НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
chalga
Мнения: 37
Регистриран на: 28 апр 2015 12:54
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот chalga » 06 окт 2019 19:01

Опропастявайте се пише с Й. Научете българския като коментирате тимове с име Ботев поне.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот galin56 » 07 окт 2019 09:41

Те хората си го казаха защо - защото човека си е подписал неустойка и си е прав. Те тука в България искат да си сменят треньорите на всеки 2-3 месеца. КОй нормале човек ще иска нова работа за 3 месеца само.
Иначе видях из потенциалните варианти, които нищо чудно да са си съчинени и от журналистите - Ясен Петров. Ако наистина могат да вземат Ясен Петров за треньор и мениджър, да подписват с него 5-годишен договор и да не се занимават повече. При него за последно Левски приличиха на отбор, също и Локото и Черно море води с не лоши резултати. Ако го оставят да изкара поне 2 пълни сезона в Ботев, и междувременно си оправят стадиона и намерят още някой спонсор, с гаранция ще станат топ отбор в България.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12232
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот TristaNNN » 07 окт 2019 10:06

Закривай :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот kanar76 » 07 окт 2019 12:22

Captain Stottlemeyer написа:
костенурк написа:....Който и да е треньор на Ботев, в управлението ако продължават да живуркат доказани лъжци и селски тарикати като Йотков,Зафиров и Еролинчо от Бургас, промяна няма да има...Всички боклуци от администрацията трябва да се изметат,тренерското ръководство и почти целия първи отбор, както и собственика, ако смята с 10 работника да достроява стадиона..
Всички вън!

Проблемът на давещите се е проблем на самите давещи се... апропо, като се махнат всички, ти ли ще издържаш клуба!? ... :roll: 8-) А може би всички "канари" ще подпишете петиция за реабилитиране и връщане в България на габровския циганин с честните сини очи, не крадеца, а "патриота" Цв.В., на когото лижехте г**а !?.... :lol:


Капитане, този път ще вземем пример от вашия отбор. Ще лижем гъза на управляващите, както вие го правите от както съществувате. И съвсем скоро ще качим на най- високия връх, бюст на Боко Тиквата и после много години ще бъдем толерирани от властта. :o :lol: :)

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот tinko » 07 окт 2019 12:48

ti4a70 написа:Фен съм на Черно море, почти не ме интересуват другите отбори, ама съм бесен на това което става в Ботев Пд! Пролетта ни бихте с дузпи за Купата, беше ме яд, но после при победата над „припознатите“ на полуфинала се радвах като наша победа. И като гледам какво става сега при вас просто немея. И този палячо, треньорът ви, говори за селекция през декември, за бъдеще. Ама какво още чакате в Пловдив! Веднъж изгонихте едно синьо треньорче от стадиона ви и стигнахте до Купа на БГ, финал и прочие. Сега остане ли този смешник отивате към изпадане! Убеден съм, че дори и легенда на Ботев да беше треньор след тези резултати щеше да е аут. Ама нали се казва Желко, а не Жельо си остава на поста. Парадокс!!! Може би има и други виновни за провала на Ботев до тук, но като съперник на отбора ви имам молба към всички ботевисти - спасете Ботев, футболна България има нужда от вас!


Пич, сигурно чувствата и тази загриженост към Ботев са ти искрени, за което ти благодаря. Не се сърди, но не е твоя работа тук в този форум, фен на друг клуб да отваря тема за Ботев. От много години феновете на Ботев бойкотират форума. Може да не ти е ясно това , но вече го знаеш. Имаме си причини за това и то много основателни. Няма да влизам в подробности. За Ботев, не се притеснявай, ще изплува отново. Тази тема предстои да се "осере" от болни мозъци, фенове на казионните и малцинствения отбори и това я прави безсмислена. Бъди жив и здрав. Успех на Черно море.

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Mirosvel » 07 окт 2019 12:49

ti4a70 написа:Фен съм на Черно море, почти не ме интересуват другите отбори, ама съм бесен на това което става в Ботев Пд! Пролетта ни бихте с дузпи за Купата, беше ме яд, но после при победата над „припознатите“ на полуфинала се радвах като наша победа. И като гледам какво става сега при вас просто немея. И този палячо, треньорът ви, говори за селекция през декември, за бъдеще. Ама какво още чакате в Пловдив! Веднъж изгонихте едно синьо треньорче от стадиона ви и стигнахте до Купа на БГ, финал и прочие. Сега остане ли този смешник отивате към изпадане! Убеден съм, че дори и легенда на Ботев да беше треньор след тези резултати щеше да е аут. Ама нали се казва Желко, а не Жельо си остава на поста. Парадокс!!! Може би има и други виновни за провала на Ботев до тук, но като съперник на отбора ви имам молба към всички ботевисти - спасете Ботев, футболна България има нужда от вас!


Фен на Ч. море, ясно. А, аз се чудех защо си с тази снимка на чаша с емблемата на Ч. море! :mrgreen:

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Mirosvel » 07 окт 2019 12:51

chalga написа:Опропастявайте се пише с Й. Научете българския като коментирате тимове с име Ботев поне.


Ти с това турско знаме, в ъгъла и млък! Не се изказвай по български въпроси, най-малко пък такива касаещи Ботев!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Mirosvel » 07 окт 2019 12:53

tinko написа:
ti4a70 написа:Фен съм на Черно море, почти не ме интересуват другите отбори, ама съм бесен на това което става в Ботев Пд! Пролетта ни бихте с дузпи за Купата, беше ме яд, но после при победата над „припознатите“ на полуфинала се радвах като наша победа. И като гледам какво става сега при вас просто немея. И този палячо, треньорът ви, говори за селекция през декември, за бъдеще. Ама какво още чакате в Пловдив! Веднъж изгонихте едно синьо треньорче от стадиона ви и стигнахте до Купа на БГ, финал и прочие. Сега остане ли този смешник отивате към изпадане! Убеден съм, че дори и легенда на Ботев да беше треньор след тези резултати щеше да е аут. Ама нали се казва Желко, а не Жельо си остава на поста. Парадокс!!! Може би има и други виновни за провала на Ботев до тук, но като съперник на отбора ви имам молба към всички ботевисти - спасете Ботев, футболна България има нужда от вас!


Пич, сигурно чувствата и тази загриженост към Ботев са ти искрени, за което ти благодаря. Не се сърди, но не е твоя работа тук в този форум, фен на друг клуб да отваря тема за Ботев. От много години феновете на Ботев бойкотират форума. Може да не ти е ясно това , но вече го знаеш. Имаме си причини за това и то много основателни. Няма да влизам в подробности. За Ботев, не се притеснявай, ще изплува отново. Тази тема предстои да се "осере" от болни мозъци, фенове на казионните и малцинствения отбори и това я прави безсмислена. Бъди жив и здрав. Успех на Черно море.


Като бойкотирате ти кво правиш тука! Егати бойкота!

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Mirosvel » 07 окт 2019 12:57

TristaNNN написа:
kanar76 написа:
TristaNNN написа:Закривай :!:


Закриваме го и ти си щастлив. Ще ти се, ама няма. А сега го духай! Педал.

Да, пидал може. :mrgreen:
[offtopic]https://www.vbox7.com/play:0bacaa03[/offtopic]


Ботевистите да почват да мислят за нов проект. Ботев на Самуилов = Ботев на Христолов. Там се корени всичко и ще го разберете скоро! След Металик Сопот кой? ФК Устрем с. Оризаре ли?

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот kanar76 » 07 окт 2019 12:59

TristaNNN написа:
kanar76 написа:
TristaNNN написа:Закривай :!:


Закриваме го и ти си щастлив. Ще ти се, ама няма. А сега го духай! Педал.

Да, пидал може. :mrgreen:
[offtopic]https://www.vbox7.com/play:0bacaa03[/offtopic]


Пидал може да е Кокала, но ти си чист ********.

Съвсем скоро ще бъде пак:
https://www.youtube.com/watch?v=5f65r6LFpv8
https://www.youtube.com/watch?v=CwJUbjzXgfY


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта