НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот ti4a70 » 05 окт 2019 17:21

Фен съм на Черно море, почти не ме интересуват другите отбори, ама съм бесен на това което става в Ботев Пд! Пролетта ни бихте с дузпи за Купата, беше ме яд, но после при победата над „припознатите“ на полуфинала се радвах като наша победа. И като гледам какво става сега при вас просто немея. И този палячо, треньорът ви, говори за селекция през декември, за бъдеще. Ама какво още чакате в Пловдив! Веднъж изгонихте едно синьо треньорче от стадиона ви и стигнахте до Купа на БГ, финал и прочие. Сега остане ли този смешник отивате към изпадане! Убеден съм, че дори и легенда на Ботев да беше треньор след тези резултати щеше да е аут. Ама нали се казва Желко, а не Жельо си остава на поста. Парадокс!!! Може би има и други виновни за провала на Ботев до тук, но като съперник на отбора ви имам молба към всички ботевисти - спасете Ботев, футболна България има нужда от вас!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот bsz1916 » 05 окт 2019 17:44

С уволнението на Николай Киров Ботев направиха същата глупост , която направиха Берое и Черно море с освобождаването съответно на Петър Хубчев и Никола Спасов . Затова сега и 3 - та отбора ще гледаме от страни как други печелят трофеи и медали , а ние играем за здраве и считаме за " успех " попадането в първата 6 - ца . Моряците поне все пак ( макар и късно ) си намериха добър треньор , нашите все още се услушват и държат некадърника САШКО , а Ботев не зная какво още чакат - може би да стигнат до там , че да се борят за оставане в групата .

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Warped » 05 окт 2019 18:44

Къде е Христолов да се смее :lol: :lol:
Металист Сопот не е Ботев!! :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот doktora25 » 05 окт 2019 19:43

Подкрепям. До миналата година бяхте сред отборите, играещи най-атрактивен футбол в А група, а и доста резултатен. Нямате чак толкова много нови футболисти.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот костенурк » 05 окт 2019 19:46

Warped написа:Къде е Христолов да се смее :lol: :lol:
Металист Сопот не е Ботев!! :lol:

Такъв отбор Металист няма.Иначе си прав Ботев си е Ботев, Металик си е Металик.
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот костенурк » 05 окт 2019 19:58

ti4a70 написа:Фен съм на Черно море, почти не ме интересуват другите отбори, ама съм бесен на това което става в Ботев Пд! Пролетта ни бихте с дузпи за Купата, беше ме яд, но после при победата над „припознатите“ на полуфинала се радвах като наша победа. И като гледам какво става сега при вас просто немея. И този палячо, треньорът ви, говори за селекция през декември, за бъдеще. Ама какво още чакате в Пловдив! Веднъж изгонихте едно синьо треньорче от стадиона ви и стигнахте до Купа на БГ, финал и прочие. Сега остане ли този смешник отивате към изпадане! Убеден съм, че дори и легенда на Ботев да беше треньор след тези резултати щеше да е аут. Ама нали се казва Желко, а не Жельо си остава на поста. Парадокс!!! Може би има и други виновни за провала на Ботев до тук, но като съперник на отбора ви имам молба към всички ботевисти - спасете Ботев, футболна България има нужда от вас!

Треньора е най-малкия проблем на Ботев. Като почнем от главата на рибата, Самуилов, който назначи за изпълнителен директор на клуба, доказания престъпник и изгонен от Цецо Василев- Иван Йотков.След това Еролин Кююуков,който никой не знае каква му е ролята и никой не е чувал за него,назначи и Адалберт Зафиров за спортен дитректор, който в Пловдив е по известен че е мъж на жена си,отколкото с нещо друго..Тя е секретарка на Бойко Борисов между другото...

Та това е управлението на Ботев-някакви пълни анонимници и заплатаджии.Повечето от футболистите ни са свършили с футбола..Балтанов,Вутов,Тонев.....половината отбор е на ниво Б група, дори формата Неделев и Димитров спадна покрай останалите бездушници.Това не са същите хора които вдигнаха купата преди 2 години.От началото на календарната година имаме едва 5 победи...

Който и да е треньор на Ботев, в управлението ако продължават да живуркат доказани лъжци и селски тарикати като Йотков,Зафиров и Еролинчо от Бургас, промяна няма да има...Всички боклуци от администрацията трябва да се изметат,тренерското ръководство и почти целия първи отбор, както и собственика, ако смята с 10 работника да достроява стадиона..

Всички вън!
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот bilyaletdinov » 06 окт 2019 08:57

Не ви знам историите, ама какво е виновен президента ви, че разни балъци го размотават. Като му каже ББ, че ще помага за Строежа, ама трябва да намери място на Зафето, къде ще иде? Ако живеехме в нормална държава си го хранете човека, ама в държавата на бащицата Тиква е така. Слушкаш и всичко е точно, не слушкаш и почват проблемите.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 06 окт 2019 12:51

костенурк написа:....Който и да е треньор на Ботев, в управлението ако продължават да живуркат доказани лъжци и селски тарикати като Йотков,Зафиров и Еролинчо от Бургас, промяна няма да има...Всички боклуци от администрацията трябва да се изметат,тренерското ръководство и почти целия първи отбор, както и собственика, ако смята с 10 работника да достроява стадиона..
Всички вън!

Проблемът на давещите се е проблем на самите давещи се... апропо, като се махнат всички, ти ли ще издържаш клуба!? ... :roll: 8-) А може би всички "канари" ще подпишете петиция за реабилитиране и връщане в България на габровския циганин с честните сини очи, не крадеца, а "патриота" Цв.В., на когото лижехте г**а !?.... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот костенурк » 06 окт 2019 13:32

Captain Stottlemeyer написа:
костенурк написа:....Който и да е треньор на Ботев, в управлението ако продължават да живуркат доказани лъжци и селски тарикати като Йотков,Зафиров и Еролинчо от Бургас, промяна няма да има...Всички боклуци от администрацията трябва да се изметат,тренерското ръководство и почти целия първи отбор, както и собственика, ако смята с 10 работника да достроява стадиона..
Всички вън!

Проблемът на давещите се е проблем на самите давещи се... апропо, като се махнат всички, ти ли ще издържаш клуба!? ... :roll: 8-) А може би всички "канари" ще подпишете петиция за реабилитиране и връщане в България на габровския циганин с честните сини очи, не крадеца, а "патриота" Цв.В., на когото лижехте г**а !?.... :lol:

то си е наша работа кво ще правим бе подуенски мангал :lol: къде се навря и ти тука на всяка манджа мерудия...

забравих че вашите спонсори винаги са честни хора,чорнита , черепи, мустакати труженици.....евроидиотки :lol: :lol: :lol:
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот sandi74 » 06 окт 2019 18:39

Незнам кои са ви собствениците,как ви издържат и по каква линия са спуснати и назначени но като нищо ще се окажат по-големи ментета дори и от Митко Селския :idea: :!: Да си изгониш треньора около който се крепеше целият отбор визирам Николай Киров-Белия и да назначиш ментета като Желко и Зафето и да се заобиколиш със съветници нямащи абсолютно нищо общо с Ботев само още по-голямо менте и завършен олигофрен би го направил.ФАКТ.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта