Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот russia » 24 юли 2016 16:44

slash1912 написа:Oтиваме,побеждаваме и се прибираме в Пловдив да празнуваме!
Иначе за пореден път доказваме,че сме аристократи-въпреки мизериите,които миризливите ни правят преди всяко дерби на стадиона с трите трибуни с бройката на билетите,ние няма да оставим нито един техен фен извън стадиона! 8-)
Така се прави,ама страха ви да не бъдете надвикани на собствения си стадион е голям :lol:

Понеже гледам се изявяваш не много успешно в една друга тема, която няма нищо общо с отбора ти, та да те питам ей така, между другото, в това "дерби" Ботев Сопот ли участва или Металик Пловдив? И Ботев ли е името на отбора или БотевЪ? Явно сте постигнали пълна автентичност и правоприемство, та тръгна да търсиш сметка на другите. Малко нелепо, а?
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот veselinsk » 24 юли 2016 16:57

Намери нещо подобно за Ботев и Металик и тогава пак заповядай, етрополецо 8-)

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот slash1912 » 24 юли 2016 16:59

russia написа:
slash1912 написа:Oтиваме,побеждаваме и се прибираме в Пловдив да празнуваме!
Иначе за пореден път доказваме,че сме аристократи-въпреки мизериите,които миризливите ни правят преди всяко дерби на стадиона с трите трибуни с бройката на билетите,ние няма да оставим нито един техен фен извън стадиона! 8-)
Така се прави,ама страха ви да не бъдете надвикани на собствения си стадион е голям :lol:

Понеже гледам се изявяваш не много успешно в една друга тема, която няма нищо общо с отбора ти, та да те питам ей така, между другото, в това "дерби" Ботев Сопот ли участва или Металик Пловдив? И Ботев ли е името на отбора или БотевЪ? Явно сте постигнали пълна автентичност и правоприемство, та тръгна да търсиш сметка на другите. Малко нелепо, а?

Ще ти отговоря,когато ми отговориш на въпросите които зададох 8-) Някак си не си спомням от Металик да сме взели нещо друго,освен право на участие във В група,за което им беше заплатено с 50 000 8-) Никакви собственици,футболисти,директори и т.н.Няма по-нагли от феновете на комунистическия урод!На кое място завършихте в Б група,та се класирахте за А?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот soundmax » 24 юли 2016 17:06

Нека стане хубав мач, и без мизерии преди след. и по време на мача. Дано се оцени това, което им се предлага на Буферите, и да си помислят как те ще постъпят за дербито на техния стадион !
Стискам палци да победим, но сме с изцяло нов отбор, контролите не са показател, че са сработени за мен, и въобще не знам как може да се представим.
Последна промяна от soundmax на 24 юли 2016 18:27, променено общо 1 път.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот russia » 24 юли 2016 17:11

slash1912 написа:
russia написа:
slash1912 написа:Oтиваме,побеждаваме и се прибираме в Пловдив да празнуваме!
Иначе за пореден път доказваме,че сме аристократи-въпреки мизериите,които миризливите ни правят преди всяко дерби на стадиона с трите трибуни с бройката на билетите,ние няма да оставим нито един техен фен извън стадиона! 8-)
Така се прави,ама страха ви да не бъдете надвикани на собствения си стадион е голям :lol:

Понеже гледам се изявяваш не много успешно в една друга тема, която няма нищо общо с отбора ти, та да те питам ей така, между другото, в това "дерби" Ботев Сопот ли участва или Металик Пловдив? И Ботев ли е името на отбора или БотевЪ? Явно сте постигнали пълна автентичност и правоприемство, та тръгна да търсиш сметка на другите. Малко нелепо, а?

Ще ти отговоря,когато ми отговориш на въпросите които зададох 8-) Някак си не си спомням от Металик да сме взели нещо друго,освен право на участие във В група,за което им беше заплатено с 50 000 8-) Никакви собственици,футболисти,директори и т.н.Няма по-нагли от феновете на комунистическия урод!На кое място завършихте в Б група,та се класирахте за А?

Айде обясни ми кое е незаконното? По същия начин трябва да питаш и за Верея, Нефтохимик и т.н. Както и новосформираният Локо Сф се кани да участва в "Б" група. Така че, като казваш А, казвай и Б.
И между другото не, не съм фен на ганчевите схеми. Това само за информация да си го знаете, щото гледам горе другия професор ме нарича етрополец. Каквито и факти да ми вадите е ясно, че и вашата не е чиста. Това че намирате начин да се самоубеждавате и успокоявате, че наистина сте си Ботев си е ваша работа.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 781
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот venko 1984 » 24 юли 2016 18:48

Ще удавим буферите - 2:0!

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдиве повече

Мнениеот fire » 24 юли 2016 19:47

slash1912 написа:Oтиваме,побеждаваме и се прибираме в Пловдив да празнуваме!
Иначе за пореден път доказваме,че сме аристократи-въпреки мизериите,които миризливите ни правят преди всяко дерби на стадиона с трите трибуни с бройката на билетите,ние няма да оставим нито един техен фен извън стадиона! 8-)
Така се прави,ама страха ви да не бъдете надвикани на собствения си стадион е голям :lol:


Това с билетите е пълно покритие на онази поговорка:" Счужда пита помен правят"! В същност ни давате точно толкова билети, колкото ни се полагат спрямо вместимостта на стадиона, а и мога да се хвана на бас с теб, че няма да го напълните :!: Даже и половината.
Това с "аристократите" е повече от комично :) По-скоро го правите от беднотия и от нищо друго! На практика не сме ви длъжни с НИЩО!
Я кажи, по-добре, като сте "аристократи", защо за една седмица се осрахте с 3 декларации, от които смърди на страх, комплекси и безчестие :?: Защо :?: На каква база :?: Нито сме ви провокирали, нито нищо!
По този начин само показвате жалкия си и крайно провинциален манталитет :idea: В същност съм убеден, че това е в пълно противоречие с мнозина от вашата публикано по този начин се излагате всички!
За мача: Абсолютно равностоен мач имайки в предвид, че е първи кръг и двата отбора не са играли официални мачове!
За мен мача е троен, както всяко дерби!
Упех на любимия ми Локомотив не само в този мач!
Пожелавам на феновете и на двата отбора да отидат и да се върнат живи и здрави! Все пак това е просто игра :idea:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот slash1912 » 24 юли 2016 20:18

Остави ги ти декларациите.Нито съм ги писал,нито подкрепям подобен тип общуване.Кажи защо бяха номерата с билетите?И нямаше ли да е по-добре и за вас да не правите такива.Тогава пичовете щяхте да сте вие.Обаче страха надделя 8-)
Дай да не си говорим предварително кой колко от стадиона ще напълни,че вие вашия в Пловдив не можахте последните 2 пъти ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 24 юли 2016 20:46

Може да сме пълна дупка с това ръководство и треньор, но този мач ще го вземем. И ще има много разплакани от източните предградия и гета.

Потребителски аватар
Ivan-LPFC
Мнения: 213
Регистриран на: 08 юни 2013 18:37
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив

Мнениеот Ivan-LPFC » 24 юли 2016 21:34

slash1912 написа:Oтиваме,побеждаваме и се прибираме в Пловдив да празнуваме!
Иначе за пореден път доказваме,че сме аристократи-въпреки мизериите,които миризливите ни правят преди всяко дерби на стадиона с трите трибуни с бройката на билетите,ние няма да оставим нито един техен фен извън стадиона! 8-)
Така се прави,ама страха ви да не бъдете надвикани на собствения си стадион е голям :lol:

Като в София на Васил Левски ли? :lol:
Ето ги аристократите ... декларацаджиите :lol: :lol: :lol:
http://sport.plovdiv24.bg/656653.html
https://sport.plovdiv24.bg/657783.html
Комплексирани, жалки, смешни, дребни селянчета ... :lol:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта