ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив) 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ivo77 » 03 авг 2017 23:34

STENLI написа:май познах резултата


Честито! ;)

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kubik » 03 авг 2017 23:35

Аз им го писах на жълтурците ,че отбора без Неделев и Косоко е отбор за ''б'' група. Те на та не . Косоко ще липсва повече за отбора. Не се ли намери заместник на чернилката отбора ще е във втората шестица.

Емиииии, обратно на нивата :lol: :mrgreen:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот hydetoshi » 03 авг 2017 23:36

ivo77 написа:
PFC Litex написа:Хърватия продължават с 4 от 4 отбора.Понеже им е слабо първенството


A Кипър с 3 от 4.

Те в Кипър са като в Лудогорец, Имат по един кипърец за цвят и другото са основно бразилци.
Днес в новините казаха,че трима българи с отборите си продължават към ШЛ,а аз се измайтапих,че ако Лудогорец бяха продължили с Дяков щяха да станат четирима българи.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот fidodido » 03 авг 2017 23:39

Да нямаме някакъв офицер от Сопот, който да е участвал във войната срещу сърбите, че този съдия да свири така?
И все пак си е успех. Металик никога не бяха стигали толкова далеч в Европа.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 03 авг 2017 23:44

kubik написа:Аз им го писах на жълтурците ,че отбора без Неделев и Косоко е отбор за ''б'' група. Те на та не . Косоко ще липсва повече за отбора. Не се ли намери заместник на чернилката отбора ще е във втората шестица.

Емиииии, обратно на нивата :lol: :mrgreen:

Спечелихме Купата и играхме 6 мача в Европа. 8-) В сряда играем за Суперкупата 8-) Добре, че отпаднахме,за да има малко радост и за теб,бях се притеснил,че си напуснал форума завинаги :lol:
Image

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kubik » 04 авг 2017 00:00

slash1912 написа:
kubik написа:Аз им го писах на жълтурците ,че отбора без Неделев и Косоко е отбор за ''б'' група. Те на та не . Косоко ще липсва повече за отбора. Не се ли намери заместник на чернилката отбора ще е във втората шестица.

Емиииии, обратно на нивата :lol: :mrgreen:

Спечелихме Купата и играхме 6 мача в Европа. 8-) В сряда играем за Суперкупата 8-) Добре, че отпаднахме,за да има малко радост и за теб,бях се притеснил,че си напуснал форума завинаги :lol:

Голяма работа. Сега Палийски ще си прибере парите от Лига Европа и пак ще е карате по старо му :lol:
Не се ли разплати с Иво Димов :(
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот onegavon » 04 авг 2017 00:39

Какво стана бе майни? Някакви рибари от гъза на географията с коеф 7 и кусур ви изтрескаха на ходом.Нали сте велики евробойци що не им мушнахте
поне едно голче?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот miro_rz » 04 авг 2017 00:54

onegavon написа:Какво стана бе майни? Някакви рибари от гъза на географията с коеф 7 и кусур ви изтрескаха на ходом.Нали сте велики евробойци що не им мушнахте
поне едно голче?

От гъза на географията е роден Кристиано Роналдо !
Изображение

chinaski
Мнения: 125
Регистриран на: 15 ное 2014 00:33
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот chinaski » 04 авг 2017 01:15

blue avalanche написа:
chinaski написа:
Дузпа имаше в 67-ата минута, да. Много отдавна не съм се нервил на мач, както този. Реално съдията ни закла. Ясно е, че нищо не играем и че на плейофа щяхме да изхвърчим, но да изхвърчим след игра, не заради някакъв сръбски малоумник.

Хем казваш, че нищо не играете, хем искаш да сте на плейофите, хем да "изхвърчите след игра". :? :?
Ся, последно, играете ли или не играете? Щото не стана много ясно...
С дузпа или без не трябваше ли все пак ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ да вкарате поне 1 гол??? Що не го вкарахте?
Ама какво ли разбирам аз?? :mrgreen: :mrgreen:


Щото и Маритимо нищо не играят, затова. На тоя етап отборите са пълни мизерници. Ако съдията не беше такъв дебил, щяхме да имаме прилични шансове да минем тоя кръг.
Не го вкарахме щото толкова можем. Ония що им трябваха 120 минути преди да вкарат от измислена дузпа?

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: ЛЕ: Маритимо - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kubrat » 04 авг 2017 01:33

onegavon написа:Какво стана бе майни? Някакви рибари от гъза на географията с коеф 7 и кусур ви изтрескаха на ходом.Нали сте велики евробойци що не им мушнахте
поне едно голче?


Щото тези играят в защита, не са като евреите. Иначе като говорим за евробойци кога последно ЦСКА или Литекс отстраниха 2 отбора в Европа? :)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта