Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот Eminem » 06 юни 2012 20:31

Само тук правим така... Пенсионирват се и веднага ги правим треньори или директори. То за това и футболът е в това състояние.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17353
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот slash1912 » 06 юни 2012 20:40

Eminem написа:Само тук правим така... Пенсионирват се и веднага ги правим треньори или директори. То за това и футболът е в това състояние.

Аз викам да изчакате малко преди да давате крайни оценки.Той още не е започнал,а вече го обявихте за некадърник!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот Eminem » 06 юни 2012 20:45

slash1912 написа:
Eminem написа:Само тук правим така... Пенсионирват се и веднага ги правим треньори или директори. То за това и футболът е в това състояние.

Аз викам да изчакате малко преди да давате крайни оценки.Той още не е започнал,а вече го обявихте за некадърник!

Не съм го обявил за некадърник. Просто според мен е редно да изкарат обучение и след това да ги назначават.

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот bnborisov » 06 юни 2012 20:59

Eminem написа:
slash1912 написа:
Eminem написа:Само тук правим така... Пенсионирват се и веднага ги правим треньори или директори. То за това и футболът е в това състояние.

Аз викам да изчакате малко преди да давате крайни оценки.Той още не е започнал,а вече го обявихте за некадърник!

Не съм го обявил за некадърник. Просто според мен е редно да изкарат обучение и след това да ги назначават.

къде се провежда такова обучение за спортни директори, въобще къде се учи за директор?

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот ehh » 07 юни 2012 00:01

На човека му се риташе още, те го набутаха в кабинет. Феро бях със замах започна да работи. Дойде аслан, ще го видим как ще си тръгне, че тази нетърпелива "канарска" публика...
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
sokkoban
Мнения: 650
Регистриран на: 27 ное 2009 21:56
Местоположение: East Stand
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот sokkoban » 07 юни 2012 07:07

ehh написа:На човека му се риташе още, те го набутаха в кабинет. Феро бях със замах започна да работи. Дойде аслан, ще го видим как ще си тръгне, че тази нетърпелива "канарска" публика...


http://tv7.bg/sport-news/football/9331612.html

Потребителски аватар
the___dog
Мнения: 164
Регистриран на: 14 окт 2008 13:06
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот the___dog » 07 юни 2012 11:08

Хареса ми края - "трябва да има йерархия в клуба". За съжаление този елемент липсва от доста време в Ботев. Хубаво е спортно техническия директор да е личност със самочувствие и характер.

Потребителски аватар
radezki
Мнения: 325
Регистриран на: 03 юни 2010 17:39
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот radezki » 03 юли 2012 23:08

Интересно защо новият ни спортен директор ,,пресече ''пътя на новия ни треньор при излизането на отбора за първата тренировка,когато домакина лисна кофа вода пред Феро?
Дано да си вкарвам сам ,,филми'' в главата,но като видях това веднага се сетих как като деца в махалата , като играехме мач и някой трябваше да бие дузпа , понякога ,,доброжелател'' от другия отбор му пресичаше пътя , за да няма късмет при удара!Едва ли тук има място за детски суеверия , но наистина ми направи впечатление !ето все пак за какво говоря:
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=47397

В крайна сметка дано да е било случайно!Или пък директорът като е ,,Крив'' и суеверията му да са ,,''Криви, т.е това да е за късмет :)

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот Muscarin » 03 юли 2012 23:35

radezki написа:Интересно защо новият ни спортен директор ,,пресече ''пътя на новия ни треньор при излизането на отбора за първата тренировка,когато домакина лисна кофа вода пред Феро?
Дано да си вкарвам сам ,,филми'' в главата,но като видях това веднага се сетих как като деца в махалата , като играехме мач и някой трябваше да бие дузпа , понякога ,,доброжелател'' от другия отбор му пресичаше пътя , за да няма късмет при удара!Едва ли тук има място за детски суеверия , но наистина ми направи впечатление !ето все пак за какво говоря:
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=47397

В крайна сметка дано да е било случайно!Или пък директорът като е ,,Крив'' и суеверията му да са ,,''Криви, т.е това да е за късмет :)


Абсолютно случайно.Или по-скоро Кривия не знае, че тва не бива да се прави :)

Потребителски аватар
Dexter Lord
Мнения: 581
Регистриран на: 30 юни 2008 15:37
Местоположение: Трибуна Изток
Контакти:

Re: Сашо Александров е новият спортен директор на Ботев Пд

Мнениеот Dexter Lord » 04 юли 2012 00:49

Кривия си вървеше отпред и нормално мина първи. Не видях някъде да пресича пътя на Феро. :lol:
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта