Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Afganec » 25 апр 2018 12:27

Не ми пука кой е на финал, как са играли Ботев и Славия, и кой е бил ощетен.

Славия е най-противния и гнусен отбор, и дано догодина изпаднат. Отбор на Строителни войски, който през цялото време на съществуването на бившото ЦСКА, им полягаше, и им подаряваше точици, а играеха на кръв с/у нас... А Урсула, малииии....
Тракия Пд., същата история, още едни "армейци", кво да говорим.... да ги ощетяват, а те нека квичат, нека пищят, нека се бият по столичните кръстовища.

Важното е ние да играем на финал, и да го спечелим с 1:0.
Ама гадно - с две неотсъдени дузпи и отменен гол за Славия, и гол от засада за Левски в 94-тата минута !
И тогава искам да слушам и Венци, и гнусния сърбин кво ше говорят.......... :lol:

Messiah
Мнения: 9
Регистриран на: 02 юли 2016 12:35
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Messiah » 25 апр 2018 13:29

popokutepetel написа:
slash1912 написа:Изображение
И тая черта какво трябва да докаже?

Ми ти прецени. Ако ти харесва повече гледай симулацията от ФИФА 2018 дет пробутват Диемаджиите ;)
Червената черта е успоредна на централната линия и на тъмните и светлите линии на терена.
Ако щеш гледай и сенките на играчите. От тях също ясно се вижда коя е най-напред


Ясно се вижда че червената черта не е успоредна на централната линия :lol:

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот drvasko98 » 25 апр 2018 15:18

1/4 финала на белите педали с Етър беше същия

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот защо » 25 апр 2018 15:26

Messiah написа:
popokutepetel написа:
slash1912 написа:Изображение
И тая черта какво трябва да докаже?

Ми ти прецени. Ако ти харесва повече гледай симулацията от ФИФА 2018 дет пробутват Диемаджиите ;)
Червената черта е успоредна на централната линия и на тъмните и светлите линии на терена.
Ако щеш гледай и сенките на играчите. От тях също ясно се вижда коя е най-напред


Ясно се вижда че червената черта не е успоредна на централната линия :lol:

Май са прокарали права между нападателя и последния защитник с идеята да видиме успоредна ли е на центъра и ако не е, към кого се накланя. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот bsz1916 » 25 апр 2018 15:47

Warped написа:алоо сателита на ЦСКА що ревете. Не казвате нищо за спестените картони и за чистата дузпа за другия червен сателит в 3та минута :lol: :lol:

Аз вече се обърках - кой на кого е сателит ? Особено след като Стойкас Стоилас обяви че и Левски играе за Лудогорец и 2 - та отбора са едно цяло . Или казано на по - разбираем език -- Левски е сателит на Лудогорец . А и какви сателити може да има ЦСКА , след като този клуб няма футболен отбор и не членува в БФС . Задачата на синдик Дора Милева е да разпродаде каквото е останало от имуществото на ЦСКА , за да се покрият поне част от дълговете към кредиторите -- защо и са сателити за тази цел ?

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот DarkPsy » 25 апр 2018 17:54

ОФИЦИАЛНО: Ботев поиска преиграване на СКАНДАЛНИЯ мач със Славия

http://plovdivnews.bg/sport/item/62690- ... as-slaviya

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот Viktor4o_Rs » 25 апр 2018 18:10

Не знам кое е по-смешно и жалко - да пишете във форума си адреса, където работела жената на съдията (сякаш тя има нещо общо, че мъжът й ви е ощетил) или това, че искате преиграване, защото ви порязаха. :lol: :lol: :lol: Все съм виждал простотия, но това е нещо нечувано ... Ако ме питате за личното ми мнение, аз съм много ЗА мачът да се преиграе, ако искате може и Асен Караславов да е главен, а Самуилов и Палийски странични.
Изображение

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот DarkPsy » 25 апр 2018 18:25

Замълчи ! Нямаш право да говориш след подобно дерибейство. А най-лошото е че одобрявате мутринските методи на дебелия ви собственик. То затова и сте една маршрутка хора на стадиона.

Потребителски аватар
terans
Мнения: 177
Регистриран на: 17 юни 2015 19:42
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот terans » 25 апр 2018 18:31

Viktor4o_Rs написа:Не знам кое е по-смешно и жалко - да пишете във форума си адреса, където работела жената на съдията (сякаш тя има нещо общо, че мъжът й ви е ощетил) или това, че искате преиграване, защото ви порязаха. :lol: :lol: :lol: Все съм виждал простотия, но това е нещо нечувано ... Ако ме питате за личното ми мнение, аз съм много ЗА мачът да се преиграе, ако искате може и Асен Караславов да е главен, а Самуилов и Палийски странични.

Не те питаме но щом си тръгнал..... :lol:
С мутрите трябва разправа по мутренски за да си знаят мястото което е долу ниско в ъгъла.
Трябва да изпитват страх за себе си и семействата си и да си правят сметка за напред!
Питай за простотията вашия шеф Венци тумбака той е специалист в тази материя.
Скоро ще го изритаме и от БФС а благодетлят му ще го изрита като мръсно коте. :evil:
А Славия по долните групи където отдавна трябваше да е. :twisted:

sky1
Мнения: 610
Регистриран на: 28 фев 2010 23:34
Контакти:

Re: Гавра!!! Престъпници спряха Ботев!!!

Мнениеот sky1 » 25 апр 2018 18:34

Viktor4o_Rs написа:Не знам кое е по-смешно и жалко - да пишете във форума си адреса, където работела жената на съдията (сякаш тя има нещо общо, че мъжът й ви е ощетил) или това, че искате преиграване, защото ви порязаха. :lol: :lol: :lol: Все съм виждал простотия, но това е нещо нечувано ... Ако ме питате за личното ми мнение, аз съм много ЗА мачът да се преиграе, ако искате може и Асен Караславов да е главен, а Самуилов и Палийски странични.
Фенове на отбори с публика под 200 човека нямат право да дават мнение по адрес на Ботев. Може да коментирате Монтана, Царско село и Пирин Гоце Делчев. Въпреки ,че ако трябва да си мерите силите с последните със сигурност ще ви изпапкат :lol: .
Не сме те питали за лично мнение, така че не ни натоварвай с личните си дерзания. Гледай как ще свалите гащите на финала. Нали ти казах-към вас никаква милост.
ПС: Феновете на Ювентус също тормозиха жената на съдията с мача от Реал. Вероятно и те са смешни в очите на подлогите на Венци Стефанов. Пак кавам- човек преди всичко трябва да поставя МОРАЛА. Толкова ли е трудно да признаете,че ви помогнаха да стигнете финал с недадена дузпа и отменен чист гол.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта