ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот Torino FC 1906 » 19 ное 2017 12:55

soulfly1948 написа:нема значение,просто ЦСКА бяха трагични.....иначе Ботев си е посредствено селско тимче....


Любимото оранжево тролче с множество профили , пак е неадекватен .
Научете си името на отбора , ЛИТЕКС ЛОВЕЧ корекция ЦСКА тире СОФИЯ ( СОФИЯ )

petar_m_popov
Мнения: 353
Регистриран на: 11 авг 2014 00:12
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот petar_m_popov » 19 ное 2017 12:56

peliforewer написа:Каквито и стимули да са получили футболистите на Ботев Пд това не може да оправдае слабата игра на червените.Някои от футболистите на ЦСКА очакваха да си вземат победата без да се раздадат докрай.Искам да обърнем внимание на футболните съдии в България,не знам някой стимулира ли ги или ги държи на каишка,но отсъжданията на чинков и апостолов на Армията и на Лаута бяха нагъл пример за това че съдиите решават 90% от възловите мачове в българския футбол.Това което драганов не можа да стори в Разград въпреки огромното му желание,колегите му ще го направят.Най-скандалното беше че Бата бе заведен в Благоевград на един мач без значение,а не отиде на Армията или Лаута да види как свирят подчинените му на ЦСКА и Лудогорец.

Чинков ви пожали като не изгони Бодуров и спести една дузпа за игра с ръка.Ревете превантивно за да получавате облаги както срещу Славия Берое Ботев Вр и др. Една камара съдии след приключване на активната си кариера постъпиха на работа при вас за благодарност на свършеното от тях----Ст.Орманджиев ,Г.Димитров - каубоя, Д.Баялцалиев ,Ив.Добринов ...На Лаута дори и там ви помогнаха като изгониха Пл. Николов и няма да играе срещу вас

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 19 ное 2017 13:10

sss1912 написа:
Martin_K написа:В мача си срещу "ЦСКА-София" (София) в София "Ботев" показа игра, нямаща нищо общо с предишните мачове. Логично е да се запитаме каква или по-точно в какво количество е причината, без да уточняваме кой собственик на друг отбор е причинителят. Своите предположения изписвайте в цифри, а ако някой модератор се потруди, може да видим и таблица.

В нашето първенство ако не се свири 200% за Левски,Лудогорец и ЦСКА,тези три тумора реват и вият като вълци...Жалки и смешни сте "грандове".

В нашето първенство, когато "Ботев" има мач срещу "Левски" на стадион "Георги Аспарухов", в 50 % от случаите футболистите в жълточерни екипи пълнят гащите още щом видят табелата "София", а този процент достига 100 % при влизането им на стадиона на "жалките и смешни тумори". :lol: Това доказва и статистиката за мачовете между двата отбора, а когато фактите говорят, в Коматево трябва да замълчат... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

samatoranaga
Мнения: 577
Регистриран на: 13 окт 2008 23:16
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот samatoranaga » 19 ное 2017 13:36

И сини и червени (оранжеви) няма как да се сравняват с Ботев, защото 99% от успехите на сини и оранжево-червени са изкуствени, точно защото са им подарени от съдиите. Не случайно е и този рев сега. Ботев е носител на купата и е нормално да искат да победят някой гранд, но уви, с реване по съдиите, че ги подпирали само 80% няма как да стане щом нямаш даже и удар. Даже се радват как години наред някой нямал победа, а не се замислят, че причината е комплексарщината им на всяка цена да победят с помощта на съдията. Статистически на брой мачове в Европа тия два отбора са най-големите идиоти точно по същата причина, защото съдиите им подаряват всичко тук, а навън са със свалени гащи в 90% от мачовете си.
Ако се махнат изкуствените им титли и купи на софийските "грандове" ще им останат най-много по една купа или титла. Феновете им също са наясно с това и това е основната причина Лудогорец с 30000 град даже да събира повече публика на мач, отколкото те. Ако дори половината им "успехи" бяха истински, то и Герена и стадиона в Ловеч... пардон армията щяха да се пълнят всеки мач, но феновете им си знаят, че всичко е фалшиво и не ходят. Уж милиони фенове, а на стадиона 1000 човека в 90% от мачовете.
Вчера съдията ги спаси от разгром, а те вместо да му целуват ръка, плюят по него. Ей на тва се вика храни куче да те лае...

peliforewer
Мнения: 9295
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот peliforewer » 19 ное 2017 14:03

petar_m_popov написа:
peliforewer написа:Каквито и стимули да са получили футболистите на Ботев Пд това не може да оправдае слабата игра на червените.Някои от футболистите на ЦСКА очакваха да си вземат победата без да се раздадат докрай.Искам да обърнем внимание на футболните съдии в България,не знам някой стимулира ли ги или ги държи на каишка,но отсъжданията на чинков и апостолов на Армията и на Лаута бяха нагъл пример за това че съдиите решават 90% от възловите мачове в българския футбол.Това което драганов не можа да стори в Разград въпреки огромното му желание,колегите му ще го направят.Най-скандалното беше че Бата бе заведен в Благоевград на един мач без значение,а не отиде на Армията или Лаута да види как свирят подчинените му на ЦСКА и Лудогорец.

Чинков ви пожали като не изгони Бодуров и спести една дузпа за игра с ръка.Ревете превантивно за да получавате облаги както срещу Славия Берое Ботев Вр и др. Една камара съдии след приключване на активната си кариера постъпиха на работа при вас за благодарност на свършеното от тях----Ст.Орманджиев ,Г.Димитров - каубоя, Д.Баялцалиев ,Ив.Добринов ...На Лаута дори и там ви помогнаха като изгониха Пл. Николов и няма да играе срещу вас

Не видях къде Бодуров беше за червен картон,ако визираш дузпата там правилното решение беше жълт картон за симулация на Виана.Не само по мое мнение,а и по мнението на специалисти по футбол положението с Манолев беше повече дузпа.От теб научавам че депутатина е свирил за ЦСКА на Лаута,сигурен съм че не си гледал мача Локо Пд-Лудогорец,защото щеше да видиш как се свири поръчково до момента в който Разград си вкараха двата гола и успокоиха съдиите,след това през второто полувреме пловдивчани изнесоха играта в полето на Лудогорец и имаха няколко добри шанса и точно тогава апостолов показа много спорен червен картон и спря импулса на Локомотив.След като приключат със съдийството трябва някъде да работят все пак,дали ще е в БФС или в някои клубове едва ли има значение.Смешно е да търсиш интрига че Ст.Орманджиев,лека му пръст,работил в ЦСКА,тази фамилия няма как да не е в ЦСКА.Като приемам че Славия може да се чувстват ощетени за една игра с ръка,въпреки че доста такива ситуации видяхме на баражите за СП където не бяха свирени дузпи,очаквам да ми дадеш пример с какво са били ощетени Ботев Вр и Берое в мачовете им с ЦСКА,защото аз мога да ти извадя десетки случаи за ощетяване на ЦСКА само този сезон.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот venomcho » 19 ное 2017 14:13

Captain Stottlemeyer написа:
sss1912 написа:
Martin_K написа:В мача си срещу "ЦСКА-София" (София) в София "Ботев" показа игра, нямаща нищо общо с предишните мачове. Логично е да се запитаме каква или по-точно в какво количество е причината, без да уточняваме кой собственик на друг отбор е причинителят. Своите предположения изписвайте в цифри, а ако някой модератор се потруди, може да видим и таблица.

В нашето първенство ако не се свири 200% за Левски,Лудогорец и ЦСКА,тези три тумора реват и вият като вълци...Жалки и смешни сте "грандове".

В нашето първенство, когато "Ботев" има мач срещу "Левски" на стадион "Георги Аспарухов", в 50 % от случаите футболистите в жълточерни екипи пълнят гащите още щом видят табелата "София", а този процент достига 100 % при влизането им на стадиона на "жалките и смешни тумори". :lol: Това доказва и статистиката за мачовете между двата отбора, а когато фактите говорят, в Коматево трябва да замълчат... 8-)


Дядка, внучето ти ако е 3 клас, не е виждало ФК Калъфка с купа 8-)

peliforewer
Мнения: 9295
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Анкета: С каква сума беше стимулиран "Ботев"?

Мнениеот peliforewer » 19 ное 2017 14:15

samatoranaga написа:И сини и червени (оранжеви) няма как да се сравняват с Ботев, защото 99% от успехите на сини и оранжево-червени са изкуствени, точно защото са им подарени от съдиите. Не случайно е и този рев сега. Ботев е носител на купата и е нормално да искат да победят някой гранд, но уви, с реване по съдиите, че ги подпирали само 80% няма как да стане щом нямаш даже и удар. Даже се радват как години наред някой нямал победа, а не се замислят, че причината е комплексарщината им на всяка цена да победят с помощта на съдията. Статистически на брой мачове в Европа тия два отбора са най-големите идиоти точно по същата причина, защото съдиите им подаряват всичко тук, а навън са със свалени гащи в 90% от мачовете си.
Ако се махнат изкуствените им титли и купи на софийските "грандове" ще им останат най-много по една купа или титла. Феновете им също са наясно с това и това е основната причина Лудогорец с 30000 град даже да събира повече публика на мач, отколкото те. Ако дори половината им "успехи" бяха истински, то и Герена и стадиона в Ловеч... пардон армията щяха да се пълнят всеки мач, но феновете им си знаят, че всичко е фалшиво и не ходят. Уж милиони фенове, а на стадиона 1000 човека в 90% от мачовете.
Вчера съдията ги спаси от разгром, а те вместо да му целуват ръка, плюят по него. Ей на тва се вика храни куче да те лае...

Айде да не говорим за публика,от игрището в село Коматево не можеш да коментираш колко са феновете на ЦСКА и Левски.Май те е налегнала амнезия,Ботев също се мъчеше да се прави на гранд и при Данов и Александров,а после и при Цв.Василев и се осрахте.Не знам как съдията вчера е спасил ЦСКА от разгром,аз видях една отсъдена измислена дузпа за Ботев и неотсъдена такава за ЦСКА,явно много ни е "помогнал" чинков.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 384
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот sss1912 » 19 ное 2017 14:57

kamenitza написа:
sss1912 написа:
kamenitza написа:
sss1912 написа:
kamenitza написа:
sss1912 написа::shock: Започваме с Крум и Серкан,значи с двама по-малко.Ще бъде трудно,много трудно.Киров е гений.

Извини се бе, извини се!!!

Ако не си забелязал след смяната им разликата в играта ни и създадените положения за гол, явно нищо не вдяваш от тази игра.Насочи се се към художествена гимнастика или бобслей.Иначе за мача,поне в мен остана горчилка от изпуснатата победа.Интересно делегата ще опише ли удара с глава срещу Данчо след края на мача или пак никой нищо няма да е видял?

Айде да не ми обясняваш какво да гледам и какво не, и да се сетиш за какво те захапах в темата на ЛИТЕКС.
А сега ще те нагрубят отново, ей гйонсурат, спри да сереш по Киров, треньора донесъл ни успехи, неизмерими в последните над 30г.
За мача ще кажа следното:
Тирето спечелиха точка, а ние загубихме две.

Ами гледай бе младеж,кой ти пречи?Въпросът е като гледаш,дали можеш да виждаш?Иначе ти мен няма как да ме захапеш.За 50 години съм изгледал толкова мачове колкото ти не можеш да си представиш.Не е лошо да си оправиш правописа.Учете бе,на тази държава са и необходими учени хора.Хайде жив и здрав.

Какви 50 години г-н Нищо не разбирам от футбол. Четейки коментарите ти най-много да си гледал Скутаре с/у Маноле.
Назови треньор на Ботев с по-големи успехи от Киров за последните 30г. Или тези успехи са въпреки него, защото имаме 11 Месита и Роналдовци в отбора ,или защото ръководството ни е много читаво? Не вярвам че ще го напиша за Ботевист, но ти си срам за Ботевистката общност.
П.С. Не мисли че само ти си на зряла възраст в този форум. Що се отнася за правописа, тук не е филологически форум, през телефон толкова.
Със здраве, и не се показвай повече от дупката от която изпълзя.
П.С.2 Сигурно и ти си от онези, които смятат че ако го няма Ачо сАлзата няма да има и Ботев. Ако е така, вече няма да те обиждам, ще те съжалявам.

Виж момко,Ботев срещу Скутаре и Маноле не съм гледал,но съм гледал срещу Байерн и Барса,ходил съм в Букурещ,Атина,Севиля,Щутгарт,Тирана... пак заради тях.А за Ачо сАлзата,не забравяй,че точно той назначи този чукундур за треньор.Ако си голям революционер,подай заявление,плати си членският внос и ела в Сдружението и си защитавай мнението.Или е по-лесно да седиш пред компютъра в къщи,да пишеш дитирамби и да възхваляваш измислени герои.Ако има някой за хвалене това са хората в Сдружението,възродили Ботев след селския,Футболистите милеещи за този клуб от тогава до сега,хората,които са давали всичко възможно да го има БОТЕВ.Аз ако съм излязъл от дупка,ти още не си влизал в нея.

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот soulfly1948 » 19 ное 2017 15:46

вие първо се разберете кои сте-Металик/Пловдив/ или Ботев/Сопот/???.....и тогава коментирайте кой е припознавач и кой не....
иначе селските ви комплекси са големи и разбираеми.....
взехте една точка ,от един трагичен отбор и хванахте дедо ви Коледа за брадата...
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот Sisi 1914 » 19 ное 2017 15:56

slash1912 написа:
Sisi 1914 написа:
slash1912 написа:
Sisi 1914 написа:Взехте си точката, защото съдията ви удари 1 рамо.
:roll:

Взехме си точката,защото си вкарахме автогол,иначе щяха да са заслужени 3 точки 8-)

Щеше да бъде 0 т., защото съдията даде спорна дузпа, а не 3 евентуално.
:evil:

Съдията не даде още една 100% за игра с ръка в наказателното и един червен картон за Бодуров.Значи щом е свирил дузпата,може би не е била спорна :roll:
Остави съдията,пиши нещо за играта ви.Май обаче няма какво :evil:

И за нас не даде дузпа!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта