Red_Neck написа:emo_75 написа:Red_Neck написа:tinko написа:Мисля, че е най добре да поканим Лупи. Той се справя много добре.
Добра идея, току виж на третия опит му върже

Шегите настрана. Въпросът е: Ако Ботев няма дългове (дори за базата и стадиона), как така Ц.В. се отказва доброволно от активи?
Не ми звучи логично.
Не ти звучи логично,защото в България манталитета ни е такъв и сме привикнали с мисълта,че всеки иска да измуфти,да прецака някой,да спечели на гърба на някой и т.н. Не сме свикнали да виждаме хора мъжкари.Още когато ни взе,Цветан Василев каза на нас феновете,че знае колко сме изстрадали заради селския и,че ако дойде ден в който няма да може да ни издържа ще ни върне акциите.Това беше и идеята сдружението на феновете да остане в клуба като собственик на 10% от акциите.За съжаление този момент дойде много скоро,но съм убеден,че отново ще се справим.Ще кажа само едно...Респект и уважение към Цветан Василев!!!Рядко срещан мъжкар.Много мъжка и честна постъпка.Това Борат и Лупи никога,ама никога не биха го направили.Пък нека Цецо Василев да го изкарват най-черния в държавата.Само с тази постъпка става ясно,кой е крадеца на КТБ цялата тая сага.
Пич, с цялото ми уважение, ама говориш чисти глупости.
Ц.В е бизнесмен, а не фен ... още по-малко на Ботев. Провери си фактологията.
Ц.В измуфти и прецака бая народ и една банка, което за малко не срина целия банков сектор.
Дай да не говорим за "мъжкарство" в случая.
На Ц.В знаеш ли колко му пука за историите ви с Митьо Селския?
Дали го е довел Барека или Боко, няма значение. Важното е, че ви връща акциите и се надявам да са без тежести, щото си е еб.ало майката от безпаричие в А група

Аз и за това искрено ви желая успех, щото, както е тръгнало ще останат да си цъкат Лудогорец, Литекс и Берое

Мерси за пожеланията!Дано всички клубове в БГ някак си успеят да излезнат на чисто и се отърват от хора трупащи им задължения.
Отностно грабежа на КТБ и нейните вложители,направо съм изумен,че все още има хора,които не са наясно,че фактическия крадец е ДЕБЕЛИЯ с помоща на цялата държавна машина.Това е толкова ясно,че повече не може да бъде.Само,че неговата империя от медии много умело промива мозъците на народа и го изкара,така както на него му се иска.Разберете,че Цветан Василев е жертвеното агне в цялата тази сага.И сега дебеланчо хем няма милярди кредити,хем придобива апетитните фирми,които са актив на КТБ на безценица.