НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот samobotev » 10 окт 2019 10:37

нали за купата ви го набихме до орехчетата какво ти пука на тебе дали ще изпаднем или не . И хем не ти пука хем идваш да се обясняваш тук като някоя недоклатена мисирка .Пълен шизофреник си хем не ми пука хем ако може да изпаднете, ама иначе не ми пука ама изпаднете. Че накрая и говориш от името на всички фенове и хора в цяла България . Пълен психар и пълно шизо си пич аз друго обяснение нямам

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот G_I_G » 10 окт 2019 11:50

Това ,че давам мнение , не означава че ми пука за вас, точно обратното.
Що бъркаш двете неща?
Изпадате, приеми го.
Това е.
Не може отборче, което играе по милост от БФС на трениовъчно игрище на село Коматево да има място в Първа Лига.
Даже Арда влагат пари в стадиона си, Витоша и те имат стадион, само вие играете на село, на игрище за тренировки, по милост, което е най-долното-човек да се моли, да е по милост някъде, и най-жалкото-да си мисли,че е някакъв фактор в същото време.
Арда тая година ще ви заместят в Първата шестица повече от достойно, нИ сЪ прИтИснявайтИ.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот kanar76 » 10 окт 2019 13:17

G_I_G написа:Това ,че давам мнение , не означава че ми пука за вас, точно обратното.
Що бъркаш двете неща?
Изпадате, приеми го.
Това е.
Не може отборче, което играе по милост от БФС на трениовъчно игрище на село Коматево да има място в Първа Лига.
Даже Арда влагат пари в стадиона си, Витоша и те имат стадион, само вие играете на село, на игрище за тренировки, по милост, което е най-долното-човек да се моли, да е по милост някъде, и най-жалкото-да си мисли,че е някакъв фактор в същото време.
Арда тая година ще ви заместят в Първата шестица повече от достойно, нИ сЪ прИтИснявайтИ.


Зеленчук, ти къде си тръгнал да се напъваш. "Миеко говорящ". Много сте смели тук пред компютъра а като дойдем при вас на мач, се криете и хвърляте камъни от терасите. "Миеко говорене" за което ти е нуженпреводач. Бахти и цървулите, тръгнали да си мерят инструмента с магарето. "Миекайте" си, вие сте от далеко и говорите "миеко".

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот G_I_G » 10 окт 2019 15:10

Аве "твърдия" селчо коматевски, аре стига си фантазира с тъпи изтъркани лафчета от детската ,ами прати много поздрави от мен на твоята вИлика и немйекаща пловдивска съселянка Стойка пИпИрудата :mrgreen:

Изображение

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот kanar76 » 10 окт 2019 16:19

G_I_G написа:Аве "твърдия" селчо коматевски, аре стига си фантазира с тъпи изтъркани лафчета от детската ,ами прати много поздрави от мен на твоята вИлика и немйекаща пловдивска съселянка Стойка пИпИрудата :mrgreen:

Изображение


Кънчо ли си или Теньо? Май други имена там нямате. Въпросната "пловдивчанка"е пристигнала в Вековния град от вашите забутани села. Цяла България знае как "миякате" като котки и колко е смешно. Смешни сте зарзавати.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот bluesupport » 10 окт 2019 17:34

vayk написа:За сетен път става ясно, че моделът "Бащица" е порочен. За съжаление, както правилно бе отбелязано в по-преден коментар, това е единствения действащ такъв в страната на Боко Тиквата. Повечето собственици на водещите клубове грам не са заинтересувани от отборите си, а гледат на тях като начин да печелят държавни поръчки, след като същата тази държава, в лицето на властта, ги е "помолила" да помагат на дадения клуб, за да не се създава обществено напрежение. Утре като си замине Тиквата със сигурност ще има сътресения в немалко отбори, защото ще дойде нова власт, с нови техни хора и палачинката ще се обърне. Не един и два подобни примера сме имали през последните десетина години.

Това е най-точното мнение! Не мога да разбера как българина вече 30 години не може да разбере, че комунистите никога не са сдавали властта у нас. И ГЕРБ и БСП, че и СДС преди това са си техни креатури. Сегашното положение в държавата е пряк резултат от управлението им и няма нищо чудно, че сме последни в ЕС и изоставаме все повече от останалите. Футболът е отражение на случващото се и ако някой си мисли, че ще има подобрение, жестоко се лъже. Абсолютно всички отбори са с назначени собственици, които просто ги поддържат в режим на вегетация. Естествено, "собственикът", който е просто кукла на конци на хората в сянка, получава за награда участие в държавни поръчки и прочие, чрез които се ограбват и последните стотинки на и без това бедния българин! Лудогорец също не е изключение, но там просто целенасочено се наляха значително повече пари, за да има едно лице, колкото да се каже, че участваме в някой друг турнир. Свиквайте, защото така ще бъде и занапред, както си беше така и в последните 30 години. Ако на някой не му харесва, изходът е само един и колкото и да не ми харесва, се нарича емиграция.

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот G_I_G » 10 окт 2019 22:29

kanar76 написа:
G_I_G написа:Аве "твърдия" селчо коматевски, аре стига си фантазира с тъпи изтъркани лафчета от детската ,ами прати много поздрави от мен на твоята вИлика и немйекаща пловдивска съселянка Стойка пИпИрудата :mrgreen:

Изображение


Кънчо ли си или Теньо? Май други имена там нямате. Въпросната "пловдивчанка"е пристигнала в Вековния град от вашите забутани села. Цяла България знае как "миякате" като котки и колко е смешно. Смешни сте зарзавати.


А ти Хасан ли си или Асан? То други имена в най-мангалския град в България с най-голямата мангалска махала в Европа нямате.
И твоята съселянска е дошла в прехваленото ти вековно село далеч не от нашия ХИЛЯДОЛЕТЕН град, а си е точно родена в пловдив.
Точно селяк мйекащ от пловдив да ми говори ,че други говорили меко е най-смешното нещо.
Бахти смешния мйекащ селчо.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 10 окт 2019 23:12

Имаше една песен изпълнена от незабравимия Тодор Колев в която се пееше ,че"простака е по-жилав от рака". Радой Ралин според мен е автора на текста.Накратко...един зарзалийски цървул си избива комплексите за малоценност и простотията в тази тема за "Ботев"Пловдив.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот bsz1916 » 11 окт 2019 07:11

G_I_G написа:Ботев са един въздух под налягане.
Типичното прехвалено до небесата отборче, което медиите се надпреварват да изкарат Реал още малко, а всъщност са едно голямо НИЩО ОСОБЕНО. Миналия сезон толкова хвалене, толкова надуване все едно са някакъв фактор във футбола, че не само останаха на последното място в Първата шестица, в която още се чудя защо изобщо влезнаха, ами не взеха и никаква купа. Всички тъпи медии бяха убедени,че "великият" Ботев ще вземе купата, ще играе в Европа, още малко ще влезе в групите на Лига Европа и ще мачка там, показвайки ясно на някавите си там "отборчета" Берое и не знам си какви ,че няма място за НИКАКВО сравнение между "ВЕЛИКИЯТ" отбор на Ботев и тия "отборчета".
ТошкУ НИделИф беше описван от всички тъпи коментатори на мачове като нещо средно между Лео и Роналдо, беше във всички реклами. И накрая "великаните" завършиха последни в групата, както и се очакваше, и без купа, както още повече се очакваше, лъсвайки голата истина за това прехвалено до небесата отборче,че мястото му е във втората половина на втората половина, да се бори за оцеляване, както е сега.
На АБСОЛЮТНО НИКОЙ няма да липсвате, ако отпаднете, ПОВЯРВАЙТЕ МИ!

Абе за теб няма ли Микре и Подуяне , че си тръгнал да се заяждаш с българските отбори . Май че подозренията ми , които споделих преди време , че си МИКРЕНЕЦ , представящ се за бероец ще се окажат верни .

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: НЕ ОПРОПАСТЯВАИТЕ БОТЕВ, МОЛЯ ВИ!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 11 окт 2019 07:58

Не знам този индивид дали е "микренец"или "подуянец"но ще е много жалко ако е бероец...много,ама много"ниска топка"!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Радо и 17 госта