Започна се !!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Започна се !!!

Мнениеот kanar76 » 30 юли 2019 10:07

Мачът Левски - Ботев Пд. Съдия Н. Попов. С оглед на играта и желанието, заслужена победа за сините. Но има ситуации които повлияха на мача. И то сериозно..
Първо: Измислен фал с който Левски поведе с 2:1.
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... nio-552157
Второ: 100% дузпа пред очите на съдията
https://www.sportal.bg/video.php?video=128592

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот kanar76 » 30 юли 2019 10:09

31март 2019г "Герена" Левски - Ботев 1:1 отново същия съдия Н. Попов
https://www.sportal.bg/news.php?news=778564

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот КАН » 30 юли 2019 10:52

Те ви пребиха бе , още 5-6 гола можеха да ви вкарат .

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот kanar76 » 30 юли 2019 11:06

КАН написа:Те ви пребиха бе , още 5-6 гола можеха да ви вкарат .


Чак пребиха едва ли, но сините играха по-добре и заслужено биха. Факт. Ботев също имаха своите положения за гол. Не това е въпроса, а някои важни решения на съдията Попов.

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот gkostadinov » 30 юли 2019 11:13

В ситуацията Райнов-Димитров, първо топката все още не е в игра и също така центрирането не е към Димитров. Първо Райнов държи Димитров, после онзи го сваля.. тук съдията трябваше да се намеси и да ги предупреди да не използват ръцете си в единоборството за позиция в наказателното поле.
Срещу Паулиньо само кьоравец може да каже, че няма фаул или някой гнусен долен припознавач като коментаторчето на срещата. Ясно се вижда, че играча на Ботев го удря в областта на коляното/баджака, а също използва и ръката си при което Паулиньо губи равновесие. То затова и никой от футболните хора на Ботев нямаше претенции, защото не са ощетени по никакъв начин и в двете ситуации. Треньора ясно го заяви, Левски имат по-класни играчи и бюджет, закономерно ни победиха. Единствено фенски неволи на ботевисти и припознавачи коментаторчета бълнуват за дузпи и измислени фаулове :lol:

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот anons » 30 юли 2019 11:56

Пичове слезте на земята малко...............
Няма никакво значение към кого е центрирането и че топката не била в игра.....Топката че си беше в игра беше си , но това че не било към него центрирането са пълни глупости......Очевадна дузпа.
Все едно да ти шибна един в наказателното когато топката не е в игра и не е центрирана към мен..................

Срещите с Боко , Чоко , Грого , Домо, Черепи, БФС-та , МФС-та и прочие имат за цел да замажат очите на хората ...какво ги очаква в нова ЕФБЕТ лига..............Когато едни отбори не могат да станат шампиони със свободни агенти и евтини играчи ....., те търсят други начини за това ....и то се знае кои са .......Ако свирят само международни съдии в Ефбет ще видите реалната разлика ........

filcolins
Мнения: 509
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот filcolins » 30 юли 2019 11:56

Вашто си започна от финала за купата. Толкова си можете.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот zlatan » 30 юли 2019 12:06

Без да се заяждам,ако този Тайлон ли е не съм сигурен за името беше вкарал двете 100% положения и бяхте взели мача щеше ли да пуснеш темата си.Виж си отбора и звиздите си,тази година сте много зле,тоя Неделев е 100 кила а Кр.Димитров е толкова защитник колкото аз съм космонавт.
LEVSKI_FOREVER

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Започна се !!!

Мнениеот KellyB » 30 юли 2019 12:23

anons написа:Пичове слезте на земята малко...............
Няма никакво значение към кого е центрирането и че топката не била в игра.....Топката че си беше в игра беше си , но това че не било към него центрирането са пълни глупости......Очевадна дузпа.
Все едно да ти шибна един в наказателното когато топката не е в игра и не е центрирана към мен..................

Срещите с Боко , Чоко , Грого , Домо, Черепи, БФС-та , МФС-та и прочие имат за цел да замажат очите на хората ...какво ги очаква в нова ЕФБЕТ лига..............Когато едни отбори не могат да станат шампиони със свободни агенти и евтини играчи ....., те търсят други начини за това ....и то се знае кои са .......Ако свирят само международни съдии в Ефбет ще видите реалната разлика ........


Що не коментираш "нежната" прегръдка на Чорбаджийски пред вратата на играча на Славия? Тогава никой не посмя да каже, че това си е дузпа не знам колко хиляди процента!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Започна се !!!

Мнениеот TristaNNN » 30 юли 2019 12:42

Спрете да се излагате, бе! Как пък един път не приехте достойно загубата, като мъже! :evil:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта