ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 28 юли 2017 22:18

Ботев се представиха по добре от Лудогорец браво ! Късмет дано минат и този кръг. 8-)
Ако бяха вкарали гол щеше да е и по добре.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 29 юли 2017 00:31

Цецо Чука написа:
Възрастен написа:Тука доста глупости се наприказваха (накрая), та и аз да "изръся" нещо: Цецо, не си прав, не повтаряй измислената мантра за "най-скъпото четвърто място". Между другото, тя бе довята от източните пловдивски квартали...Истината е, че бюджетът на Ботев тогава наистина бе огромен, но.... за строителство!


О, айде стига моля ти се.
Не вярвам да е имало друг такъв отбор в историята с най-богатия собственик, с купени абсолютно всички искани от треньора футболисти, с пълен финансов и всякакъв комфорт, който да се е издънвал по подобен начин.
Едва ли мислиш че Хамза, Доре, Лукин и останалите надомъкнати от Мъди са играли за чест и слава, заплатите бяха огромни няма кво да се лъжем.
И кво?
Нищо, ето кво.

Хем тогава ме заболя устата да повтарям че идването на Мъди е ОГРОМНА грешка, същата квато с Панов и с Овчи.
За говедата треньори няма такова нещо като професионализъм, има полягане, надупване и реанимиране на любимия Левски.

Представи си, само си представи къде щяхме да бъдем сега с Жадното начело....или не, по-добре не си представяй че ше ти стане зле.

P.S. Мъди бил постигнал успехи с Астана. Айде на бас че ако Астана играеха в Българското първенство нямаше да имат друго освен загуби в Подуене....нали....


Цецо, малко сме несправедливи към Мъри, макар и аз да не го харесвах начело на Ботев. Най-големият виновник Ботев да не постигне нищо съществено с купищата милиони, които се изсипваха, е .... Цветан Василев. Пълен дилетант и , за съжаление, твърде късно се усети, че го крадат и лъжат в очите.
Но да ти кажа честно, сега ми е 100 пъти по-кеф да подкрепям отбора, отколкото скъпо платените наемници-чужденци преди 4 години.
Футболът не е само пари и тактически замисли. Той е психология, отборен спорт. При нас Мъри се провали по тази причина: не знаеше как точно да сплоти съблекалнята, да ги надъха. Как да го направи, като Ботев му беше златна кокошка, която не му е по сърце, и все гледаше към Герена.
Аз съм убеден обаче, че ако сега се върне в Левски, бързо ще бъде демитологизиран от родните си любими фенове.

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Възрастен » 29 юли 2017 09:54

Цецо Чука написа:
Възрастен написа:Тука доста глупости се наприказваха (накрая), та и аз да "изръся" нещо: Цецо, не си прав, не повтаряй измислената мантра за "най-скъпото четвърто място". Между другото, тя бе довята от източните пловдивски квартали...Истината е, че бюджетът на Ботев тогава наистина бе огромен, но.... за строителство!


О, айде стига моля ти се.
Не вярвам да е имало друг такъв отбор в историята с най-богатия собственик, с купени абсолютно всички искани от треньора футболисти, с пълен финансов и всякакъв комфорт, който да се е издънвал по подобен начин.
Едва ли мислиш че Хамза, Доре, Лукин и останалите надомъкнати от Мъди са играли за чест и слава, заплатите бяха огромни няма кво да се лъжем.
И кво?
Нищо, ето кво.

Хем тогава ме заболя устата да повтарям че идването на Мъди е ОГРОМНА грешка, същата квато с Панов и с Овчи.
За говедата треньори няма такова нещо като професионализъм, има полягане, надупване и реанимиране на любимия Левски.

Представи си, само си представи къде щяхме да бъдем сега с Жадното начело....или не, по-добре не си представяй че ше ти стане зле.

P.S. Мъди бил постигнал успехи с Астана. Айде на бас че ако Астана играеха в Българското първенство нямаше да имат друго освен загуби в Подуене....нали....

Нещо не разбирам: Как така ме цитираш (частично), а цялото ми мнение е изтрито? Модераторите? Хайде малко по-интелигентно, де.......

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Цецо Чука » 29 юли 2017 10:05

Възрастен написа:Нещо не разбирам: Как така ме цитираш (частично), а цялото ми мнение е изтрито? Модераторите? Хайде малко по-интелигентно, де.......


Нямам представа човек, явно съм го цитирал преди да го изтрият или нещо такова, също така нямам никва идея защо са го изтрили ама ей на...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот ivan56 » 29 юли 2017 13:45

Цецо Чука написа:
Възрастен написа:Тука доста глупости се наприказваха (накрая), та и аз да "изръся" нещо: Цецо, не си прав, не повтаряй измислената мантра за "най-скъпото четвърто място". Между другото, тя бе довята от източните пловдивски квартали...Истината е, че бюджетът на Ботев тогава наистина бе огромен, но.... за строителство!


О, айде стига моля ти се.
Не вярвам да е имало друг такъв отбор в историята с най-богатия собственик, с купени абсолютно всички искани от треньора футболисти, с пълен финансов и всякакъв комфорт, който да се е издънвал по подобен начин.


Има, че и по-зле, сър Балъков в Черноморец. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Мнениеот DarkPsy » 29 юли 2017 13:58

Понеже се заговори за Кауня....на прословутия финал с Лудогорец, когато тъпия пожарникар запали стадиона Ботев нямахме нито едно положение пред Стоянов
Нито едно! Въпреки играчите с които разполагахме. И то само заради заешкото сърчице на Кауня. Тук си имахме и бъзик от оня период: Стаховяк към Лукин, Лукин към Спрокел, Спрокел към Лукин, Лукин към Стаховяк. Стаховяк в тъч...Ей такава ни беше играта по онова време. Правите ли разлика със сегашната? На Стоилов съм му благодарен единствено че изклатихме Левски 2 пъти в Пловдив и отстеаняването им за Купата. Това е. Според мен е доста надценен.
Последна промяна от DarkPsy на 29 юли 2017 14:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Мнениеот slash1912 » 29 юли 2017 14:10

Белия>Стоилов!Хасковския с този отбор щеше да се бори за оцеляване!
Image

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот soundmax » 29 юли 2017 17:46

Цецо Чука написа:
Възрастен написа:Нещо не разбирам: Как така ме цитираш (частично), а цялото ми мнение е изтрито? Модераторите? Хайде малко по-интелигентно, де.......


Нямам представа човек, явно съм го цитирал преди да го изтрият или нещо такова, също така нямам никва идея защо са го изтрили ама ей на...

А после някой хора се чудят, защо не пишем тука еми с това отношение на модераторите няма да пишем, просто от време на време се сещам че съществува тоя форум и влизам, а преди редовно влизах и четях. Така и още много други хора, които не искат и да чуят вече за тоя форум!
БОТЕВ Пловдив

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Мнениеот Вълчан » 29 юли 2017 17:55

Ботев показа много бърз и приятен футбол.Можеха да паднат разбира се но можеха и да победят.Ако гледаме реално шансовете са 66 към 33. за Българите. :mrgreen: В смисъл нас ни устроива победа и равен.Онези само победа....

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Мнениеот actrus » 03 авг 2017 19:33

Аре ве канари. Имате мач за историята ,вие се се занимавате с разни сини лИгенди (в очите на сините фенове). Влязох във вашия сайт да ви пожелая успех. И да ви предупредя, дори да биете с 5-0 (а дано) ,винаги ще се намери някой ГранТоман от паветата да ви напомни колко сте слаби. Успех


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта