НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот tinko » 07 окт 2019 13:18

Mirosvel написа:
tinko написа:
ti4a70 написа:Фен съм на Черно море, почти не ме интересуват другите отбори, ама съм бесен на това което става в Ботев Пд! Пролетта ни бихте с дузпи за Купата, беше ме яд, но после при победата над „припознатите“ на полуфинала се радвах като наша победа. И като гледам какво става сега при вас просто немея. И този палячо, треньорът ви, говори за селекция през декември, за бъдеще. Ама какво още чакате в Пловдив! Веднъж изгонихте едно синьо треньорче от стадиона ви и стигнахте до Купа на БГ, финал и прочие. Сега остане ли този смешник отивате към изпадане! Убеден съм, че дори и легенда на Ботев да беше треньор след тези резултати щеше да е аут. Ама нали се казва Желко, а не Жельо си остава на поста. Парадокс!!! Може би има и други виновни за провала на Ботев до тук, но като съперник на отбора ви имам молба към всички ботевисти - спасете Ботев, футболна България има нужда от вас!


Пич, сигурно чувствата и тази загриженост към Ботев са ти искрени, за което ти благодаря. Не се сърди, но не е твоя работа тук в този форум, фен на друг клуб да отваря тема за Ботев. От много години феновете на Ботев бойкотират форума. Може да не ти е ясно това , но вече го знаеш. Имаме си причини за това и то много основателни. Няма да влизам в подробности. За Ботев, не се притеснявай, ще изплува отново. Тази тема предстои да се "осере" от болни мозъци, фенове на казионните и малцинствения отбори и това я прави безсмислена. Бъди жив и здрав. Успех на Черно море.


Като бойкотирате ти кво правиш тука! Егати бойкота!


Видях, че е пусната тема за Ботев и обясних на човека за какво става въпрос. Лично аз не съм влизал сигурно 3-4 години, но това не значи, не се интересувам какво се случва. Зависи какво разбираш под бойкот.

Бойкотът е форма на гражданско неподчинение и протест, представляваща масов отказ от свободно избираемо действие, най–често отказ от продукти и услуги.

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот vayk » 07 окт 2019 13:29

За сетен път става ясно, че моделът "Бащица" е порочен. За съжаление, както правилно бе отбелязано в по-преден коментар, това е единствения действащ такъв в страната на Боко Тиквата. Повечето собственици на водещите клубове грам не са заинтересувани от отборите си, а гледат на тях като начин да печелят държавни поръчки, след като същата тази държава, в лицето на властта, ги е "помолила" да помагат на дадения клуб, за да не се създава обществено напрежение. Утре като си замине Тиквата със сигурност ще има сътресения в немалко отбори, защото ще дойде нова власт, с нови техни хора и палачинката ще се обърне. Не един и два подобни примера сме имали през последните десетина години.

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Вълчан » 07 окт 2019 17:35

Бре.....значи навсякъде и за всичко е виновен Боико. :(

filcolins
Мнения: 508
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот filcolins » 08 окт 2019 11:01

Вълчне и името на вожда си не можеш да напишеш правилно. Ама тиквата прост и ти 2 пъти по-прост.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Martinez1948 » 08 окт 2019 17:36

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WQDz6j68W40[/youtube]

Мисля че това ви е най-ценият актив, с който ще бреборите проблемите. Успех.

[offtopic]КУР ЗА литекс-София[/offtopic]
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Mirosvel » 08 окт 2019 20:34

vayk написа:За сетен път става ясно, че моделът "Бащица" е порочен. За съжаление, както правилно бе отбелязано в по-преден коментар, това е единствения действащ такъв в страната на Боко Тиквата. Повечето собственици на водещите клубове грам не са заинтересувани от отборите си, а гледат на тях като начин да печелят държавни поръчки, след като същата тази държава, в лицето на властта, ги е "помолила" да помагат на дадения клуб, за да не се създава обществено напрежение. Утре като си замине Тиквата със сигурност ще има сътресения в немалко отбори, защото ще дойде нова власт, с нови техни хора и палачинката ще се обърне. Не един и два подобни примера сме имали през последните десетина години.


Да, така е! А вие се присмивахте на Локото за Крушаря! Самуилов е доста, ама доста по комичен ит Христола и Крушарски взети заедно. Само гледайте! До 2 години отборът ще заприлича на онзи на Пичони!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Mirosvel » 08 окт 2019 20:42

Martinez1948 написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WQDz6j68W40[/youtube]

Мисля че това ви е най-ценият актив, с който ще бреборите проблемите. Успех.

[offtopic]КУР ЗА литекс-София[/offtopic]


Е, нема ли друго кво да лепнеш? Що не ги снима след гола на Локото? Като цяло това винаги ми е било много комично - феновете на Ботев след като отбора губи. Одрямват се и изпразват сектора на полувремето. Виждал съм го много пъти и в София и няколко пъти в Ст. Загора. А, веднъж имаше и по комично изпълнени: един Канар врещя като пъдар зад скамейката на Ботев да пускат Караматев. На един от щаба не му издържаха нервите и се подаде от скамейката: “Какво искаш бе, ами нали играе Караматев?” Оня се поуслуша и вика: “ Ми, вади го тогава” :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Е тва са феновете на Ботев! Кво си ми го лепнал тоя клип?

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот tiamat » 08 окт 2019 21:41

Mirosvel написа:Е, нема ли друго кво да лепнеш? Що не ги снима след гола на Локото? Като цяло това винаги ми е било много комично - феновете на Ботев след като отбора губи. Одрямват се и изпразват сектора на полувремето. Виждал съм го много пъти и в София и няколко пъти в Ст. Загора. А, веднъж имаше и по комично изпълнени: един Канар врещя като пъдар зад скамейката на Ботев да пускат Караматев. На един от щаба не му издържаха нервите и се подаде от скамейката: “Какво искаш бе, ами нали играе Караматев?” Оня се поуслуша и вика: “ Ми, вади го тогава” :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Е тва са феновете на Ботев! Кво си ми го лепнал тоя клип?

Това е велико просто, ако е истина :)))

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот baltimore » 09 окт 2019 09:22

Mirosvel написа:
vayk написа:За сетен път става ясно, че моделът "Бащица" е порочен. За съжаление, както правилно бе отбелязано в по-преден коментар, това е единствения действащ такъв в страната на Боко Тиквата. Повечето собственици на водещите клубове грам не са заинтересувани от отборите си, а гледат на тях като начин да печелят държавни поръчки, след като същата тази държава, в лицето на властта, ги е "помолила" да помагат на дадения клуб, за да не се създава обществено напрежение. Утре като си замине Тиквата със сигурност ще има сътресения в немалко отбори, защото ще дойде нова власт, с нови техни хора и палачинката ще се обърне. Не един и два подобни примера сме имали през последните десетина години.


Да, така е! А вие се присмивахте на Локото за Крушаря! Самуилов е доста, ама доста по комичен ит Христола и Крушарски взети заедно. Само гледайте! До 2 години отборът ще заприлича на онзи на Пичони!


Това го бях забравил. По едно време не дойдоха ли под строй едни жабарчета от бюрото по труда?

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот G_I_G » 09 окт 2019 10:49

Ботев са един въздух под налягане.
Типичното прехвалено до небесата отборче, което медиите се надпреварват да изкарат Реал още малко, а всъщност са едно голямо НИЩО ОСОБЕНО. Миналия сезон толкова хвалене, толкова надуване все едно са някакъв фактор във футбола, че не само останаха на последното място в Първата шестица, в която още се чудя защо изобщо влезнаха, ами не взеха и никаква купа. Всички тъпи медии бяха убедени,че "великият" Ботев ще вземе купата, ще играе в Европа, още малко ще влезе в групите на Лига Европа и ще мачка там, показвайки ясно на някавите си там "отборчета" Берое и не знам си какви ,че няма място за НИКАКВО сравнение между "ВЕЛИКИЯТ" отбор на Ботев и тия "отборчета".
ТошкУ НИделИф беше описван от всички тъпи коментатори на мачове като нещо средно между Лео и Роналдо, беше във всички реклами. И накрая "великаните" завършиха последни в групата, както и се очакваше, и без купа, както още повече се очакваше, лъсвайки голата истина за това прехвалено до небесата отборче,че мястото му е във втората половина на втората половина, да се бори за оцеляване, както е сега.
На АБСОЛЮТНО НИКОЙ няма да липсвате, ако отпаднете, ПОВЯРВАЙТЕ МИ!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта