БИТКАТА ЗА ПЛОВДИВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот ivo77 » 14 юни 2009 01:31

CATALUNYA_23_SP написа:ivo77 МИ АЗ САМ ЕДНО ГРАД4Е КАДЕТО Е МАЛКО ПО ГОЛИАМО ПО НАСЕЛЕНИЕ ОТ БЪЛГАРИА :) :) хахахахаха разбра ли сега бе селиааааакккккк


От където и да си, фактът че си едно много просто момче няма да се промени. Ако щещ и на Луната да идеш.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот Corwin » 14 юни 2009 01:33

ivo77 написа:
CATALUNYA_23_SP написа:ivo77 МИ АЗ САМ ЕДНО ГРАД4Е КАДЕТО Е МАЛКО ПО ГОЛИАМО ПО НАСЕЛЕНИЕ ОТ БЪЛГАРИА :) :) хахахахаха разбра ли сега бе селиааааакккккк


От където и да си, фактът че си едно много просто момче няма да се промени. Ако щещ и на Луната да идеш.

Очевидно е и неграмотен...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот Sagittarius » 14 юни 2009 01:34

От 15 години сте един от най-слабите отбори и само едно говорите-история,история.Какво да ви стигаме ние?Вие в момента сте последна дупка на кавала,ама най-последната дупка на кавала.При вас посредствеността е традиция отдавна,че то цяло поколение израстна и порастна с вашите смехотворни мними битки с Митьо Селския,с непрестанните ви изпадания в Б група и разбира се с тежките погроми от Локо Пд.Не знам,но зад вашето мнимо величие има една-едничка победа в дербито ви която помня,едно измъчено 3:2 и толкова.Като заговорихте за смешници по наш адрес вие сами си го слагате отзад,не усещате ли?Като сте толкова големи мъже не можете 10(десет) години да се справите с един-единствен човек,който не е мутра,не е някакав мултимилионер,държавник,а обикновен селянин и лаик дължащ пари на кой ли не в България.И тоя човек ви врътка на малкото си пръстче ей така.Затова като заговориш пак за смешници погледни първо към вас....десет години ви го слага както си поиска
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
CATALUNYA_23_SP
Мнения: 20
Регистриран на: 04 юни 2009 00:32
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот CATALUNYA_23_SP » 14 юни 2009 01:35

ЕХ ИВО77 НЕ ГЛЕДА6 ЛИ САМО КАД ЕИГРАЕТЕ И ДВАТА САПЕРНИКА,НА ПОЛУСАБОРЕНИ СТАДИОНИ А ПОСЛЕ АЗ САМ БИЛ ПРОСТ,МИ ПРОСТИТЕ СТЕ ВИЕ БЕ СЕЛСКИ,ТО ВСЕКИ 6Е ГО КАЖЕ,АКО БЯХТЕ МНОГО УМНИ 6ТЯХТЕ Д АИГРАЕТЕ КАТО ДРУГИТЕ

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот Corwin » 14 юни 2009 01:36

CATALUNYA_23_SP написа:ЕХ ИВО77 НЕ ГЛЕДА6 ЛИ САМО КАД ЕИГРАЕТЕ И ДВАТА САПЕРНИКА,НА ПОЛУСАБОРЕНИ СТАДИОНИ А ПОСЛЕ АЗ САМ БИЛ ПРОСТ,МИ ПРОСТИТЕ СТЕ ВИЕ БЕ СЕЛСКИ,ТО ВСЕКИ 6Е ГО КАЖЕ,АКО БЯХТЕ МНОГО УМНИ 6ТЯХТЕ Д АИГРАЕТЕ КАТО ДРУГИТЕ

Ето ти малко препинателни знаци ......... ,,,,,,,, !!!!!!! ?????? , ползвай ги свободно...

Потребителски аватар
alive1912
Мнения: 210
Регистриран на: 10 юни 2009 23:51
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот alive1912 » 14 юни 2009 01:40

gushtera написа:Абе вие не сте у ред :) Толкова простотии за толкова кратко време :o


фен на ливърпул-браво!обаче ,пиши на книжовен за да те разбираме ;)
Изображение

Потребителски аватар
doctora_1912
Мнения: 138
Регистриран на: 08 юни 2009 13:01
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот doctora_1912 » 14 юни 2009 01:40

Sagittarius написа:От 15 години сте един от най-слабите отбори и само едно говорите-история,история.Какво да ви стигаме ние?Вие в момента сте последна дупка на кавала,ама най-последната дупка на кавала.При вас посредствеността е традиция отдавна,че то цяло поколение израстна и порастна с вашите смехотворни мними битки с Митьо Селския,с непрестанните ви изпадания в Б група и разбира се с тежките погроми от Локо Пд.Не знам,но зад вашето мнимо величие има една-едничка победа в дербито ви която помня,едно измъчено 3:2 и толкова.Като заговорихте за смешници по наш адрес вие сами си го слагате отзад,не усещате ли?Като сте толкова големи мъже не можете 10(десет) години да се справите с един-единствен човек,който не е мутра,не е някакав мултимилионер,държавник,а обикновен селянин и лаик дължащ пари на кой ли не в България.И тоя човек ви врътка на малкото си пръстче ей така.Затова като заговориш пак за смешници погледни първо към вас....десет години ви го слага както си поиска


Какво е един клуб без история бе келеш ??? Точно заради славната ни история имаме такава публика...публика зажадняла да види отново един такъв силен Ботев ,който мачкаше наред... мачкаше и такива смешни отборчета като твоето ;) Затова всички завистници като теб нека замълчат един път завинаги!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот ivo77 » 14 юни 2009 01:41

CATALUNYA_23_SP написа:ЕХ ИВО77 НЕ ГЛЕДА6 ЛИ САМО КАД ЕИГРАЕТЕ И ДВАТА САПЕРНИКА,НА ПОЛУСАБОРЕНИ СТАДИОНИ А ПОСЛЕ АЗ САМ БИЛ ПРОСТ,МИ ПРОСТИТЕ СТЕ ВИЕ БЕ СЕЛСКИ,ТО ВСЕКИ 6Е ГО КАЖЕ,АКО БЯХТЕ МНОГО УМНИ 6ТЯХТЕ Д АИГРАЕТЕ КАТО ДРУГИТЕ


Ние стадионите ще ги построим някой ден.
Ама на теб няма кой да ти налее акъл НИКОГА!!!

Потребителски аватар
alive1912
Мнения: 210
Регистриран на: 10 юни 2009 23:51
Контакти:

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот alive1912 » 14 юни 2009 01:43

Sagittarius написа:От 15 години сте един от най-слабите отбори и само едно говорите-история,история.Какво да ви стигаме ние?Вие в момента сте последна дупка на кавала,ама най-последната дупка на кавала.При вас посредствеността е традиция отдавна,че то цяло поколение израстна и порастна с вашите смехотворни мними битки с Митьо Селския,с непрестанните ви изпадания в Б група и разбира се с тежките погроми от Локо Пд.Не знам,но зад вашето мнимо величие има една-едничка победа в дербито ви която помня,едно измъчено 3:2 и толкова.Като заговорихте за смешници по наш адрес вие сами си го слагате отзад,не усещате ли?Като сте толкова големи мъже не можете 10(десет) години да се справите с един-единствен човек,който не е мутра,не е някакав мултимилионер,държавник,а обикновен селянин и лаик дължащ пари на кой ли не в България.И тоя човек ви врътка на малкото си пръстче ей така.Затова като заговориш пак за смешници погледни първо към вас....десет години ви го слага както си поиска


след като сме толкова слаби защо ни обръщаш внимание?гледай си мутренският отбор и това е.само,че никога няма да имате като нашата публика.вие сте селянчета.всеки отбор в бг може да ви надвика
Изображение

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Мълчанието в сектора на Ботев заглуши агитката на Локо.

Мнениеот Sagittarius » 14 юни 2009 01:50

Да са зажаднели да видят такива победи могат да са само дядките ви,защото вие такова нещо не сте виждали,а децата и младежите ви знаят само като едва кретащо изпадащо отборче.Келеши сте само вие,защото келешът е точно дрипльо,който се мисли за велик,а всъщност е въздух под налягане.Ние имаме история с титли и купи повече от вашите,ясно ли ти е,повече въпреки 45 години аванти на властта към вас,но не спим само с историята,не лежим на нея,а живеем в настоящето.И да повтаряш и да преповтаряш победи от 1980 и надолу това няма да промени сегашното статукво,а то днес се видя нагледно как ви влачиха по терена като чувал стари парцали.И преди съм се убедил,че да се говори с вас е безсмислено,но все пак нямаше как да не отбележа вашето лицемерие и унизително измъкване от най-важната ви битка.

ПС:3-те медала от 1993,1994 и 1995 обаче не са мутренски нали?Те са честни и почтени.Другите са мутренските,но откраднатите милиони и брокерите-ааааа,не,те трябва да се изтъкват,те са честни,не са мутренски.Няма такива лицемери просто като вас.Дълги,дълги години Селския ще ви прави на маймуни още,от мене да го знаете
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта