Жребий Купа България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот botev_1912 » 06 апр 2014 12:18

iliyan79 написа:
botev_1912 написа:
iliyan79 написа:Моята идея приятел е : Всеки отбор който заслужава да играе в европа нека го направи!Не одобрявам обаче задколисни игри със примес от подла и долна корупция!Футболните хора у наз трябва да разберат ,че с пари може да си купиш благобриятен жребий и някои съдия които да ти свири мачовете в парвенството,но слава и успехи извън българия се печели само с труд!За съжеление в Бг.единствено значение имат парите,а както в Ботев така и в Лудогорец бол пари :) не е трудно за футболния запалянко да отгатне още в началото на парвенството кои ще е шампион и кои ще вземе купата нали?!




2. Хората които изтеглиха жребия са от двете локота! Мислиш ли, че бат'Зуме ще ни сложи на тепсия на Локо Сф, или пък Локо София си избира нас, вместо да се нагоди на пловдивското локо?

Да точно това мисля! Има си начини как да стане това,за всичко си има начин ;)
Не се очудвам дори ако, на всичките белешки в урната когато сте теглили да е пишело Локо сф :) Така че да не може да истеглите друго :mrgreen:


Освен, че си неграмотен, явно си и доволно глупав, Учудващо е как като на всички белеЖки е пишело Локо Сф, как бат Зуме успя да изтегли листче на което пише Ботев Пловдив или твоя висококонспиративен гений си мисли, че мистър гуменка е склонил да ни изтегли да играем срещу Локо Сф?
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
iliyan79
Мнения: 243
Регистриран на: 08 юли 2011 00:28
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот iliyan79 » 06 апр 2014 13:19

slash1912 написа:
iliyan79 написа:
Cicero написа:
iliyan79 написа:Палатката ще си я купиш ти!!! Аз не залагам на мачове! Камо ли на такива от Българското първенство :lol:
Само БАЛЪЦИ като тебе , вярвт че няма да стане така както казвам аз, и всичко си е кристално чисто :geek:

Само БАЛЪЦИ като теб, имат информация за уредени мачове и не вадят кинти от това!

На мен пари неми трябват ве папагал

Кавал,няма ли си Литекс форум,та киснеш денонощно в нашия?Аре дай си почивка малко,баси наглия мангал!

Като гледам каква снимка си сложил на авантара си, ми ставаш много ясен.Такива рокаджии като тебе, редовно ги бия по дискотеките :evil:
Теб обаче , ако те хвана някъде хем ще те бия хем ще ми станеш жена :)

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот Cicero » 06 апр 2014 13:27

iliyan79 написа:Като гледам каква снимка си сложил на авантара си, ми ставаш много ясен.Такива рокаджии като тебе, редовно ги бия по дискотеките :evil:
Теб обаче , ако те хвана някъде хем ще те бия хем ще ми станеш жена :)

ха-ха-ха, не знаех, че си падаш по дебелани! Слаш е към 100 кила бе мен! :)
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: Жребий Купа България

Мнениеот El Commandante » 06 апр 2014 13:51

iliyan79 написа:Като гледам каква снимка си сложил на авантара си, ми ставаш много ясен.Такива рокаджии като тебе, редовно ги бия по дискотеките :evil:
Теб обаче , ако те хвана някъде хем ще те бия хем ще ми станеш жена :)


Бухахахахахаха, тая селската кръстоска между 100 кила и Илиян се е превъзбудила нещо.
Па ела на стадиона-носи ги е тея авиаторки дето са ти част от костюма за гей-парада,седни у сектора за гости,ние ше дойдем да видим къв си побойник....
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот slash1912 » 06 апр 2014 14:21

iliyan79 написа:
slash1912 написа:
iliyan79 написа:
Cicero написа:
iliyan79 написа:Палатката ще си я купиш ти!!! Аз не залагам на мачове! Камо ли на такива от Българското първенство :lol:
Само БАЛЪЦИ като тебе , вярвт че няма да стане така както казвам аз, и всичко си е кристално чисто :geek:

Само БАЛЪЦИ като теб, имат информация за уредени мачове и не вадят кинти от това!

На мен пари неми трябват ве папагал

Кавал,няма ли си Литекс форум,та киснеш денонощно в нашия?Аре дай си почивка малко,баси наглия мангал!

Като гледам каква снимка си сложил на авантара си, ми ставаш много ясен.Такива рокаджии като тебе, редовно ги бия по дискотеките :evil:
Теб обаче , ако те хвана някъде хем ще те бия хем ще ми станеш жена :)

Форумен бияч :lol: Не ходя по дискотеки,защото там мирише лошо от такива като теб.Или си 15 годишен,или си бавноразвиващ се-спри се вече,достатъчно стана за смях :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: Жребий Купа България

Мнениеот ilian12 » 06 апр 2014 18:02

Оставете го, този явно е бавно-развиващ се илитерат.

ПП. Момко-мургавелко, бегом да търсиш тълковен речник. Имаш огромна нужда и от него и от правописен такъв.
105 години / 4 поколения ботевисти!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта