Ботев Пловдив - Спартак Варна 1:1 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот Hacko1912 » 21 авг 2011 12:19

ех майна, не можем без драми и без големи разбирачи дет виждат играта ... нито сме слаби и "нищо не играем", нито сме отбор дет ще гази и е в супер форма. Явно е, че сме по-дoбри и от Добруджа и от Спартак Варна, според мен няма съмнение в това. Явно е, че сме далеч от това да сме сработен отбор с различни опции. Tвърде рано е да се дават каквито и да е оценки на Хубчев, според мен, само 2 кръга са минали ... такива равни са част от играта. Ако има нещо, за което бих критикуавал е недовършената селекция. Ако има пари и стабилен бюджет, не можа де се остава отбора с един реален цетрален нападател (Курдов) и да не се вземе качествено попълнение. Но като цяло отборут се изгражда, а от друга страна срещу нас се играе яко, в защита и винаги ще е трудно.

Но има и "политнали" сред нас, едни, които предвиждат нон стоп че ще мачкаме, и други, които виждат светло бъдеще и ЕКТ "под мустак". ;)

Потребителски аватар
Месершмит
Мнения: 761
Регистриран на: 16 авг 2010 22:21
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Месершмит » 21 авг 2011 13:45

Да играхме слабо но това означава ли, че трябва да плюем по треньора и играчите.
Вариантите са два - продължаваме да подкрепяме отбора във всеки един мач или спираме подкрепата. Аз избирам първото, а второто ще е пагубно за БОТЕВ.
Трябва да вярваме и да подкрепяме отбора, а добрата игра и победите тепърва предстоят. ;)

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот rump_shaker » 21 авг 2011 13:59

Ми много ясно че ще подкрепяме отбора. Кво кат сме направили Х. Равенствата са част от играта. Ако някой не може да ги приеме да ходи да става фен на Реал и ония специалния.

Ще има още много издънки щото това не е В група, но пак ще сме първи ще видите.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Hacko1912 » 21 авг 2011 14:06

абе има критика и критика ... едно е да се задават въпроси, да се изказва мнение, за смени, за селекция,м за постройка ... тва е част от това да си фен и да следиш играта и отбора. друго е да се псува тренйора, да се искат оставки от 2 кръг, да се отписват играчи, тренйор или ръководство. А има и трето де - yellow major ;) Ся, не се пзонаваме най - вероятно, но от поведението му досега във форумите, е според мен явно, че човекът има ЗЪБ на роковдостовто и треньора, а се крие леко зад фрази като "е кво, ся не може ли да коментираме" и "тук е кат секта и не може човек да си каже мнението", а хората не са тъпи и виждат, че си има той друга роля и идея и се покрива зад тези фрази ... 8-) И такива има доста, дет са вечно негативни и едва ли не се възрадват при някой неуспех, щот им се отваря парушата за уж по-реални атаки. майоре, нищо лично с тва мнение, може и да греша, но прсто такова впечтление оставяш с повечето коментари тук ... няма баланс при тях, няма и хубаво и лошо а само последното, което навява на мисъл за скрити покрити тактики и идеи ...

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Alternative » 21 авг 2011 14:31

Мачът не ми хареса особенно,имаше известен хаос в нашата игра.Защитата е най-слабото звено в отбора.Трябва да се обърне специално внимание на това.Спартак на няколко пъти разцъкаха топката на къси пасове и се озоваваха на опасна близост до вратаря.Така си вкараха и гола.В този мач определено липсваше Манчев с точните си пасове.Лимона вкара хубав гол и можеше да вкара още един през второто полувреме,но като цяло не тичаше достатъчно.Направи ми впечетление,че отбора не беше свеж,от жегата ли беше...физически ли толкова си могат....не знам... С.Александров като опитен играч вкара достатъчно ентусиазъм сред младите и последните 20-25 минути само малшанса ни попречи да вкараме един или няколко гола.Спартак също си имаха своите шансове/както споменах заради слабата ни защита/.Трябва да се работи още и да се намери оптималния състав.Подкрепям ръководството,дано видят грешките и да ги поправят. ;)
Последна промяна от Alternative на 21 авг 2011 15:50, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот trakia » 21 авг 2011 15:11

Hacko1912 написа:абе има критика и критика ... едно е да се задават въпроси, да се изказва мнение, за смени, за селекция,м за постройка ... тва е част от това да си фен и да следиш играта и отбора. друго е да се псува тренйора, да се искат оставки от 2 кръг, да се отписват играчи, тренйор или ръководство. А има и трето де - yellow major ;) Ся, не се пзонаваме най - вероятно, но от поведението му досега във форумите, е според мен явно, че човекът има ЗЪБ на роковдостовто и треньора, а се крие леко зад фрази като "е кво, ся не може ли да коментираме" и "тук е кат секта и не може човек да си каже мнението", а хората не са тъпи и виждат, че си има той друга роля и идея и се покрива зад тези фрази ... 8-) И такива има доста, дет са вечно негативни и едва ли не се възрадват при някой неуспех, щот им се отваря парушата за уж по-реални атаки. майоре, нищо лично с тва мнение, може и да греша, но прсто такова впечтление оставяш с повечето коментари тук ... няма баланс при тях, няма и хубаво и лошо а само последното, което навява на мисъл за скрити покрити тактики и идеи ...

Наско,на последък доста ни се разминаваха мненията особенно там с темата Мечеджиев ала виждам ,че и ти си забелязъл грозният ,съскащ тон на Майора.
Такива "фенове" чакат грешна стъпка за да изпишат ферманите си от плюнки срещу ръководители и треньори с което объркват голяма част от по-незапознатите фенове на отбора умело криейки се зад изразите ,които и ти си забелязъл особено ония със "СЕКТАТА"
Който има съмнения втова което казвам нека да обърне внимания на историята му ,кога се появи във форумът ни ,да разгледа мненията му ,да обърне внимание знаменосец на кви "каузи" беше този индивид!
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот mazut » 21 авг 2011 15:33

Не се шашкайте чак толкова,всички отбори в тази група са ужасно слаби и равностойни,но все пак нашите отбори тепърва се сработват.Според мен ще успеем да сме 1ви и 2ри накрая,въпреки слабото начало,все пак им трябва време на играчите да свикват :)

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот rump_shaker » 21 авг 2011 16:47

Alternative написа:Мачът не ми хареса особенно,имаше известен хаос в нашата игра.Защитата е най-слабото звено в отбора.Трябва да се обърне специално внимание на това.Спартак на няколко пъти разцъкаха топката на къси пасове и се озоваваха на опасна близост до вратаря.Така си вкараха и гола.В този мач определено липсваше Манчев с точните си пасове.Лимона вкара хубав гол и можеше да вкара още един през второто полувреме,но като цяло не тичаше достатъчно.Направи ми впечетление,че отбора не беше свеж,от жегата ли беше...физически ли толкова си могат....не знам... С.Александров като опитен играч вкара достатъчно ентусиазъм сред младите и последните 20-25 минути само малшанса ни попречи да вкараме един или няколко гола.Спартак също си имаха своите шансове/както споменах заради слабата ни защита/.Трябва да се работи още и да се намери оптималния състав.Подкрепям ръководството,дано видят грешките и да ги поправят. ;)

Al стига бе майна. Вие какво очаквате от противниците. Да не си подадат топката ли? Сам казза "няколко пъти"!! Да и именно тези няколко пъти е много малко за един отбор. Незнам какво е това наслагване, че добрият отбор е отбор който не позволява другият да играе изобщо. Един мач се състои от атаки към вратите подхващани от двата отбора. Печели тоя който ги завърши по-добре! Това е футбола. В крайна сметка Спартак имаха 2-3 положения само. Ако очакваме и толкова да нямат нашите съперници значи наиситна витаем в някво друго измерение и не осъзнаваме къде се намираме.

Друг е въпроса, че те вкараха от 3 удара 1 гол а ние от 10! Да не забравяме, че и спортният шанс го има. Така че айде да не правим трагедия от тоя Х. Миналата седмица Ливърпул направиха 1-1 с някви си, сега биха арсенал кат гост. Кой от двата мача определя слаб или силен е тоя отбор? Нали това му е интересното на футбола.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Yellow blood
Мнения: 286
Регистриран на: 11 юли 2010 11:04
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Yellow blood » 21 авг 2011 17:17

Радвам се, че здравият разум надделява тук и има само един-двама "реалисти", опитващи да всяват разкол, но е ясно, че те са водени от някакви си техни лични драми. Нека футболисти, треньори и ръководство знаят, че имат твърдата подкрепа на огромната част от публиката не само, когато побеждават, а и когато стъпят накриво. Подкрепа, с която да продължават смело напред по пътя към завръщането на Ботев в елита на родния ни футбол!
БОТЕВ! ЗАВИНАГИ!

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот Alternative » 21 авг 2011 17:34

rump_shaker написа:
Alternative написа:Мачът не ми хареса особенно,имаше известен хаос в нашата игра.Защитата е най-слабото звено в отбора.Трябва да се обърне специално внимание на това.Спартак на няколко пъти разцъкаха топката на къси пасове и се озоваваха на опасна близост до вратаря.Така си вкараха и гола.В този мач определено липсваше Манчев с точните си пасове.Лимона вкара хубав гол и можеше да вкара още един през второто полувреме,но като цяло не тичаше достатъчно.Направи ми впечетление,че отбора не беше свеж,от жегата ли беше...физически ли толкова си могат....не знам... С.Александров като опитен играч вкара достатъчно ентусиазъм сред младите и последните 20-25 минути само малшанса ни попречи да вкараме един или няколко гола.Спартак също си имаха своите шансове/както споменах заради слабата ни защита/.Трябва да се работи още и да се намери оптималния състав.Подкрепям ръководството,дано видят грешките и да ги поправят. ;)

Al стига бе майна. Вие какво очаквате от противниците. Да не си подадат топката ли? Сам казза "няколко пъти"!! Да и именно тези няколко пъти е много малко за един отбор. Незнам какво е това наслагване, че добрият отбор е отбор който не позволява другият да играе изобщо. Един мач се състои от атаки към вратите подхващани от двата отбора. Печели тоя който ги завърши по-добре! Това е футбола. В крайна сметка Спартак имаха 2-3 положения само. Ако очакваме и толкова да нямат нашите съперници значи наиситна витаем в някво друго измерение и не осъзнаваме къде се намираме.

Друг е въпроса, че те вкараха от 3 удара 1 гол а ние от 10! Да не забравяме, че и спортният шанс го има. Така че айде да не правим трагедия от тоя Х. Миналата седмица Ливърпул направиха 1-1 с някви си, сега биха арсенал кат гост. Кой от двата мача определя слаб или силен е тоя отбор? Нали това му е интересното на футбола.



Понякога се налага градивна критика която е много по-различна от хулене и обиди!Да,не ми хареса как нашите защитници на няколко пъти гледаха топката без да реагират!За съжаление така ни вкараха и гола! :roll:
Изображение
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта