Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот bianchi » 30 авг 2016 20:32

Ебете си майката прасета с нетьрпение чакаме двубоя с вас петольчки скапани ... КОйто ви е тати той ще ви клати топ хулигани с дупета ебани...

Потребителски аватар
green_silence
Мнения: 61
Регистриран на: 24 юли 2015 09:44

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот green_silence » 30 авг 2016 20:40

sin4ec написа:И ние болшинството не бяхме съгласни с махането на Стоев и слагането на Крушовицата-брат на Ганчу, ама не сме го съблекли. Най-малкото от уважение към годините му, ако не друго. И сега не го харесваме, но ще изтърпим, докато дойде новия тренер, инак ще направим тройна глупост.
Не е сериозно това, което сте направили, но вие си знаете...

Кое болшинство не искате Люпко? :lol: Навсякъде са за оставането на Люпко. Болшинството в момента иска Люпко да остане треньор на отбора. Тотално си в грешка за мнението и желанието на болшинството.
Офтопик:
ImageImageImage

Благодарим Ви за ЗЕЛЕНАТА ТИШИНА!!!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот milen.hristov » 30 авг 2016 20:47

Част от феновете на Ботев сте глупаци. Ултрасите са най-големите идиоти.

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот ticha i vladislav » 30 авг 2016 20:49

veni__85 написа:
Bojko Berojko написа:Никой не иска говеда , живата истина!

А треньора на Локо (Пд) е левскар. Факт.

Тренъора на Локо Пв Илиан Илиев е Моряк и мрази Левски,съсед ми е във Варна,израснали сме заедно!Факт!
Последна промяна от ticha i vladislav на 30 авг 2016 20:58, променено общо 2 пъти.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот slash1912 » 30 авг 2016 20:49

За незапознатите-това е театър от Чандъров,за да се изниже от клуба!Той никога не е имал намерение да строи стадион,а само да си пере парите чрез Ботев.В момента,в който му бяха зададени конкретни въпроси за продължаването на строежа,той реши да сменя треньори,за да отклони вниманието.И въпреки,че цяла седмица беше предупреждаван,че Дехидратирания няма да бъде приет,тръгна срещу публиката.
Мерси и о ревоар!
Image

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот Sorcerer » 30 авг 2016 20:50

Ей Сопотски селяци- Аз казвах ли ви да си налягате парцалите, сега ще си ходите на село , където ви е мястото!!!
Жълти, слабоумни Папагали-Комплексари...Ай Наздраве , искренно ме разсмяхте днес :lol:
Левски това е България

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот Sorcerer » 30 авг 2016 20:52

slash1912 написа:За незапознатите-това е театър от Чандъров,за да се изниже от клуба!.......
Мерси и о ревоар!

"...уважавам всеки един, дори и най-големия глупак, само че няма да работя за тях..."

О ревоар и на теб куха лейко :lol:
Левски това е България

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот milen.hristov » 30 авг 2016 20:52

slash1912 написа:За незапознатите-това е театър от Чандъров,за да се изниже от клуба!Той никога не е имал намерение да строи стадион,а само да си пере парите чрез Ботев.В момента,в който му бяха зададени конкретни въпроси за продължаването на строежа,той реши да сменя треньори,за да отклони вниманието.И въпреки,че цяла седмица беше предупреждаван,че Дехидратирания няма да бъде приет,тръгна срещу публиката.
Мерси и о ревоар!

Ми честито от днес си съсобственик с другите глупаци на Ботев, само не знам от къде пари за издръжката.

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот джони » 30 авг 2016 20:54

Къв треньор е Ники Митов?Дори левскарите не го вдигат както обикновено,айде Мъри и Костов имат визитки,специално Мъри колко го вдигат сините журналя не е истина.Вили Вуцов пък дойде с ореола на взета титла на Левски след онова 1 на 1 със Славия,ами Митов???Чии го дори тук,хем недоказан,хем нежелан,еми как да стане,това,че бил близък и човек на Чандъров-голям праз.Аз от тоя Чандъров нищо добро не съм видял ,по добре,че се маха

kremi82
Мнения: 720
Регистриран на: 05 май 2015 12:10
Контакти:

Re: Съблечи се в Пловдив: Бултрасите изхвърлиха Ники Митов!

Мнениеот kremi82 » 30 авг 2016 20:55

Sorcerer написа:Ей Сопотски селяци- Аз казвах ли ви да си налягате парцалите, сега ще си ходите на село , където ви е мястото!!!
Жълти, слабоумни Папагали-Комплексари...Ай Наздраве , искренно ме разсмяхте днес :lol:

Сопот не е ли град? :mrgreen:
Преди една година -
Сектор "Г" : Никога, повтаряме, никога няма да подкрепим един такъв тумор, какъвто се опитвате да създадете!!!

Мика Стоичкова официално стана госпожа Рамадан.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта