Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

fcb
Мнения: 313
Регистриран на: 10 авг 2008 14:22

Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот fcb » 02 яну 2009 13:07

понеже се пусна слух ,че селския бил нападнат в Асеновград се сетих,че там най-много фенове има Ботев.Аз имам двама познати от Асеновград и двамата са канари.Казвали са ми ,че канарите са повече от левскари и цскари.На контролни мачове срещу Асеновец винаги има стабилна агитка.За жалост идват на официални мачове само понякога и то на някои от дерби мачовете- с Левски или Цска
Разбрах,че преди няколко дена в Раковски официално е учреден фенклуб.Така,че и там със сигурност имаме много фенове.
Като съм ходил в Стамболийски на няколко места видях по улиците графити -"Ботев"и "1912".Така,че и там сме номер1.
Сигурен съм,че и в Пазарджик отбора ни има почитатели.Въпреки,че те са местни патриоти и са
за Хебър все пак сме на 20 мин. едни от други и сме
симпатични повече от Левски и Цска.
В София вече отдавна си има фенклуб,стабилна група се е оформила, имаме дори привърженици родени в София.
Пускам тази тема ,защото в Пловдив е ясно ,че сме доста повече от феновете на Левски,Цска,Спартак,Локо и Марица,но ми е интересно , къде другаде има голяма група ботевисти.

Потребителски аватар
Meto_1912
Мнения: 963
Регистриран на: 20 авг 2008 12:07
Местоположение: Пловдив

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот Meto_1912 » 02 яну 2009 13:22

Изображение

dachi91
Мнения: 58
Регистриран на: 09 авг 2008 10:56
Контакти:

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот dachi91 » 02 яну 2009 13:44

В Кюстендил има голяма група ,който са за Локо Пд. ;)

Потребителски аватар
ktulu
Мнения: 140
Регистриран на: 30 дек 2008 15:28

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот ktulu » 02 яну 2009 13:51

По-скоро в Пловдив има голяма (???) група, която е за Велбъжд!
http://vbox7.com/play:a1576ca3

Поздрав за Lokomotif Kulubu, Зулум Свински и сичкото сиган от Лаут джамия !!!
http://www.youtube.com/watch?v=troBqe3sxvY

Потребителски аватар
bergkamp
Мнения: 195
Регистриран на: 10 окт 2008 19:12
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот bergkamp » 02 яну 2009 14:19

Аз съм от Бургас,но съм от ЦСКА....Но Ботев Пл. е единственият провинциален отбор,който може да бие всеки и навсякъде,...евалла.Ако имахте сериозно ръководство и духа който имат играчите,щяхте да сте в ЕКТ отдавна....и постоянно.А Локо Кюстендил,няма да коментирам,защото не заслужават внимание просто

fcb
Мнения: 313
Регистриран на: 10 авг 2008 14:22

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот fcb » 02 яну 2009 14:36

bergkamp написа:Аз съм от Бургас,но съм от ЦСКА....Но Ботев Пл. е единственият провинциален отбор,който може да бие всеки и навсякъде,...евалла.Ако имахте сериозно ръководство и духа който имат играчите,щяхте да сте в ЕКТ отдавна....и постоянно.А Локо Кюстендил,няма да коментирам,защото не заслужават внимание просто

не мога да кажа ,че Ботев има фенове в Бургас,но конкретно с феновете на Нефтохимик сме си партийка.Помня един финал за купата в Пловдив когато играха срещу Левски и ги подкрепихме.Надявам се и ние ,ако не в европа ,поне скоро един финал за купата да имаме и пак да се повторят големите изживявания.
Изображение

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот pas » 02 яну 2009 14:59

fcb написа: не мога да кажа ,че Ботев има фенове в Бургас,но конкретно с феновете на Нефтохимик сме си партийка.Помня един финал за купата в Пловдив когато играха срещу Левски и ги подкрепихме.Надявам се и ние ,ако не в европа ,поне скоро един финал за купата да имаме и пак да се повторят големите изживявания.
Изображение


Никой от феновете на Нефтохимик не е забравил подкрепата ви за онзи финал. Надявам се да можем скоро да ви върнем жеста!

И... след моя любим отбор "Ботев" са ми най-симпатичния клуб в България. Дано скоро се оправят нещата при вас и да заемете мястото, което ви се полага!

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот Don Rumen » 02 яну 2009 15:45

В Раковски има малко левскари( последните години малко повече, заради Валери Домовчийски, който е от този град), цесекари, локомотивци може да ги пребрим на пръстите на едната ръка и преди всичко Ботевисти, затова и лятото си направихме фен клуб - "Ботевата чета", това е единствения в града фен клуб, но е нормално, като се има в предвид, че Ботевистите сме най-много.

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот Don Rumen » 02 яну 2009 15:54

Но мисля, че Ботевисти има по целия свят и в цяла България. На 30. 12. бях в едно родопско село до Борино да изпратим старата година и видях един гараж целия в плакати на Ботев и човека си каза, че е от Ботев. На гостуването в Севлиево миналата година имаше човек от Ловеч в агитката и каза, че е този велик тим. Познавам също хора за Ботев от Равда, Силистра, а да не говорим за гости, който съм имал от Италия, Германия и Хърватска и съм ги водил на мачове на Ботев след това са вече и те със нас.

petre_inzaghi
Мнения: 50
Регистриран на: 02 яну 2009 15:59
Контакти:

Re: Къде освен в Пловдив има фенове на Ботев?

Мнениеот petre_inzaghi » 02 яну 2009 16:03

abei sme6nici zylti, fenove na BOTEV ima edinstveno v kalofer i VRACA. va6iq sme6en tim se kazva TRAKIA(PD) i edva li e ot zna4enie kolko zabludeni maini ima v BG, prosto va6iq umrel otbor 6te potyne kum 2 diviziq. i samo BOTEV,BOTEV VRACA TIM EDINSTVEN NA SVETA............, mnogo skoro nie 6te se vyrnem tam kadeto ni e mqstoto i 6te nosim stradanie na na6te vragove vito6a-BOTEv VRACA 3-6 :evil:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта