В Ботев започнаха да си спомнят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Grigor70
Мнения: 22
Регистриран на: 01 окт 2012 13:32
Контакти:

В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот Grigor70 » 02 окт 2012 19:35

Защитникът на Ботев Пловдив Бобан Грънчаров се изненада от обвиненията, че е провокирал публиката в Гоце Делчев. Националът на Македония се запозна с публикациите в медиите, според които човек от ръководството на Пирин (ГД) твърди, че футболистът е „провокирал и плюл” част от зрителите в радостта си след гола.

Футболистът се е изненадал, че е плюл. Сигурно е забравил.

Ново двайсе изведнъж Александър Александров си спомни, че той не е преговарял с Херо. Станало преди той да отиде в Ботев. "Ние сме говорили с Херо, но преди време, когато аз не съм бил на този пост."

Вчера същия каза:
Спортно- техническият директор на Ботев Александър Александров, заяви за PlovdivNews.net, че Ботев не е водил преговори с Димитър Димитров- Херо за неговото привличане като треньор на Ботев. Кривия бе потърсен от наш репортер по повод нападките от страна на акулите.
"Аз водя разговорите за нови футболисти в Ботев. Не отричам, че имахме интерес към Георги Терзиев и направихме запитване до ръководството на Черноморец за него. От там обаче ни бе обявена нереално висока за качествата на футболиста цена и ние се отказахме", заяви Кривия."Със самия футболист не сме разговаряли", категоричен бе спортно- техническият директор на Ботев.
"Колкото до Херо, знаехме, че има договор с Черноморец и не сме водили разговори с него", каза още Сашо Александров.
"Това, което говорят от Черноморец си е за тяхна сметка, но е некоректно да замесват Ботев в подобни глупости"Ш, завърши Кривия.

Кой лъже сега? Така и не разбрах.
Надявам се, че темата ще остане по-дълго от вчерашната.

Grigor70
Мнения: 22
Регистриран на: 01 окт 2012 13:32
Контакти:

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот Grigor70 » 02 окт 2012 19:50

Show Must Go On написа:Като какъв го даваш това мнение?

Аз ви питам нормално как така изведнъж се оказва че е имало преговори, а вчера не си спомняхте за тях.
Последна промяна от Grigor70 на 02 окт 2012 19:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот Show Must Go On » 02 окт 2012 19:54

Grigor70 написа:
Show Must Go On написа:Като какъв го даваш това мнение ?

Аз ви питам нормално как така изведнъж се оказва че е имало преговори, а вчера не си спомняхте за тях.


Не съм чул Херо да казва, че от Ботев са го търсили, както и от този "невероятен" Терзиев. Като са толкова отворени на приказки да доказват и да се самосезират където трябва, а не в медиите.

Grigor70
Мнения: 22
Регистриран на: 01 окт 2012 13:32
Контакти:

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот Grigor70 » 02 окт 2012 20:02

Show Must Go On написа:
Grigor70 написа:
Show Must Go On написа:Като какъв го даваш това мнение ?

Аз ви питам нормално как така изведнъж се оказва че е имало преговори, а вчера не си спомняхте за тях.


Не съм чул Херо да казва, че от Ботев са го търсили, както и от този "невероятен" Терзиев. Като са толкова отворени на приказки да доказват и да се самосезират където трябва, а не в медиите.

Не го е казъл Херо, а Пламен Киряков. Той е представител на Черноморец и като такъв може да говори за тъмните игри на Ботев. Казва че от Ботев са се опитали да накарат Херо да си прекрати договора и да подпише с тях. Първо Кривия не се сещаше, а днес казва , че е имало преговори . Остава да си признае сега и че наистина са до карали да отиде по този начин.

Grigor70
Мнения: 22
Регистриран на: 01 окт 2012 13:32
Контакти:

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот Grigor70 » 02 окт 2012 20:14

Нямате как да го защитите вашия велик началник затова пишете тъпотии. Аз и не очаквах да ми отговорите . няма как да го направите .

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот 1912plovdiv » 02 окт 2012 20:17

Добре, имало е задкулисни разговори, а като наказание за това смъртно провинение си го местя в другия крачол. Вече доволен ли си :?:
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот 100 години 100 » 02 окт 2012 20:21

Не може да се мине и без марулката.....как иначе
slabia_forever

Paco_1912
Мнения: 533
Регистриран на: 30 окт 2009 19:55
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот Paco_1912 » 02 окт 2012 20:30

направо да ни изхвърлят от групата :) доволен ли ще си тогава :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[img]//bultras.com/blagov/vandervsmacabi.gif[/img]

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот 1912plovdiv » 02 окт 2012 20:47

Добре, ако сме виновни, нека ни накажт. Сега ще престанеш ли да спамиш едно и също :?:
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Grigor70
Мнения: 22
Регистриран на: 01 окт 2012 13:32
Контакти:

Re: В Ботев започнаха да си спомнят

Мнениеот Grigor70 » 02 окт 2012 20:50

1912plovdiv написа:Добре, ако сме виновни, нека ни накажт. Сега ще престанеш ли да спамиш едно и също :?:


Щв ви накажат, а сега гледам и срещу съдиите сте започнали да плашите. Става още по-интересно как щесе защитите.


Спортният директор на Ботев Пловдив Сашо Александров се изказа остро относно съдийството в мачовете на „канарчетата“. В интервю за Гонг бившият футболист на Левски заяви:

„Смятам, че ние сме един от ощетените отбори. Пратихме запис с грешки срещу нас в мачовете ни. Ние като клуб искаме съдиите просто да си вършат работата, да свирят това, което виждат. Каквото има за единия клуб, това да има и за другия. За съжаление, след като изпратихме този запис, на следващия мач съдийството беше ужасяващо от страна на Ристосков. Може и да е случайно. Съдиите не трябва да толерират, който и да е отбор. Явно или толкова могат, или не мога да си го обясня... Сега коментират какви били футболистите. Те да си гледат своята работа, да свирят безпристрастно. Ние добре си знаем какъв ни е футболът“, завърши по темата Сашо Александров.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта