Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот terans » 24 апр 2018 22:51

Предлагам, Белия да разпуска отбора във ваканция и да доиграваме първенството с юношите.
И без това след този мач по скоро след това клане ще са убити психически и няма да им е до футбол.

ribar64
Мнения: 4
Регистриран на: 19 апр 2015 16:50
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот ribar64 » 24 апр 2018 23:00

Е то се видя страхливите майни си бяха по-слабия отбор.Трудно минаваха центъра , не можеха да си подават и само с груба игра не става!Кой ви е виновен та ривете!Ако бяхте по-силни щяхте да си биете без проблем ама не!Слабите винаги ривът за нещо!Споко има много да падате още! :roll:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот popokutepetel » 24 апр 2018 23:04

peliforewer написа:
popokutepetel написа:
WPWW написа:Факт е, че Венци е от най-наглите боклуци в бг футбола, но медиите го обичат.

Не разбирам левскарите, които се радват на това предизвестено криминално класиране на белите п*деруги на финала. Да играем с "Ботев" на финала щеше да е истински празник, на терена и по трибуните.

Иначе тези, които говорят за полягане на славия да си спомнят 2013... Ясно е, че няма как да спечелят купата, но ги класираха по скандален начин, мястото им е в б група.


Мислиш ли, че на някой левскар му дреме с кой ще играе на финала? Едва ли.
Просто Коматевци се самозомбират и реват за неща, които не са така както им се иска. Засада както се вижда на снимката си има. Дузпата за която претендират е 50 на 50 и няма нищо общо с отсъдената за Славия. Славия също могат да претендират пак за такава неотсъдена дузпа 50 на 50 в третата минута където се вижда, че има блъскане. Силно-слабо има. Така че за какво е рева?
Иначе напълно обективно Славия е много по-неудобен противник за Левски отколкото Коматево, което нямат победа в София срещу нас поне от 20 г.

Смешник,поне погледни сенките на играчите от твоята снимка която е снимана от друг ъгъл и не се вижда линията на засадата и ще разбереш че Стивън Петков е покрит поне с метър,в телевизията го показаха с компютърна графика и бяха категорични че няма засада,като оправдаха съдията че се е презастраховал,но неотсъдената дузпа за Ботев въобще не трябва да се коментира Александров дето е футболист на Славия призна че е чиста дузпа един джендър тук решил да се прави на интересен.


Компютърна графика тип ФИФА 2018. ;) Е там един по-нагоре я е пуснал. И моята снимка не е снимана от друг ъгъл - просто е от предаването на мача, а не измислена графика :lol: А що Диемаджиите не си купят истински софт и що Александров е коментатор ги питай тях, не мене.
Както се казва Ботевь бяха твърдо зад Перуката на конгреса значи няма какво сега да реват.

Потребителски аватар
Dexter Lord
Мнения: 581
Регистриран на: 30 юни 2008 15:37
Местоположение: Трибуна Изток
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Dexter Lord » 24 апр 2018 23:04

Поръчката беше изпълнена. Да живее футболът!
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот terans » 24 апр 2018 23:05

ribar64 написа:Е то се видя страхливите майни си бяха по-слабия отбор.Трудно минаваха центъра , не можеха да си подават и само с груба игра не става!Кой ви е виновен та ривете!Ако бяхте по-силни щяхте да си биете без проблем ама не!Слабите винаги ривът за нещо!Споко има много да падате още! :roll:

Отивай за риба тая пущина футбол не ти е понятна. ;)

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Show Must Go On » 24 апр 2018 23:10

Мача приключи и нищо не може вече да се промени. Пожелавам на съставчето, което се радваше като за финал и на плондера собственик без никакъв морал да загуби финала с измислена дузпа в продълженията. Ще умра от кеф!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Unforgiven_M » 24 апр 2018 23:11

popokutepetel написа:Имаше си засада и съдията я свири. Нямаше дузпа, а преиграване на Жълтия и правилно не беше отсъдена. Но викаш ако съдията не ви подкрепя значи е лош ;)

[offtopic]Ти що си толкова неадекватен? Футбол някога гледал ли си? Правилото за засада знаеш ли? Разлика между дузпата за Славия и недузпата за Ботев виждаш ли, след като двете положения са просто като 2 капки вода?
Или само провокираш? Я марш в леглото, че е късно вече...[/offtopic]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Балкански Орел » 24 апр 2018 23:19

Тия съдии за мен бяха купени п*тки, аз дето не харесвам Ботев и феновете му щом ме хвана яд на тия престъпления, незнам за останалите.
И при двете ситуции първата ми дума беше мафия.Жалко, че не бяха много хора, че да нахлуете на стадиона и да им избиете канчетата на тия с каруцата фенове.

П.П тия белите ще ядат голям пердах на финала, слаби са та дрънка.Ако излязат в Европа ще откриват нови висини.
Последна промяна от Балкански Орел на 24 апр 2018 23:21, променено общо 1 път.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот popokutepetel » 24 апр 2018 23:19

Unforgiven_M написа:
popokutepetel написа:Имаше си засада и съдията я свири. Нямаше дузпа, а преиграване на Жълтия и правилно не беше отсъдена. Но викаш ако съдията не ви подкрепя значи е лош ;)

[offtopic]Ти що си толкова неадекватен? Футбол някога гледал ли си? Правилото за засада знаеш ли? Разлика между дузпата за Славия и недузпата за Ботев виждаш ли, след като двете положения са просто като 2 капки вода?
Или само провокираш? Я марш в леглото, че е късно вече...[/offtopic]


[offtopic]Когато нямаш какво да кажеш май е по-добре да си траеш. Айде ми кажи правилото за засада, че да те видим какъв си компетент. А що да има дузпа за Ботев, а да няма в началото на мача за Славия? Щот така искаш ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот terans » 24 апр 2018 23:22

Балкански Орел написа:Тия съдии за мен бяха купени п*тки, аз дето не харесвам Ботев и феновете му щом ме хвана яд на тия престъпления, незнам за останалите.
И при двете ситуции първата ми дума беше мафия.Жалко, че не бяха много хора, че да нахлуете на стадиона и да им избиете канчетата на тия с каруцата фенове.

На Църна маца имаше страшни проверки държаха ни като престъпници .Някои не успяха да пристигнат дори.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта