Спрете каръка

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6865
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Спрете каръка

Мнениеот icko65 » 20 авг 2023 20:57

Колеги..не знам дали е правено но...заколете едно агне овца шиле на центъра на тоя колеж..Вие сте по каръци и от нас да го е..а
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

SPQP
Мнения: 45
Регистриран на: 21 авг 2015 10:00
Контакти:

Re: Спрете каръка

Мнениеот SPQP » 20 авг 2023 21:32

icko65 написа:Колеги..не знам дали е правено но...заколете едно агне овца шиле на центъра на тоя колеж..Вие сте по каръци и от нас да го е..а


Съдбата не прощава кражбите.

Този стадион няма нищо общо с Френския колеж. Прозвището "Колежа" е незаслужено присвоено. Отборът на Френския колеж съществува до края на 30-те. Те се опитват да си припишат някаква връзка със "Свети Августин", като същевременно комунистите са унищожили колежа през 1948 г.

Вълчан
Мнения: 4308
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Спрете каръка

Мнениеот Вълчан » 21 авг 2023 17:39

Митьо пищова да дойде на мач и каръка е счупен. Странна работа е това за толкова мачове вече. :o Тренера не е лош но не е за този отбор.

ГАНЧО
Мнения: 311
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Спрете каръка

Мнениеот ГАНЧО » 22 авг 2023 13:01

SPQP написа:
icko65 написа:Колеги..не знам дали е правено но...заколете едно агне овца шиле на центъра на тоя колеж..Вие сте по каръци и от нас да го е..а


Съдбата не прощава кражбите.

Този стадион няма нищо общо с Френския колеж. Прозвището "Колежа" е незаслужено присвоено. Отборът на Френския колеж съществува до края на 30-те. Те се опитват да си припишат някаква връзка със "Свети Августин", като същевременно комунистите са унищожили колежа през 1948 г.

Колега, "незаслужено присвоено" може да бъде и името "паровоз", "бесика"..........."пловдивски отбор", макар, че някои отбори имат връзка с паровоза, но с бесите и да са пловдивски отбор???? ....не ми е известно??? И още нещо! Комунистите не са "унищожили" Колежа, а са го направили безплатно и достъпно висше училище!!! Тоест, там е можело да учи всеки грамотен човек!!! ..Не само "богоизбраните" богаташи!!! Съдбата не прощава и лъжите, и злобата.........замисли се?!

"КОЛЕЖ" Колеж
Wikipedia
https://bg.wikipedia.org › wiki › Колеж
Колежът (от френски: college) е вид учебно заведение, което най-често дава висше или средно образование. В някои страни обаче това може да означава училище .
ТОЕСТ, ВИСША ШКОЛА ЗА ФУТБОЛНИ ТАЛАНТИ!!!! ТАКА ЗАПАЛЯНКОВЦИТЕ СА НАРИЧАЛИ СТАДИОНА РАЖДАЩ И ДАВАЩ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛИСТИ НА БЪЛГАРИЯ!............та затова "Колеж", а не заради французите!:))
Последна промяна от ГАНЧО на 04 сеп 2023 01:33, променено общо 1 път.
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

SPQP
Мнения: 45
Регистриран на: 21 авг 2015 10:00
Контакти:

Re: Спрете каръка

Мнениеот SPQP » 26 авг 2023 17:39

ГАНЧО написа:
SPQP написа:
icko65 написа:Колеги..не знам дали е правено но...заколете едно агне овца шиле на центъра на тоя колеж..Вие сте по каръци и от нас да го е..а


Съдбата не прощава кражбите.

Този стадион няма нищо общо с Френския колеж. Прозвището "Колежа" е незаслужено присвоено. Отборът на Френския колеж съществува до края на 30-те. Те се опитват да си припишат някаква връзка със "Свети Августин", като същевременно комунистите са унищожили колежа през 1948 г.

Колега, "незаслужено присвоено" може да бъде и името "паровоз", "бесика"..........."пловдивски отбор", макар, че някои отбори имат връзка с паровоза, но с бесите и да са пловдивски отбор???? ....не ми е известно??? И още нещо! Комунистите не са "унищожили" Колежа, а са го направили безплатно и достъпно висше училище!!! Тоест, там е можело да учи всеки грамотен човек!!! ..Не само "богоизбраните" богаташи!!! Съдбата не прощава и лъжите, и злобата.........замисли се?!

"КОЛЕЖ" Колеж
Wikipedia
https://bg.wikipedia.org › wiki › Колеж
Колежът (от френски: college) е вид учебно заведение, което най-често дава висше или средно образование. В някои страни обаче това може да означава училище .
ТОЕСТ, ВИСША ШКОЛА ЗА ФУТБОЛНИ ТАЛАНТИ!!!! ТАКА ЗАПАЛЯНКОВЦИТЕ СА НАРИЧАЛИ СТАДИОНА РАЖДАШ И ДАВАЩ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛИСТИ НА БЪЛГАРИЯ!............та затова "Колеж", а не заради французите!:))


"Колега", не говори врели-нелипели.

Комунетата са закрили колежа и от злоба са избили или изпратили в лагер преподавателите му. Ако това ти е представата за създаване на безплатно и достъпно училище, спокойно може да се обадиш на 112 да дойдат да те приберат като особено тежък случай.

Историята си знае работата.

ГАНЧО
Мнения: 311
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: Спрете каръка

Мнениеот ГАНЧО » 26 авг 2023 19:18

Аман от такива "колежани"!:))) ...........канадски умници!:)))))))))))) Такива ни управляват сега, затова и държавата, и футболът ни е такъв!:))) При "комундета" имахме успехи, а сега само големи усти!:)))
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта