Честито на Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот DarkPsy » 11 сеп 2017 23:57

Sinite ot Sofia написа:
DarkPsy написа:
Sinite ot Sofia написа:
filo_123 написа:
sslevski написа:filo_123 само да питам за кой ЦСКА говориш?
Че тук може да влезнем в една мнооооогооо дългаааа тема.....


Въпросът ти е риторичен и отговора ти е ясен и наистина от фенска гледна точка това вече може да удължи много темата с вече дъвкани безброй пъти фрази, за автентичност, за фалити, за припознаване и т.н. В крайна сметка не съм сигурен дали има изобщо автентичен отбор в България. Всеки е имал своите възходи и падения и лично за мен не е проблем, че т.нар лиценз на ЦСКА не бил техния. Много важно, като че ли предния е от 1948 година, голяма трагедия няма що. Аз от 35 години ходя на Армията и съм изживял много радости и болки с ЦСКА и никога не съм мислил за никакъв лиценз и сега не мисля. Моят отбор сега играе на армията носи червен екип и публиката го подкрепя. Най-важна е публиката, защото както казах футболът е игра за нея. [color=#FF4000]Ако Левски фалира и публиката покрепи нов клуб лично за мен това ще е вечния съперник, защото аз като фен на ЦСКА не мога без Левски[/color]

Има една важна "подробност", ако хипотетично, тъй като ние няма да оставим Левски да загине, това един ден се случи ( фалит).. нека да е ясно, ама кристално ясно, че фен на Левски няма да припознае друг клуб за нашия любим отбор. Левски не е просто един футболен отбор и това, което направихте вие, ние няма как да повторим. Левски е един и ще сме с него до края, а след това ще го помним! Настоящият срам ще си го носите винаги!
ПС: Прав си, че се прекалява с епитетите. Никой не печели от това.


Какво сме направили бе тъпак? Я ми разясни, че нещо не вдявам. А пък тия твоите думи ще си ги запиша и ще ти ги припомня....най-късно до година две.

Къде се "буташ между шамарите" бе, пернат? До колкото знам този е припознавач, който щял да ни приеме за истинския Левски, ако някога сме били фалирали и си харесаме някой Литекс да си припознаем. Което, разбира се, няма как да стане.


А ти къде се буташ говедо миризливо. Ходи си мучи във форума.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Plovdivskia Grand » 12 сеп 2017 09:11

Няма ли някое"синьо искърско говедо"да повдигне бойния дух на стадото с нещо оптимистично :idea: :?: Например-"ама Яблонски какъв гол им вкара,а!" :lol: :lol: :lol:[/quote]

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот filo_123 » 12 сеп 2017 09:34

Sinite ot Sofia написа:
filo_123 написа:
sslevski написа:filo_123 само да питам за кой ЦСКА говориш?
Че тук може да влезнем в една мнооооогооо дългаааа тема.....


Въпросът ти е риторичен и отговора ти е ясен и наистина от фенска гледна точка това вече може да удължи много темата с вече дъвкани безброй пъти фрази, за автентичност, за фалити, за припознаване и т.н. В крайна сметка не съм сигурен дали има изобщо автентичен отбор в България. Всеки е имал своите възходи и падения и лично за мен не е проблем, че т.нар лиценз на ЦСКА не бил техния. Много важно, като че ли предния е от 1948 година, голяма трагедия няма що. Аз от 35 години ходя на Армията и съм изживял много радости и болки с ЦСКА и никога не съм мислил за никакъв лиценз и сега не мисля. Моят отбор сега играе на армията носи червен екип и публиката го подкрепя. Най-важна е публиката, защото както казах футболът е игра за нея. [color=#FF4000]Ако Левски фалира и публиката покрепи нов клуб лично за мен това ще е вечния съперник, защото аз като фен на ЦСКА не мога без Левски[/color]

Има една важна "подробност", ако хипотетично, тъй като ние няма да оставим Левски да загине, това един ден се случи ( фалит).. нека да е ясно, ама кристално ясно, че фен на Левски няма да припознае друг клуб за нашия любим отбор. Левски не е просто един футболен отбор и това, което направихте вие, ние няма как да повторим. Левски е един и ще сме с него до края, а след това ще го помним! Настоящият срам ще си го носите винаги!
ПС: Прав си, че се прекалява с епитетите. Никой не печели от това.


Ще си позволя да не се съглася с теб поради следните причини:
1. Не ми е ясно как няма оставите Левски да загине, сиреч ще извадите милионите и ще ги платите, не вярвам в това категорично.
2. Не е коректно да говориш от името на всички фенове, защото всеки си има мнение и не можеш да си сигурен какво ще стане.
3. Левски не бил просто футболен отбор. А какво е? Не е нищо друго освен футболен отбор като всички останали, подкрепен от определена част от интересуващите се от футбол.
4. Голяма разлика между ние и вие няма, защото всички сме хора живеем и работим заедно в едно общество и затова няма как да се съглася с твърдението, че едните били едикакви си, а пък другите пък били много по-възвишени.
5. Не разбирам какъв срам ще нося да не съм престъпник. Мисля, че в тези форуми често запалянковщината взима връх и се говорят глупости и откровени идиотии от вманиачени хора. Говоря по принцип

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот thresh » 12 сеп 2017 23:31

Честита ви победа жалки антилевскари. Точно така, вие папагали, марули и т.н. не сте фенове на даден отбор, вие сте жалки антилевскари, които чакаха със затаен дъх първата загуба на Левски, за да покажете миризливите си муцуни и да започнете да бълвате помия срещу Левски. Кой сте надиграли бе нещастници? Вие тотално изкукахте. Отборът, който преди 3 дни игра 60 мин с човек по-малко срещу най-силния отбор в България, можеше да ви вкара 3-4 гола, а вие имахте 1 положение за цял мач. Какво ревете тука за това колко струвал Левски? Е колко струва, кажете де? Дали сме пари за един играч, всички други са свободни агенти. Вие 2 пъти Лудогорец бихте, дето отбора им е в пъти по-скъп от нашия и в пъти по-обигран, та сте седнали да се превъзнасяте от една победа над Левски. Но да биете Левски е смисъла на живота ви, за което ви разбирам. Левски е най-обичания и най-мразения отбор в България, както са Байерн, Реал и другите големи. Сори за вас, вие сте от страната на мразещите. И не бързайте да уволнявате Роси. Ще видим кой ще се смее последен.

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот sudromanista73 » 13 сеп 2017 01:44

thresh написа:Честита ви победа жалки антилевскари. Точно така, вие папагали, марули и т.н. не сте фенове на даден отбор, вие сте жалки антилевскари, които чакаха със затаен дъх първата загуба на Левски, за да покажете миризливите си муцуни и да започнете да бълвате помия срещу Левски. Кой сте надиграли бе нещастници? Вие тотално изкукахте. Отборът, който преди 3 дни игра 60 мин с човек по-малко срещу най-силния отбор в България, можеше да ви вкара 3-4 гола, а вие имахте 1 положение за цял мач. Какво ревете тука за това колко струвал Левски? Е колко струва, кажете де? Дали сме пари за един играч, всички други са свободни агенти. Вие 2 пъти Лудогорец бихте, дето отбора им е в пъти по-скъп от нашия и в пъти по-обигран, та сте седнали да се превъзнасяте от една победа над Левски. Но да биете Левски е смисъла на живота ви, за което ви разбирам. Левски е най-обичания и най-мразения отбор в България, както са Байерн, Реал и другите големи. Сори за вас, вие сте от страната на мразещите. И не бързайте да уволнявате Роси. Ще видим кой ще се смее последен.


Селски...на това се вика успеваемост,с едно положение два гола,докато вие с три или четири...както ти е удобно-само един гол ;) Надявам се разбираш разликата? :mrgreen:
Меж другото на всички сини фенове твърдящи тезата за сателита...ще им напоня да прегледат статистиката на мачовете особено през 80-те години на Ботев-ЦСКА в Пловдив и тогава да говорим...Относно истинското хвърляне срещу всеки отбор,може би имат в предвид това което играха те с Берое в София през пролетта на 86-та или греша?...:lol:

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 13 сеп 2017 08:19

thresh написа:Честита ви победа жалки антилевскари. Точно така, вие папагали, марули и т.н. не сте фенове на даден отбор, вие сте жалки антилевскари, които чакаха със затаен дъх първата загуба на Левски, за да покажете миризливите си муцуни и да започнете да бълвате помия срещу Левски. Кой сте надиграли бе нещастници? Вие тотално изкукахте. Отборът, който преди 3 дни игра 60 мин с човек по-малко срещу най-силния отбор в България, можеше да ви вкара 3-4 гола, а вие имахте 1 положение за цял мач. Какво ревете тука за това колко струвал Левски? Е колко струва, кажете де? Дали сме пари за един играч, всички други са свободни агенти. Вие 2 пъти Лудогорец бихте, дето отбора им е в пъти по-скъп от нашия и в пъти по-обигран, та сте седнали да се превъзнасяте от една победа над Левски. Но да биете Левски е смисъла на живота ви, за което ви разбирам. Левски е най-обичания и най-мразения отбор в България, както са Байерн, Реал и другите големи. Сори за вас, вие сте от страната на мразещите. И не бързайте да уволнявате Роси. Ще видим кой ще се смее последен.


Влизам ти в тона: щом като е толкова велик синият ти гранд защо все калъфки последните години? :) Ау, направили 0:0 с Лудогорец - все едно победили Барса :) :) За малко да бият с разгромна разлика Ботев, ама - на, взели, че паднали безславно. 0 точки, зероу :)

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот sslevski » 13 сеп 2017 10:54

Левски до края на полусезона няма да има нищо общо с това което видяхме с село Коматево.Нали се сещате,че имате мач на Герена ,а дотогава знаеш ли колко много нужда от точки ще имате да не изпаднете.Не нали? Относно дали сте държанка на ГМО? Категорично ДА.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 13 сеп 2017 11:21

sslevski написа:Левски до края на полусезона няма да има нищо общо с това което видяхме с село Коматево.Нали се сещате,че имате мач на Герена ,а дотогава знаеш ли колко много нужда от точки ще имате да не изпаднете.Не нали? Относно дали сте държанка на ГМО? Категорично ДА.


Нали ви влезна мощно. Какво значение има какво щяло евентуално някога си и дали.... "Тати ще ми купи колело, ама друг път". И вашата работа такава - всеки нов сезон, все клетви и обещания - накрая едно голямо нищо.
С този бюджет и възможности ние нямаме очаквания и затова като лупнем такива като вас се кефим :) А вие има какво да губите, щото изгоните ли Делио, отивате при съдия-изпълнителя ;) Да, верно, все свободни агенти сте събрали, ама срещу какви заплати, нали. :)

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот sslevski » 13 сеп 2017 14:07

Вие живеете заради нас ,а вие за нас сте поредната спирка.Ето там е разликата.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Честито на Ботев Пд

Мнениеот hydetoshi » 13 сеп 2017 14:34

Rage написа: Левски тотално надигра Ботев..... Освен 2рият гол, Ботев нямаше положение за гол, а Левски изпуснаха поне четири.


През сезон 2015/16 във Висшата лига на Англия Лестър спечели по този начин около 15-16 мача и станаха шампиони. Ама никой не протестира,дори всички казват,че са страхотни....Което страшно ме дразни в интерес на истината.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта