ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 31 юли 2017 20:52

Цецо Чука написа:
sin4ec написа: А гледката с оранжевите дебили, които псуваха гнусно дечицата, гонещи топката беше много лицеприятна! :mrgreen:


Можеш да изкараш селяка от Микре и да го докараш в София, но не можеш да изкараш Микре от селяка, азбучна истина....

P.S. Аре бе кво става, Грант идва ли не идва ли? Тоя и той не е много цвете, но в сравнение с жадния хобит е като да смениш вектрата с Ес класа...

Офтопик:
Ми не е за таз тема, но аз лично предпочитам французина или италианеца. Не, че някой ме пита. :)
Но така или инак неотдавна в нашата тема споменах, че има в Европа много кадърни треньори, които биха работили в клуб като нашия. Който и от тримата да дойде, ще разбира от футбол.
Митов е лимитиран, но момчето дава от себе си, каквото може. Свърши черната работа. Беше поставен в тежки условия. Не съм съгласен да го пл'ят така злобно, но тук си е така. Нейсе, ще видим...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот onegavon » 31 юли 2017 21:46

Цецо Чука написа:
onegavon написа:Ние се гордеем с всеки един наш привърженик независимо от коя част на България е.



Парадоксалното е че вие сте от село Ловеч, а най-много фенове имате в София..


Бъркаш и то много ! Ние не сме квартален отбор като вас, в страната нашите фенове са много повече от тези в София ние имаме над 400 регионални клуба.Това комплексар като тебе никога няма да го осмисли, че нашия клуб е от национално значение.Нашите мачове са най- гледаните както на живо ,така и по телевизията.

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот kamilata3 » 31 юли 2017 21:50

Не” разбраш” да това не знам какво е,пак обяснение няма само заяждане и обида.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 31 юли 2017 21:55

onegavon написа:
Бъркаш и то много ! Ние не сме квартален отбор като вас, в страната нашите фенове са много повече от тези в София ние имаме над 400 регионални клуба.Това комплексар като тебе никога няма да го осмисли, че нашия клуб е от национално значение.Нашите мачове са най- гледаните както на живо ,така и по телевизията.

Откога Литекс има 400 регионални клуба? Тез клубове ги основа Дучето. И те са на ЦСКА, а не на ребрандираните оранжеви ловчанлии-етрополци!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот onegavon » 31 юли 2017 22:34

sin4ec написа:
onegavon написа:
Бъркаш и то много ! Ние не сме квартален отбор като вас, в страната нашите фенове са много повече от тези в София ние имаме над 400 регионални клуба.Това комплексар като тебе никога няма да го осмисли, че нашия клуб е от национално значение.Нашите мачове са най- гледаните както на живо ,така и по телевизията.

Откога Литекс има 400 регионални клуба? Тез клубове ги основа Дучето. И те са на ЦСКА, а не на ребрандираните оранжеви ловчанлии-етрополци!


Така ли? Ами какви са тия които идват на мачовете в провинцията и носят същите знамена от времето на Дучето.Същите тези може и да си забравил излязоха в по-голямата си част в покрепа на поемането на клуба от ГГ.

И друг път съм ти казвал, че приемаш желаното за действително. И друго където двама си мерят оная работа , не е добре да си слагаш задника. Спора тук е за нашия мач кой какъв е между нас и канарите. С тях се обяснявам с вас е на друго място.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот 1982 » 31 юли 2017 23:49

onegavon написа: Ами какви са тия които идват на мачовете в провинцията и носят същите знамена от времето на Дучето.


Припознавачи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 01 авг 2017 00:29

Цецо Чука написа:
fidodido написа:Алооууу, сопоткси, кой си ти, за да ми казваш откъде съм и кого подкрепям?


Малък вечерен куиз за малки прасета:

1. Как се казва президента на "ЦСКА" и откъде е.
- Гриша Ганчев, от Ловеч (Микре)
2. Как се казва спортния директор и откъде е?
- Стойчо, от Ловеч
3. Откъде дойдоха футболистите на "ЦСКА"?
-От Ловеч.

Честно, аз не разбирам защо се засягате като ви казват че сте от Ловеч.
Ловеч сигурно не е лош град, предполагам че има свестни хора там, за вас би трябвало да е гордост че сте ловчанлии.

И да, преди да си ме репликирал: нито президента на Металик, нито спортнотехническия директор, а още по-малко пък някой футболист на Металик е дошъл в Ботев, така че аре у лево...


Ама и логиката ви е на ниво папагал.
Собствениците на ПСЖ като са араби, това прави ли ПСЖ арабски отбор?
И аз не разбирам защо се сърдите, като ви кажат, че играете с лиценза на Металик и сте от Сопот.
Хайде навивай лакардията с Веско Маринов и отпрашвай за Сопот, че ми писна от кухи папагали.

И да не забравя, УСЕПХ на МАРАТИМО!!!!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 01 авг 2017 02:58

fidodido написа:Ама и логиката ви е на ниво папагал.
Собствениците на ПСЖ като са араби, това прави ли ПСЖ арабски отбор?





Пфяхяхяхяхяхяхяхя, евала! Ти трее си най-умното прасе у тея форуми! Печелиш бака с ярма или комбиниран фураж-по избор.


P.S. Пише се МарИтимо бе, как па ги не уцели поне веднъж....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот miro_rz » 01 авг 2017 09:14

Оставете ЦСКА-СОФИЯ намира и без друго след два сезона ги очакват дербита с Литекс и ЦСКА 1948 ! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Cicero » 01 авг 2017 09:37

fidodido написа:
Cicero написа:
fidodido написа:... сега кажи какво е футболен клуб.

Футболният клуб е спротен клуб в който се играе футбол!

... не ми даде определение за футболен клуб...

Това Е определението за футболен клуб. Ако не съвпада с твоето, значи говориш за нещо различно.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта