3 мача - 3 обръщалки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот hydetoshi » 22 сеп 2017 13:24

kiril.a.d написа:...още от 1982 г., когaто се зaрекоx че повече нямa дa стъпя нa мaч от вътрешното първeнство!

Аз не бях ходил на мач от първенството може би 10 г. Преди 3 години реших да заведа двамата ми сина,защото исках да разберат какво е усещането. Отидохме семейно- баща,майка ,деца. Останах отвратен. Такава простотия видях и такива псувни чух,че ми се изправи косата. Един от "зрителите" по едно време си събу гащите. Издържахме само 15 минути и просто си тръгнахме. Едно от най-ужасните преживявания. Скоро със сигурност крака ми няма да стъпи пак. И не заради футболистите и отбора а заради подобни хора по трибуните. Не знам какво се е случило през последните 10-15 г но това не е атмосферата която цареше навремето по трибуните.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот Thurman Murman » 23 сеп 2017 10:07

Вълчовците да говорят за черно тото е все едно педофил в детска градина.




kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот kiril.a.d » 23 сеп 2017 12:10

hydetoshi написа:
kiril.a.d написа:...още от 1982 г., когaто се зaрекоx че повече нямa дa стъпя нa мaч от вътрешното първeнство!

Аз не бях ходил на мач от първенството може би 10 г. Преди 3 години реших да заведа двамата ми сина,защото исках да разберат какво е усещането. Отидохме семейно- баща,майка ,деца. Останах отвратен. Такава простотия видях и такива псувни чух,че ми се изправи косата. Един от "зрителите" по едно време си събу гащите. Издържахме само 15 минути и просто си тръгнахме. Едно от най-ужасните преживявания. Скоро със сигурност крака ми няма да стъпи пак. И не заради футболистите и отбора а заради подобни хора по трибуните. Не знам какво се е случило през последните 10-15 г но това не е атмосферата която цареше навремето по трибуните.

Е, обстaновкaтa по трибуните, тогaвa, си беше добрa. Но тотото и уреждaнето нa мaчове си го имaше и тогaвa, тaкa че мен товa ме отврaти!!!
A нa стaдионa е емоция, която те кaрa дa се ядосвaш поне двa пъти повече, отколкото пред екрaнa - тaм, можеш и дa спреш телевизорa, но дa излезеш от стaдионa, зaрaзен от aтмосфертa нa публикaтa...не съм го прaвил...някaк си се зaпaлвaш и се ядосвaш стрaшно много нa гaдните номерa нa БФС! - още тогaвa, по Тошово време!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 23 сеп 2017 13:34

Да, тото в българския футбол има. Но точно тези три мача на Ботев да кажеш, че са тото - означава , че или си злонамерен трол или ужасно глупав да пишеш подобни нелепости. По-скоро истината според мен е ,че тролчетата на Крушарски са се активирали с надеждата, че като повторят една лъжа 100 пъти - барем някой ще им се върже.
Тотото е на Лаута. Познайте как се плащат накуп 3 заплати. И след 3 месеца - отново няма кинти.

Интересно ми е дали е верен слухът, че пияният комсомолски секретар е купил съдията и разчита на ранното изгонване на двама футболисти на Ботев. Ще поживеем, ще видим.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот miro_rz » 26 сеп 2017 21:36

Кажете следващите мачове да закрепим семейният бюджет !
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 сеп 2017 20:21

miro_rz написа:Кажете следващите мачове да закрепим семейният бюджет !

Аз ще ти кажа как ще завършат в Лига Европа Миньор (Перник) - Челси (Лондон), Галатасарай - Монтана и Байерн (Мюнхен) - Рилски спортист. Ама ще ти кажа като се паднат едни срещу други в съответния турнир.

Имам информация от кухнята, килера и градинката зад блока, според която Домуса е уредил колко да е резултата в 38, 69 и 107 минута, както и броя жълти картони за вратарите. Толкова съм сигурен, че започвам да събирам пари за заветния ден, които да заложа.

А сега сериозно: ти сериозно ли питаш :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот miro_rz » 28 окт 2017 09:49

Вчера пак обръщалка и никой не се сети да напише нормалните хора да изкараме някой лев ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: 3 мача - 3 обръщалки

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 окт 2017 20:27

miro_rz написа:Вчера пак обръщалка и никой не се сети да напише нормалните хора да изкараме някой лев ! :mrgreen:

Има заговор само определени хора да изкарват хиляди виетнамски донги от обръщалки. Затова така се е получило, пък и нали е конспирация, няма да седнат да предупреждават, я. Тия неща са ясни като бял ден само на форумни специалисти, имащи източник в кухнята и килера на всички отбори. Ама те пък не си показват предварително фишовете за да не паднем и да умрем от яд като видим колко пари ще спечелят.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта