БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот DarkPsy » 16 мар 2015 12:35

Отговорникът по феърплея към БФС Марио Костурков смята, че мачът Ботев (Пловдив) - ЦСКА (2:0) е вън от всякакви съмнения за договорка. Той разкри, че не е забелязал нерегламентирано движение на парични потоци на залагане. "Това, което смятам да напиша в доклада, е, че според мен мачът беше редовен. Следях през цялото време няколко сайтове за залагания, в които не забелязах нерегламентирано движение на парични потоци и рязка промяна на коефициента. За мен би било интересно да видя каква е причината за смяната на Тунчев в края на първото полувреме. Иначе още по-интересно би било да видим следващите мачове в първата шестица между Ботев и ЦСКА. По-скоро според мен, ако има нещо нередно, то би се случило може би на следващ етап. Така че към момента не мога да твърдя, че ЦСКА е играл симулативно. Това не означава, че няма да продължим да следим под мониторинг и в бъдеще нещата", коментира Костурков. "7 дни спорт"

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=537778

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот sandi74 » 16 мар 2015 12:39

Само абсолютно доказани лаици за които футболчето е странно и абсолютно непознато добиче сляпо са вярвали че ЦСКА ще полегне на Ботев в Коматево.Айййй,Канари.Време е за Битка,Битката за Тракия. ;)

Brabam
Мнения: 653
Регистриран на: 22 авг 2014 21:01

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот Brabam » 16 мар 2015 12:39

Батков не е съгласен

Още на почивката на мача Ботев (Пловдив) - ЦСКА (2:0) факторите в Левски бяха бесни. Естествената причина - очевидно немотивираната игра на "армейците", която остави „сините" на седмо място и във втората половина за следващата фаза на първенството, пише Труд.

Серия контакти между факторите на "Герена" уточняваха реакция. Стигна се до дискутиране на вариант за сезиране на ФИФА и УЕФА плюс родната прокуратура за симулативна игра. Гневна декларация от клуба бе най-кроткият обмислян жест на протест
.
Ч-Б П Д В Е М

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот Заклет Левскар » 16 мар 2015 12:42

И аз мисля, че беше редовен.
Четито на Ботевистите. Заслужихте си първата шестица. Само ме е яд, че второто полувреме не ги довършихте.
А имахте сили. :cry:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот sandi74 » 16 мар 2015 12:46

Заклет Левскар написа:И аз мисля, че беше редовен.
Четито на Ботевистите. Заслужихте си първата шестица. Само ме е яд, че второто полувреме не ги довършихте.
А имахте сили. :cry:

На умряло куче е грехота нож да се вади.Ботев взеха пример от нас.Както ние се смилихме над вас под Аязмото,на Герена и в Ловеч така и те вчера се смилиха над спаринг партньорите си от Панчерево.Факт.

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 16 мар 2015 12:49

Росен Животното също не би се съгласил:

Тарторът на агитката на ЦСКА Росен Петров-Животното е заплашвал футболистите, за да загубят от Ботев (Пловдив) и да прецакат Левски да играе в долната шестица. Животното нахлул в съблекалнята на ЦСКА в началото на седмицата. Той прекъснал разбора на Стойчо Младенов за загубата от Берое и иззел функциите на треньора, твърди вестник "България Днес".

Вместо да надъхва "червените" за победи, тарторът на "армейската" агитка наредил: "Падате в Пловдив!". Целта на Росен Петров и останалите ултраси е да бъде прецакан Левски да не влезе в шестицата. Животното въобще не позволил на играчите и треньора да изкажат своето мнение по въпроса. Вместо това заплашил, че ако не изпълнят ултиматума, ще си имат работа с него и хората му.

Именно по време на този разговор за първи път е споменат и вариантът за нахлуване на агитката на терена, ако резултатът позволява на "сините" класиране в Топ 6. Действията на Петров не останали скрити. Новината за тях бе достигнала дори до "Герена", което сериозно притесни левскарите.

Членът на УС на ЦСКА Иво Котев потвърди, че играчите са заплашвани. Александър Томов - също
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот Red Warrior » 16 мар 2015 13:08

Животното е в пандиза. Стига сте цитирали жълти вестници.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот ticha i vladislav » 16 мар 2015 13:13

Как ще е редовен???Софийските набедени "грандчета"не могат да загубят никога.Те когато паднат или нарочно са легнали или съдията не им е дал 8 дузпи и е спестил на другия отбор 7 червени картона или терена е лош или т.н.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
GreenKazanski
Мнения: 118
Регистриран на: 21 апр 2010 16:02
Контакти:

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот GreenKazanski » 16 мар 2015 13:14

DarkPsy написа: Следях през цялото време няколко сайтове за залагания, в които не забелязах нерегламентирано движение на парични потоци и рязка промяна на коефициента.


:roll: Какво се случва с "Ботев" (Пд) - ЦСКА? Коефициентите за единица се сринаха :roll:
Beroe Support From Kazanski !!!

uki2
Мнения: 72
Регистриран на: 17 сеп 2009 22:12
Контакти:

Re: БФС: Мачът Ботев - ЦСКА беше редовен

Мнениеот uki2 » 16 мар 2015 13:16

sandi74 написа:Само абсолютно доказани лаици за които футболчето е странно и абсолютно непознато добиче сляпо са вярвали че ЦСКА ще полегне на Ботев в Коматево.Айййй,Канари.Време е за Битка,Битката за Тракия. ;)


Аз тебе отдавна съм те сложил в гореспоменатата категория и сегашния ти коментар само потвърждава, че съм бил прав!
...и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски, обичаме те!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта