ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот amoros » 31 юли 2017 08:42

Прекалено много журналистите взеха да хвалят Ботев като единственият отбор способен да се конкурира с Лудогорец,че тази загуба ще ги по отрезви да си видят реалното положение. Ботевистите се изкараха по католици от папата ,тяхното било сливане а не незнам какво си.Това е когато се разказва виц и някой се обади не не така по друг начин е аз го знам не с двама а с трима човека.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 31 юли 2017 09:03

Цецо Чука написа:Понеже ме мързи да чета ловешки брътвежи, искам да знам само получихме ли отговор на въпросите:

-Защо има две ЦСКИ в Българския футбол
-Защо не се играе в Европа
-Защо в декларацията до УЕФА пише че ЦСКА е футболен клуб играл досега под името Ловеч?
Бяха ли обяснени тея неща?

Тези неща ежедневно се разискват в съответната тема, .... заповядай там, има бол корифеи, които да задоволят интереса ти ;)

Това не виждам как ще промени факта, че отнесохте 6 груби тека на Ракиджийница арена...... Вдигайте гащите и продължавайте напред :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Cicero » 31 юли 2017 09:12

Ако някой е очаквал, че ще бием ребрандирания Литекс на ГГ, значи не се интересува от български футбол! Единственото което имам против играчите на ЦСКА-София е, че играха изключително грубо, без да бъдат предизвикани с нищо. И ако за съдията е ясно, че му е спуснато от горе, то не мога да разбера, защо ние рискувахме толкова много с пускането на титулярни футболисти в този мач без стойност. Сцепеното коляно на Виана едва ли ще зарастне до четвъртък.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 09:25

Red_Neck написа:Ракиджийница арена....


Тц, тц, тц.....не така.
Не бихте искали след като установихме че сте граджани със селски произход, да открием и че сте от ловешкия клан на Зрънковите, нали?
Нека оставим тези неща и линии на разсъждение на столипинските мюмюни....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 09:27

Cicero написа:И ако за съдията е ясно, че му е спуснато от горе, то не мога да разбера, защо ние рискувахме толкова много с пускането на титулярни футболисти в този мач без стойност.


Еми и мен ме мъчи въпроса какво търси лицето Терзиев в отбора братле, ама ей на-много въпроси ще останат без отговор.

Аз ако съм на Палийски на тоя директно му прекратявам договора и го уволнявам, както направихме с оня говежд шебек вратарчето след 0-6 от Монтана.

След тоя мач тва момче просто няма място в Пловдив вече.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 09:35

amoros написа:Прекалено много журналистите взеха да хвалят Ботев като единственият отбор способен да се конкурира с Лудогорец,


Предполагам са имали предвид във футболно отношение, а не като позиции пред БФС, мафиотски игри и съдийски назначения.

Там само вие може да сте конкуренти на Делиормана, факт.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Show Must Go On » 31 юли 2017 09:36

Фенките на портокалите много си вярват.
За мача: Два нарисувани минимум жълти картони в първите минути - поклонника мълчи :evil:
Първо нарушение без да е било грубо от наша страна - жълт картон :evil:
Всяко докосване до 30 мин. на оранжев - се свири нарушение :evil:
При създадената комфортна ситуация за игра на оранжевите и с барцелона да бяха играли - поръчковия щеше да го докара мача до тяхна победа. Яд ме е само, че не можахме да отбележим за 3:4 в един момент и да се започне треперенето - Какъв смях щеше да е още не ми се мисли.

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Achtung_Juden » 31 юли 2017 09:41

КЗЛитекс ви се получи добре. Оранжевите поклонници на Гнома трябва да се унижават във всяко кътче на България!
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
green_silence
Мнения: 61
Регистриран на: 24 юли 2015 09:44

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот green_silence » 31 юли 2017 10:14

ЛюбоФ ли бе да я опишеш. Едните без никакво желание за игра и победа, а другите си довели съдията за всеки случай. :oops:
Офтопик:
ImageImageImage

Благодарим Ви за ЗЕЛЕНАТА ТИШИНА!!!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15247
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот miro_rz » 31 юли 2017 11:10

Било каквото било . Обеден съм , че ще има още поне три мача да си мерите п*шките . А след края на сезона едните може да играят в Европа а другите отново да бъдат Литекс !
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта