Честито на Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Sinite ot Sofia » 11 сеп 2017 14:07

Thurman Murman написа:Това, за което говориш(оформянето на шестицата), се случи няколко седмици по-рано и завърши 2-0 ;)
Тогава за има-няма два-три месеца ги бихме два пъти в Пловдив и веднъж завършихме Х в София.


Да, моя грешка, усетих се в последствие.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот filo_123 » 11 сеп 2017 14:16

BL1914 написа:Хахахахаха. Колко са смешни жалките фенове на смешния отбор Ботев. До преди няколко дни не можеше да ви се чуе гласа, а сега след един подарен автогол - били разбили великия Левски. Сами факт, че след победа над най-големия отбор в България се пуска тема в която се поздравявате (заедно с оранжевите) говори само по себе си. Но вие сте с малък умствен капацитет, за да го разберете това.
Относно мача - не виждам къде и как съдията е подпрял Левски. Жалки сте. По-слаб Ботев не съм виждал от години - абсолютно безидейни и хаотични атаки. Ботев не можеха да минат центъра. Уникално слаб Ботев този сезон. Дане не изпаднат защото все пак са футболен град и отбор с традиции, но според мен ще им е трудно в борбата за оцеляване. Ще видим.
1-вият гол на Ботев - мисля, че е без коментар. Само папагалите се радват на гола, все едно е бил шедьовър. Абсолютен подарък.
Левски тоталано бяха подценили Ботев, което беше нормално - все пак жълтите нямаха спечелена точка у дома. Когато подцениш съперника и когато му подариш гол, така се получава, че накрая губиш мача.
2-рият гол - адски късмет и отново лоша намеса на синия вратар. Наистина добро отиграване на Виана.
Левски от своя страна - повече притежание на топката и изпуснати 3-4 стопроцентови положения. Ако си бяха вакарали положенията за 2:0, мача заспиваше. Но здраве да е! Ние от една загуба трагедия не правим.
Като цяло - адски селска публика и футболистите на Ботев за пореден път показаха, че играят в селски отбор - падане, лежане и схващане от самото начало. Подскачане за всеки фаул и от скамейката - с една дума - смешници. За някаки безобидни фаулове се разаправяха все едно дузпа не е свирено. Селски манталитет. Факт!

Левски е най-големия клуб в България и затова от 9 години не е печелил нищо и е на второ място по най-много втори места в Европа. За европейските им одисеи не ми се говори, че трябва да осъмна пред компа. Наистина това е "велик" отбор. Много е добре когато коментираш нещо да си мериш думите, за да не ставаш обект на подигравки.

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот filo_123 » 11 сеп 2017 14:22

sslevski написа:Цецо жълтурко мой.Жълтеницата ли се обажда???
Няма страшно.Жалко е да закрият любимата ти и после да се ожениш за друго - ГМО.Цял живот ще сте им в сянката.Никога няма да сте голям отбор докато не започнете да играете срещу всеки отбор по този начин.Не ме разбирай погрешно ама да си поредната любима на ГМО - хибрида не значи нищо.Вие сте поредния отбор ,който ще бъде употребен от тях.Но на теб така ти харесва,нали???
Справка последния мач.На такава сватба никога не съм присъствал.Горчиво!!!

Нима вас не ви употребихме и скоро пак. Всъщност бях забравил, че говеждата памет изглежда къса, но всъщност не чак толкова.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1620
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот 1palq4o1 » 11 сеп 2017 14:48

Мале, мале, мале...
10 страници глупости от жлАтите
Гледам и рептила костенурк се вихри яко, а не се беше мяркал във форума от години...даже мислех, че са го прибрали на кораба майка в околоземна орбита :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
За спечелилите - честито, ама да не стане в края на сезона тихо
За загубилите - горе главата, това беше една отрезвяваща загуба, най-вече за нас, феновете! Вярно неприятна, но все пак не е фатална!
Следващия кръг всички на стадиона за да си застанем зад отбора - всички мразят силните, затова не обръщайте внимание на храчките от страна на всякакви цветове!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BL1914
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2016 09:53
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот BL1914 » 11 сеп 2017 14:56

filo_123 написа:
BL1914 написа:Хахахахаха. Колко са смешни жалките фенове на смешния отбор Ботев. До преди няколко дни не можеше да ви се чуе гласа, а сега след един подарен автогол - били разбили великия Левски. Сами факт, че след победа над най-големия отбор в България се пуска тема в която се поздравявате (заедно с оранжевите) говори само по себе си. Но вие сте с малък умствен капацитет, за да го разберете това.
Относно мача - не виждам къде и как съдията е подпрял Левски. Жалки сте. По-слаб Ботев не съм виждал от години - абсолютно безидейни и хаотични атаки. Ботев не можеха да минат центъра. Уникално слаб Ботев този сезон. Дане не изпаднат защото все пак са футболен град и отбор с традиции, но според мен ще им е трудно в борбата за оцеляване. Ще видим.
1-вият гол на Ботев - мисля, че е без коментар. Само папагалите се радват на гола, все едно е бил шедьовър. Абсолютен подарък.
Левски тоталано бяха подценили Ботев, което беше нормално - все пак жълтите нямаха спечелена точка у дома. Когато подцениш съперника и когато му подариш гол, така се получава, че накрая губиш мача.
2-рият гол - адски късмет и отново лоша намеса на синия вратар. Наистина добро отиграване на Виана.
Левски от своя страна - повече притежание на топката и изпуснати 3-4 стопроцентови положения. Ако си бяха вакарали положенията за 2:0, мача заспиваше. Но здраве да е! Ние от една загуба трагедия не правим.
Като цяло - адски селска публика и футболистите на Ботев за пореден път показаха, че играят в селски отбор - падане, лежане и схващане от самото начало. Подскачане за всеки фаул и от скамейката - с една дума - смешници. За някаки безобидни фаулове се разаправяха все едно дузпа не е свирено. Селски манталитет. Факт!

Левски е най-големия клуб в България и затова от 9 години не е печелил нищо и е на второ място по най-много втори места в Европа. За европейските им одисеи не ми се говори, че трябва да осъмна пред компа. Наистина това е "велик" отбор. Много е добре когато коментираш нещо да си мериш думите, за да не ставаш обект на подигравки.


Ти за историята на велик отбор само случилото се в последните 9 години ли броиш? Или викаш останалите над 90 години (както е в случая) не са важни !!! Хахахаха. И понеже сам повдигаш въпроса за европейски одисеи - нормално е отбор играещ редовно в Европа да има провали. Не знам на кой отбор си фен, но или си на:
- Ботев - не може да стъпи на малкия пръст на Левски нито по успехи в БГ, нито в Европа. За вас едно класиране на няколко години е успех.
- ЦСКА-Литекс-Етрополе - ако се спрем на твоята логика за 9-те години, то тогава по-добре замълчи - та те на се явявали в Европа от доста години. А успехите им там са свързани с дядо ми или прадядо ми :))))

С една дума - смешен си!
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот COVINI » 11 сеп 2017 15:02

Отново мозАците изпъквАт с мега термина "неумишлена дузпа",това е ново правило в крайградския стадион.На един мач Реал-Барселона имаше подобна ситуация,Пике падна и удари неумишлено топката с ръка,но сАдията свири дузпа за белите.Нещо синити си повярваха много след предишните подвеждащи резултати забравяйки че имат още път да извървят докато станат нормален отбор.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот filo_123 » 11 сеп 2017 15:29

BL1914 написа:
filo_123 написа:
BL1914 написа:Хахахахаха. Колко са смешни жалките фенове на смешния отбор Ботев. До преди няколко дни не можеше да ви се чуе гласа, а сега след един подарен автогол - били разбили великия Левски. Сами факт, че след победа над най-големия отбор в България се пуска тема в която се поздравявате (заедно с оранжевите) говори само по себе си. Но вие сте с малък умствен капацитет, за да го разберете това.
Относно мача - не виждам къде и как съдията е подпрял Левски. Жалки сте. По-слаб Ботев не съм виждал от години - абсолютно безидейни и хаотични атаки. Ботев не можеха да минат центъра. Уникално слаб Ботев този сезон. Дане не изпаднат защото все пак са футболен град и отбор с традиции, но според мен ще им е трудно в борбата за оцеляване. Ще видим.
1-вият гол на Ботев - мисля, че е без коментар. Само папагалите се радват на гола, все едно е бил шедьовър. Абсолютен подарък.
Левски тоталано бяха подценили Ботев, което беше нормално - все пак жълтите нямаха спечелена точка у дома. Когато подцениш съперника и когато му подариш гол, така се получава, че накрая губиш мача.
2-рият гол - адски късмет и отново лоша намеса на синия вратар. Наистина добро отиграване на Виана.
Левски от своя страна - повече притежание на топката и изпуснати 3-4 стопроцентови положения. Ако си бяха вакарали положенията за 2:0, мача заспиваше. Но здраве да е! Ние от една загуба трагедия не правим.
Като цяло - адски селска публика и футболистите на Ботев за пореден път показаха, че играят в селски отбор - падане, лежане и схващане от самото начало. Подскачане за всеки фаул и от скамейката - с една дума - смешници. За някаки безобидни фаулове се разаправяха все едно дузпа не е свирено. Селски манталитет. Факт!

Левски е най-големия клуб в България и затова от 9 години не е печелил нищо и е на второ място по най-много втори места в Европа. За европейските им одисеи не ми се говори, че трябва да осъмна пред компа. Наистина това е "велик" отбор. Много е добре когато коментираш нещо да си мериш думите, за да не ставаш обект на подигравки.


Ти за историята на велик отбор само случилото се в последните 9 години ли броиш? Или викаш останалите над 90 години (както е в случая) не са важни !!! Хахахаха. И понеже сам повдигаш въпроса за европейски одисеи - нормално е отбор играещ редовно в Европа да има провали. Не знам на кой отбор си фен, но или си на:
- Ботев - не може да стъпи на малкия пръст на Левски нито по успехи в БГ, нито в Европа. За вас едно класиране на няколко години е успех.
- ЦСКА-Литекс-Етрополе - ако се спрем на твоята логика за 9-те години, то тогава по-добре замълчи - та те на се явявали в Европа от доста години. А успехите им там са свързани с дядо ми или прадядо ми :))))

С една дума - смешен си!


Извинявай, но никъде не съм казал, че Левски не е голям клуб. Макар да не съм от Левски би било идиотско да твърдя друго освен, че Левски е голям клуб с голяма фенска маса. Просто исках да кажа, че за мен Левски не е най-големия отбор в България. Най-големия отбор в България е ЦСКА. Като говориш за годините и преди последните девет, в исторически план ЦСКА е по-успешен клуб, както в България, така и на европейската сцена. Левски напоследък не играе регулярно в Европа, а прозвището им евроидиотите не съм го измислил аз. Молбата ми към всички е да се помъчим да запазим добрия тон и да не се обиждаме, защото това няма никакъв смисъл, генерира озлобление, което в даден момент избива някъде. В крайна сметка това е само една игра създадена да носи радост на хората и както се казва нека на терена по-добрия да победи. Ако Левски покаже най-добра игра, нека е шампион и нека всички други отбори да им стиснат ръцете. Същото е за всеки друг клуб показал най-добра продукция на зеления терен. Нека всеки подкрепя своя отбор, но да не мрази толкова много опонента само защото е от другия отбор. Между другото навремето когато са играли Левски и ЦСКА феновете не са били разделени, а сая били заедно на целия стадион и всеки подкрепял своя отбор.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот sslevski » 11 сеп 2017 15:30

COVINI написа:Отново мозАците изпъквАт с мега термина "неумишлена дузпа",това е ново правило в крайградския стадион.На един мач Реал-Барселона имаше подобна ситуация,Пике падна и удари неумишлено топката с ръка,но сАдията свири дузпа за белите.Нещо синити си повярваха много след предишните подвеждащи резултати забравяйки че имат още път да извървят докато станат нормален отбор.

Еххх ти си ми любимец.Вече ми липсваше.Може пак на лични да драснеш два реда като ти е мъка.Та сега това ли можа да измислиш само.То като те поливат с каквото не трябва и излиза едно голямо ГМО е така ама .......
Чакам с нетърпение след мача Черно Море(при положение че паднете) да чуем кой е виновен,защото вие с Ботев сте си лика прилика.С малка разлика,че те ревът и след победа.....

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот sslevski » 11 сеп 2017 15:31

filo_123 само да питам за кой ЦСКА говориш?
Че тук може да влезнем в една мнооооогооо дългаааа тема.....

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот filo_123 » 11 сеп 2017 16:20

sslevski написа:filo_123 само да питам за кой ЦСКА говориш?
Че тук може да влезнем в една мнооооогооо дългаааа тема.....


Въпросът ти е риторичен и отговора ти е ясен и наистина от фенска гледна точка това вече може да удължи много темата с вече дъвкани безброй пъти фрази, за автентичност, за фалити, за припознаване и т.н. В крайна сметка не съм сигурен дали има изобщо автентичен отбор в България. Всеки е имал своите възходи и падения и лично за мен не е проблем, че т.нар лиценз на ЦСКА не бил техния. Много важно, като че ли предния е от 1948 година, голяма трагедия няма що. Аз от 35 години ходя на Армията и съм изживял много радости и болки с ЦСКА и никога не съм мислил за никакъв лиценз и сега не мисля. Моят отбор сега играе на армията носи червен екип и публиката го подкрепя. Най-важна е публиката, защото както казах футболът е игра за нея. Ако Левски фалира и публиката покрепи нов клуб лично за мен това ще е вечния съперник, защото аз като фен на ЦСКА не мога без Левски


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта