна един от най-бавните ни футболисти, Дънди да пази най-бързият им такъв? Това не е ли тактическо самоубиство?

Ето 5 въпроса които са тотални тактически недоумения? Това ли е добрият треньор?
ИзображениеИзображение

БОТЕВЬ
Мнения: 183
Регистриран на: 09 окт 2009 18:21
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот БОТЕВЬ » 11 сеп 2011 16:11

Според мен най-дорото за отбора е Хубчев да бъде ИЗГОНЕН още тази седмица, защото другата може би ще е късно.Мисля че за 5 мача всички разбраха, че той не може да си подреди правилно състава.Вчера само Армандо си играеше на мястото.С тази дефанзивна тактика това не е нашия Ботев.Проблема не е във равните мачове, а в това че отбора играе все по-слабо.Ако Коцето поеме този отбор и сложи на пейката 3.4 от тези които незаслужено започваха титуляри още в събота ще отнесем нафтата и няма да има никакъв проллем да влезем в А група.ДАНО УС СЕ СЪБЕРАТ В ПОНЕДЕЛНИК И ВЗЕМАТ ПРАВИРНОТО РЕШЕНИЕ, ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО КЪСНО.

koce23
Мнения: 17
Регистриран на: 29 апр 2010 19:55
Skype: lookout__
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот koce23 » 11 сеп 2011 16:43

Футболистите на Ботев проведоха сериозен разговор помежду си
Автор: ТЕМПО
Неделя, 11 Септември 2011 14:52
Непосредствено преди днешната тренировка футболистите на Ботев се затвориха в съблекалнята и направиха самостоятелен разбор на играта, която те са показали през първите 5 мача от първенството, научи Темпо нюз. Това жълто- черните са направили самостоятелно, без присъствието на треньоския щаб или представител на ръководството.
Явно осъзнавайки слабото си представяне футболистите са се обединили в идеята, че трябва да дадат абсолютния максимум от себе си в предстоящия мач с Нефтохимик, за да могат да възстановят раклатеното доверие на бултрасите.
Всички са си дали сметка, че играят за "Ботев" и няма клуб в родната "Б" група, с такава финансова стабилност и толкова велика и вярна публика

boris_an
Мнения: 27
Регистриран на: 10 май 2009 14:13
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот boris_an » 11 сеп 2011 16:59

Прав беше майорът преди започване на първенството, но му отвърнаха с обиди.
Трябва да се търси треньор, който да играе по нападателната схема 4-3-3.
Хубчев играе със един нападател. Не става за Ботев. "Въпреки всичко напредваме успешно". Ами тогава какво да кажат Нафтата..... Миналия сезон бяха 20 точки зад нас, а сега са вече с три победи. Те сигурно напредват със светлинна скорост.
Прави ли се нов отбор със стари к.... Сега остава да довлечем Аврамчето, Муши, Гаров и Ясен Петров за треньор и ставаме точно копие на ....

Потребителски аватар
3latan
Мнения: 172
Регистриран на: 21 яну 2010 13:30
Skype: нямам
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот 3latan » 11 сеп 2011 17:00

Едно е да не можеш,а да искаш,друго е да можеш и да не го постигаш.Затова реакцията беше толкова остра.От измамените очаквания по изнервящо няма.Цялата кампания в "Б" гр. дотук е това.Въпреки всичко,една оставка в този момент е най-неудачното решение.Просто целия треньорски щаб и футболистите трябва да се съберат и да си направят една равносметка за играта и целите на отбора.Въпреки,че се видяха много проблеми в постройката,сработването и чисто футболни неумения на някой от новодошлите футболисти,проблема според мен е психологически.За създаденото напрежение вина нямаме само ние феновете.Ние сме отражение и барометър на това ,което се случва.
Първо :Вина има Бакала и хората около него,за немърливото отношение към селекцията на отбора в предвид поставените цели (за купата сега звучат дори смехотворно).
Второ :Вината на Хубчев е,че създаде измамно усещане за спокойствие и рутина у футболистите.Да, сезона е дълък,но деня се познава от сутринта..!Имаше 2 месеца да избистри състава и постройката,а сега ще му се наложи да го прави за 1 седмица.
Трето :Вината на футболистите също не е малка.Да не дадеш всичко от себе си,да играеш бездушно,да не се концентрираш за 90 мин.седнично когато стотици хил. Ботевитски сърца очакват да го направиш,си е живо престъпление .

Потребителски аватар
3latan
Мнения: 172
Регистриран на: 21 яну 2010 13:30
Skype: нямам
Контакти:

Re: Ботев - Любимец

Мнениеот 3latan » 11 сеп 2011 17:05

koce23 написа:Футболистите на Ботев проведоха сериозен разговор помежду си
Автор: ТЕМПО
Неделя, 11 Септември 2011 14:52
Непосредствено преди днешната тренировка футболистите на Ботев се затвориха в съблекалнята и направиха самостоятелен разбор на играта, която те са показали през първите 5 мача от първенството, научи Темпо нюз. Това жълто- черните са направили самостоятелно, без присъствието на треньоския щаб или представител на ръководството.
Явно осъзнавайки слабото си представяне футболистите са се обединили в идеята, че трябва да дадат абсолютния максимум от себе си в предстоящия мач с Нефтохимик, за да могат да възстановят раклатеното доверие на бултрасите.
Всички са си дали сметка, че играят за "Ботев" и няма клуб в родната "Б" група, с такава финансова стабилност и толкова велика и вярна публика

Затова говорех!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта