ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот DarkPsy » 24 ное 2017 16:50

Ква е тая анкета бе? Луди ли сте?

trex
Мнения: 298
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: ППЛ/ЦСКА (София)-Ботев (Пловдив)/18.11/15:00

Мнениеот trex » 29 апр 2018 22:59

Избягвам да пиша в чужди подфоруми, защото не следя другите отбори, но днес гледах малко след около 50-та минута. Срещу Славия пуснах да видя каква дузпа не е свирена. Направо щях да се гръмна, ако това не е, не знам кое е :roll: Жалко имам симпатии към феновете в Пловдив и атмосферата на финала щеше да е страхотна. А за това, което видях днес в тези 40 минути съм раздвоен. Съдията ли е толкова некадърен или има симпатии някакви. Май толкова си може. Този червения дето влезе с бутоните след съдийския сигнал защо получи само жълт картон. Не чух червен рев, въпреки че това беше напълно умишлено и с цел да контузи играч на Ботев. А това с Жоал Палуо(извинете не знам как се казва точно) и влизането в гръб, а коментатора не виждал не знам как да коментирам. А дузпата и 40 пъти да я върнат коментаторът не можел да види, не може да прецени. За мен височината на топката в момента на допир с Минев е такава, че е невъзможно да е спряна с ръката под лакътя, а позицията и не е на 90 градуса спрямо тялото, за да се свири ако го удари под рамото. Иначе имаше и някакви обратни нарушения, несвирени или свирени без основание. В заключение явно не е за тази професия и по-добре да не се мъчи :lol:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта