АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Анкетата завърши на 17 мар 2009 19:50

Да, по този начин Селският ще загуби клуба!
11
14%
Да, по-добре да почнем от нулата
7
9%
Не знам
9
12%
Не, няма да има никакъв смисъл
19
24%
Не, абсурдно е Ботев да е във В група!
18
23%
Не ми пука
14
18%
 
Общо гласове: 78

Потребителски аватар
elito_1912
Мнения: 102
Регистриран на: 25 окт 2008 17:59
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот elito_1912 » 03 мар 2009 23:54

а да забравих да кажа че БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот smash_the_reds » 03 мар 2009 23:55

И без Левски също ,Ели ;)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Botev1912PlovdivFan
Мнения: 149
Регистриран на: 04 ное 2008 23:44
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот Botev1912PlovdivFan » 04 мар 2009 13:12

Никакъв смисъл ! Искам да призова момчетата , които ще ходят в Бургас (защото аз няма да имам тази възможност за жалост ... ) да не правят глупости и да изразят несъгласието си към ДХ-С по начини , които се вместват в закона , защото в противен случай ако издействат едно наказание за без публика с Левски - от това може да загуби Пловдив ... това Дерби спокойно мога да го нарека такова , е едно от нещата , които краси АПФГ и не трябва да бъде разваляно ! Моля ви - ЗДРАВО , но с мерки :!:
БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА !!!

ОТ КОЙ ОТБОР СИ???

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот slavia_forever » 04 мар 2009 14:17

Гласувах за 5-то от горе надолу. Никой няма полза, от Ботев и Локомотив Пловдив в Б и В групите. Все пак само това дерби, е останало на България.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот емо73канар » 04 мар 2009 15:18

Незнам ще имали някаква полза ако БОТЕВ е във В г.,по скоро трябва да намерим начин да вадим колосални глоби на СЕЛЮЮ .Явно г-ж Кръстева и всички останали на които СЕЛТАКА дължи пари неправят нищо по въпроса да си ги търсят. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

vEnKaTa_1912
Мнения: 32
Регистриран на: 20 авг 2008 09:46
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот vEnKaTa_1912 » 06 мар 2009 11:00

Айййй канариииииии....!Вадим свастики и пречупени кръстове... много яко МАЙМУНСКИ ЗВУЦИ..!!!ЦЕЛИМ СЪДИЯТА С БУТИЛКИ...!НАВЛИЗАМЕ НА ТЕРЕНА... И ДА ГО ВИДИМ СЕЛю !!! Няма да му дават пари от спонсори като сме в В група нито телевизионни права.... и да го видим !!!
кАнАр До ГрОб

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот TNT » 06 мар 2009 14:20

Абе и без Ботев ще има и България,ще има и футбол,ама с вас е малко по-интересно :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
the___dog
Мнения: 164
Регистриран на: 14 окт 2008 13:06
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот the___dog » 06 мар 2009 14:42

Да погледнем в бъдещето.
Ващите умни главици пратат Ботев в "В" група
Последствия:
---това е аматьорски футбол тоест играчите си тръгват, а ако Ботев никои не го купи, без добри играчи ще се лута из "В" група.
---няма добри играчи, няма необходимост от охрана на мачовете, гостувания на 20км от пловдив следователно разходите са минимални още по-добре за селския.
---аз не знам спонсор, който иска да купи отбор от трета дивизия за да го прави шампион или поне да го купи за да направи нещо от него.
---ако не се купи отбора ще замине за 3 години във "В" група
правете си изводите сами.

ако искате да биете или да целите съдията или изобщо да правите мизерии на всякъде, но НЕ на мачовете на БОТЕВ
аз не искам да просите наказание на отбора за да затворят стадиона на мача с Левски като миналата година


ВОЙНА СРЕЩУ СЕЛСККИЯ ГЛУПАК, НЕ СРЕЩУ ОТБОРА И МОМЧЕТА!!!

kan1912
Мнения: 173
Регистриран на: 18 окт 2008 15:47
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот kan1912 » 07 мар 2009 00:03

Абсолютно съм съгласен с the_dog изваждането на отбора е абсолютна простотия и комплексарщина и ще доведе единствено до радост на нашите врагове и най-вероятно тотално затриване на отбора. За да има продажба и по добро бъдеще за отбора трябва намеса на общината с предоставяне на подходящите условия за инвестиции пример Каварна, Несебър,Сливен, Ловеч, Варна и Бургас. Ще ви цитирам думите, казани лично пред мен от един известен бизнесмен и спортен меценат "Христола ми е най-малкия проблем, причината за да не взема Ботев е ръководството на гр. Пловдив". За финал искам да кажа, че ако има перспектива от това да си собственик на Ботев големите акули ще му вземат отбора на Митито, точно за 5 дни с малко пари и с много натиск.

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: АНКЕТА: Ще има ли полза, ако Ботев отиде във В група?

Мнениеот емо73канар » 25 ное 2021 21:15

Значи какво излиза ,че всеки иска да вземе БОТЕВ и Локото но да има някакъв келепир от градът ни ,е бати и "бизнесмените",как пък няма да се намири един поне който иска отбора заради самият отбор и феновете му ,а не щото ще дспее да се докопа до апетитно парче земя в градът ни.Искам да презова всички наши краини превърженици да не вадят отбора а да го подкрепът заедно с нас на мача с Левски,а пък ако СЕЛЮЮ се излъже случаино и доиде на мача тогава мошно нахлуване в официалната ложа и кой където свари.ХИСТОЛООФФ СИНЪТ ТИ ЗЕТ ДА ТИ ДОВЕДЕ.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта