"Големите надежди"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

hools_1912
Мнения: 245
Регистриран на: 12 дек 2008 17:18

"Големите надежди"

Мнениеот hools_1912 » 23 дек 2008 19:42

Гледах преди малко Делянчо "Мама"Пеевски по бтв и определено не ми вдъхва много доверие!Държа се много арогантно към журналиста задал му въпроса за БПФК.

fcb
Мнения: 313
Регистриран на: 10 авг 2008 14:22

Re: "Големите надежди"

Мнениеот fcb » 23 дек 2008 19:49

hools_1912 написа:Гледах преди малко Делянчо "Мама"Пеевски по бтв и определено не ми вдъхва много доверие!Държа се много арогантно към журналиста задал му въпроса за БПФК.

НА ПЪК НАПРАВИ ЛОШО ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЖУРНАЛИСТА НА БТВ.ЗАЩО НЕ ОТИДЕ ДА ВЗЕМЕ ЕДНО ИНТЕРВЮ ОТ МИТЬО СЕЛСКИЯ ,А СЕ ЗАНИМАВА С ПЕЕВСКИ.АЗ ТАКА И НЕ РАЗБРАХ КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА С ПЕЕВСКИ ,ЧЕ ДОРИ ИНТЕРВЮ МУ ВЗИМАТ.ХРИСТОЛОВ ЛЪЖЕ ПОСТОЯННО А ТЕ НИЩО НЕ ПРАВЯТ
Последна промяна от fcb на 23 дек 2008 19:50, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1912
Мнения: 586
Регистриран на: 06 авг 2008 17:47
Контакти:

Re: "Големите надежди"

Мнениеот 1912 » 23 дек 2008 19:50

kvo kazaha na interviuto

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: "Големите надежди"

Мнениеот емо73канар » 23 дек 2008 22:07

немогат да вземат интервю от крумовската мастия щото се е покрил ,обаче неможе цял живот да се крие се някои ден ще падне на снаипера ;) ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1912BOTEV
Мнения: 654
Регистриран на: 14 окт 2008 11:05
Контакти:

Re: "Големите надежди"

Мнениеот 1912BOTEV » 23 дек 2008 23:05

Ясно е, че и тия идват за някаква далавера, за съжаление. Но щеще да е хубаво да се отървем от Митьо. Не знам каква е тази орисия, най-симпатичният бг отбор, да няма кой да го вземе!? сигурно всички мангали по цял ден правят магии и се молят в джамиите за това. като гледам нашите форуми са пълни с техни изпражнения. ама майната им! лошото е, че отново сме наникъде, а уж се виждаше светлина в тунела. дори мисля, че сега е още по-лошо положението и клуба реално е пред фалит. не знам защо някои (например фондацията) не направят нов отбор, който да тръгне от долните групи, но да си е БОТЕВ! както направиха отбор и феновете на Ман Юнайтед например. Ботев отново ще го има (може и да не е скоро), всички вярваме в това! Весела Коледа, все пак!

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: "Големите надежди"

Мнениеот bulgaro » 23 дек 2008 23:12

1912BOTEV написа: не знам защо някои (например фондацията) не направят нов отбор, който да тръгне от долните групи, но да си е БОТЕВ! както направиха отбор и феновете на Ман Юнайтед например. Ботев отново ще го има (може и да не е скоро), всички вярваме в това! Весела Коледа, все пак!


Ботев Пловдив може да бъде само един !
Не сме пирин, бирой, черноморец, нито ни трябва втори велбъжд в Пловдив.
Ако трябва и в А-окръжна ще ходим на мачове, но ще си запазим честта и достоинството ;)
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "Големите надежди"

Мнениеот Fallen_Angel » 24 дек 2008 11:11

bulgaro написа:
1912BOTEV написа: не знам защо някои (например фондацията) не направят нов отбор, който да тръгне от долните групи, но да си е БОТЕВ! както направиха отбор и феновете на Ман Юнайтед например. Ботев отново ще го има (може и да не е скоро), всички вярваме в това! Весела Коледа, все пак!


Ботев Пловдив може да бъде само един !
Не сме пирин, бирой, черноморец, нито ни трябва втори велбъжд в Пловдив.
Ако трябва и в А-окръжна ще ходим на мачове, но ще си запазим честта и достоинството ;)


Точно. Ако Ботев падне във "В" група, тогава спокойно може да се окаже, че Сельо има едно голямо нищо. Ако Фондацията са сериозни, могат тогава да го вземат. Така че отбора ще просъществува.

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: "Големите надежди"

Мнениеот botev_1912 » 24 дек 2008 11:21

Fallen_Angel написа:
bulgaro написа:
1912BOTEV написа: не знам защо някои (например фондацията) не направят нов отбор, който да тръгне от долните групи, но да си е БОТЕВ! както направиха отбор и феновете на Ман Юнайтед например. Ботев отново ще го има (може и да не е скоро), всички вярваме в това! Весела Коледа, все пак!


Ботев Пловдив може да бъде само един !
Не сме пирин, бирой, черноморец, нито ни трябва втори велбъжд в Пловдив.
Ако трябва и в А-окръжна ще ходим на мачове, но ще си запазим честта и достоинството ;)


Точно. Ако Ботев падне във "В" група, тогава спокойно може да се окаже, че Сельо има едно голямо нищо. Ако Фондацията са сериозни, могат тогава да го вземат. Така че отбора ще просъществува.


Аз съм малко раздвоен за отиването във В група - от една страна съм на всеобщото мнение че трябва да се направи всичко за да може отборът да бъде наказан с изхвърляне от А група, но си мисля какво би направил сельо ако сме в аматьорският футбол? Той там спокойно може да си крета години наред с по 50 000 на година според мен!

Това всичко при положение че продажбата пропадне - което не ми се вярва да се случи!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта