Какво мислите за Кабу?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот botev_fen » 05 ное 2008 21:45

А бе незнам вече майна....на мача с ЦСКА ми направи добро впечатление.Обаче със Славия направо ме разочарова за 6 години напред.Тичаше по-бавно от баба ми.Като вземеше топката незнаеше къв да го дърви..провали 3-4 супер контра-атаки...Млад е още има силен удар,може би ще се разиграе незнам.За Мапока съм съгласен че тряа си ходи...
Изображение

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот urbano » 05 ное 2008 22:25

И кво направи с ЦСКА? Нацели 2-3 пъти правилно топката, ама пак се моташе като муха без глава. Ясно е че и двамата с Мапока са натресени от италианските менажери на Селю и са ни го набутали. Съмняваме че и този Локатели е същата стока щом не може да си намери отбор в Италия.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 05 ное 2008 22:28

Еди по един get out...всичките анонимници

maina
Мнения: 284
Регистриран на: 15 юли 2008 17:21

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот maina » 05 ное 2008 22:39

urbano написа:И кво направи с ЦСКА? Нацели 2-3 пъти правилно топката, ама пак се моташе като муха без глава. Ясно е че и двамата с Мапока са натресени от италианските менажери на Селю и са ни го набутали. Съмняваме че и този Локатели е същата стока щом не може да си намери отбор в Италия.

един елементарен пример тогава , кой ни е най-силния нападател не резервната скамейка?Да кажем Йордан Етов - ами Кабу е много по-талантлив от него...Петко Василев...да вземе малко да се стегне , че не ми се гледа 2-ри лимон...и това са ни нападателите!

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот urbano » 05 ное 2008 23:05

maina написа:
urbano написа:И кво направи с ЦСКА? Нацели 2-3 пъти правилно топката, ама пак се моташе като муха без глава. Ясно е че и двамата с Мапока са натресени от италианските менажери на Селю и са ни го набутали. Съмняваме че и този Локатели е същата стока щом не може да си намери отбор в Италия.

един елементарен пример тогава , кой ни е най-силния нападател не резервната скамейка?Да кажем Йордан Етов - ами Кабу е много по-талантлив от него...Петко Василев...да вземе малко да се стегне , че не ми се гледа 2-ри лимон...и това са ни нападателите!


Е и? Като са толкова зле това значи че Кабу е много добър, така ли? Да се маха бре дееба и еничара, по-добре да вземем някое кадърно българче от В група вместо да ставаме депо за емигранти.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 05 ное 2008 23:17

Ако ще се гради отбор с сериозни цели такива като кабувци и подобни нямат място в отбора!!Трябва да се върнат старите канари (мечо,марчо,домакина,марков,коилов,)и да се вземат млади български футболисти с желание за изява и много хъс за игра

Потребителски аватар
urbano
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2008 21:22
Местоположение: Мараша, Плд
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот urbano » 10 ное 2008 22:17

Ето тук е истината! А не разните мангали Темиле- Кабу- Мапока :twisted:

Дублиращият тим на Ботев разгроми Миньор Перник със 7:0 (4:0 през първото полувреме) в мач игран днес на стадиона в Калояново. "Канарчетата" излязоха с доста необичаен състав, като единствените по-опитни футболисти в състава бяха Павел Станев и Омониго Темиле, а всички останали футболисти бяха юноши. Въпреки това Ботев бяха пълни господари на терена, като дори пробваха красива игра с много пасове и технични отигравания. С хеттрик се разписа младият Цветелин Тонев, роден 1992 година, който направи и две асистенции. Два гола добави друг млад футболист - Стоян Грънчарски, а по веднъж се разписаха Васил Кочев и Омониго Темиле.

Съставът на Ботев: Павел Станев, Деян Бекяров, Чудомир Григоров, Иван Светлев, Асен Попов, Светослав Илиев, Калин Вътев, Васил Кочев, Омониго Темиле, Цветелин Тонев, Стоян Грънчарски.

Потребителски аватар
bene
Мнения: 254
Регистриран на: 25 мар 2008 09:25
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот bene » 11 ное 2008 16:48

Кабу е пълен ташак и мястото му е в национала на Гана (или Камерун беше)...същото се отнася и за прехвалените черни изумруди Темиле и Мапока :D
О Ботев Пловдив, имам лудост в главата си от теб!

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот botev_fen » 11 ное 2008 19:41

bene написа:Кабу е пълен ташак и мястото му е в национала на Гана (или Камерун беше)...същото се отнася и за прехвалените черни изумруди Темиле и Мапока :D

Къв национал бе братле.....ти предпочиташ да изберат Кабу пред Ето'О ли?Пълен ташак е тоя,вярно че е малък още,ама тва нищо не значи.
Изображение

Потребителски аватар
bene
Мнения: 254
Регистриран на: 25 мар 2008 09:25
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво мислите за Кабу?

Мнениеот bene » 12 ное 2008 17:09

botev_fen написа:
bene написа:Кабу е пълен ташак и мястото му е в национала на Гана (или Камерун беше)...същото се отнася и за прехвалените черни изумруди Темиле и Мапока :D

Къв национал бе братле.....ти предпочиташ да изберат Кабу пред Ето'О ли?Пълен ташак е тоя,вярно че е малък още,ама тва нищо не значи.



ебавам се бре батка :D ...иначе в бандата твърдо включвам вече и Локатели! уникат - неразкрит в Италия хахахаха
О Ботев Пловдив, имам лудост в главата си от теб!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта