"A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

praistoria
Мнения: 546
Регистриран на: 15 юни 2013 18:39
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот praistoria » 24 сеп 2014 11:37

fena написа:
локо пд написа:Четейки обидите, с които НЕградските си служат във всеки коментар, относно предстоящето дерби съм доволен. Това означава, че много ги е страх. От какво? Те си знаят.
Дербито е уникален по своя заряд мач. Всичко може да се случи. Не е в наша полза, че жълтите са фаворити. Има много случаи, в които жълтите формации излизат пределно мобилизирани срещу силен Локомотив и значително по-малко, когато срещу по-силна формация на Ботев ние излизаме на "кило кръв". Дано в събота да сме така.


Ами просто са безсилни, затова и обиждат. С какви реални и истински неща и факти могат да ни опонират, освен с познатите обиди - цигани, мигани и там техните си измислици. Те в момента са като един паднал на земята човек, който е ритан много лошо и с последни издихания псува и обижда. Просто нямат факти, нямат нищо с което да опонират на големя Локомотив. Съжалявам ги само, и тайничко се радвам как ни мразят. Това значи, че сме много много над тях във всяко едно отношение. Те знаят, че няма как да ни настигнат, и затова са ни ядосани и постоянно във всеки пост едно и също - цигани, лаутери, еди какви си. Жалка картинка. Какво л си мслят за тях нормалните потребители които четат форума... Тъжно е да си жълт коматевец. А това е другото, което не може да преживеят - бутнаха им стадиона, и завинаги ще си останат в Коматево, затова са така озлобени горките :(

Човеко, някаква идея колко абсурдно изглеждаш имаш ли? Аз друго освен жлъч от най-видните ви гурута не съм виждал. Влизам си в произволна тема на Ботев- в един пост един неграмотник ми обяснява, че съм турчин, в друг някое аристократично СПТУ е голям "е*ач на жАлти", а сега вече има и трети раздел- мнения на оплакващи се във форума на Ботев колко им е тежко на душата от злите слова на жАлтити с акцент върху страха им. Всеки отбор върви в своето русло, разбери, на мен и на повечето ботевисти не им пука за вас. С провокации няма да ми запука за вас. Вървете си по собствения път и не се занимавайте с Ботев- не е трудно. Просто спираш да посещаваш форумите ни и не четеш новини за нас. Пребори се с вътрешното си желание да пишеш провокации, с които да караш хората да ти поздравяват родата, белким тогава започнеш да обичаш повече своя отбор, отколкото да мразиш жАлтия.

За мача: след днешната новина за рестарта на строежа на стадиона очаквам приповдигнато настроение и сравнително лесна победа с 2:0.
http://s14.postimg.org/yhsn7jrlt/Capture.png
Коментар след загуба на Локомотив с 3:0 от Пирин. Добре, че са "истински майни", иначе щяха да изглеждат като комплексари :D .


cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот cska-632 » 24 сеп 2014 12:11

Ясно е, че Ботев ще победят, въпросът е с колко.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

dobermanche
Мнения: 214
Регистриран на: 01 окт 2008 11:47
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот dobermanche » 24 сеп 2014 12:27

Стига с обидите между феновете, няма смисъл, градски, неградски, пълни глупости..За мача- Ботев изглежда фаворит, Локо им трябват точки, знае ли се, ще има битка. Футболните аргументи са на страната на канарите, прогноза 3-1.
Призовавам феновете да се държат разумно, не ни трябват наказания и на двата отбора, не сме препълнили клубните каси с пари, че да си го позволим. Да победи по-добрият на терена.
Само Ботев!!!

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот orlando7 » 24 сеп 2014 13:28

Каквото и да е! Важното е да няма дивотии и мача да премине спокойно, а и след него!

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 24 сеп 2014 14:02

orlando7 написа:Важното е да няма дивотии и мача да премине спокойно, а и след него!


Ха дано! Обаче има хора, които май само за това живеят - да правят поразии около дербитата...
Изображение Изображение

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот damyanov1963 » 24 сеп 2014 14:03

Крайно време е Държавата да се замисли, че такива дербита трябва да се играят на нормални стадиони, а не после да обвиняват феновете. Едно такова дерби трябва да е празник за града в който се играе, а не да се превръща в кошмар за жителите му! Какво прави министерството на спорта по въпроса?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот nib » 24 сеп 2014 14:26

damyanov1963 написа:Крайно време е Държавата да се замисли, че такива дербита трябва да се играят на нормални стадиони, а не после да обвиняват феновете. Едно такова дерби трябва да е празник за града в който се играе, а не да се превръща в кошмар за жителите му! Какво прави министерството на спорта по въпроса?

абе дамянов, много мозък имаш бе дейба. То болници няма за света и хората мрат като кучета той стадионите иска държавата да му оправи. Да не говорим че когато спря строителството на "Колежа" такива като тебе пък и ти пукахте от радост. Ми този стадион щеше да е по-хубав от такъв дето ще ти направи МС , ама нали е за Ботев, нямаше значение че щеше да е в Пловдив. Баси и лицемерите... ми то пък аз какво да очаквам от тия...

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот Sublimie+ » 24 сеп 2014 16:00

fena написа:Ами просто са безсилни, затова и обиждат. С какви реални и истински неща и факти могат да ни опонират, освен с познатите обиди - цигани, мигани и там техните си измислици. Те в момента са като един паднал на земята човек, който е ритан много лошо и с последни издихания псува и обижда. Просто нямат факти, нямат нищо с което да опонират на големя Локомотив. Съжалявам ги само, и тайничко се радвам как ни мразят. Това значи, че сме много много над тях във всяко едно отношение. Те знаят, че няма как да ни настигнат, и затова са ни ядосани и постоянно във всеки пост едно и също - цигани, лаутери, еди какви си. Жалка картинка. Какво л си мслят за тях нормалните потребители които четат форума... Тъжно е да си жълт коматевец. А това е другото, което не може да преживеят - бутнаха им стадиона, и завинаги ще си останат в Коматево, затова са така озлобени горките :(


Мале, мале, мале. Хваща ме страх за новото поколение "локомотивци". Знаят думи като "опонирам", правят умни сравнения и ползват метафори... И най-вече, плачат, защото даже и в Инетернета никой не ги брои за живи.
"Мамо, мамо, онея от Коматево пак ме обиждат!", "Госпожо, пък Петьо ми вика, че съм лаутер!"

За какви истински факти искаш да си говорим? Че на екскурзията ви до Хасково "отидохте" 1500 човека, а по телевизията се видя, че я има 200, я няма?

Ти с какви факти разполагаш, че да отстояваш тезата на "големЯ Локомотив"? Хубаво, че една мутра искаше малко слава, та ви купи тенекето преди 10 години. Видхяме, че докато беше Велбъжд не му позволиха да си я купи

Колко мутри праха пари за ваша сметка през последните 10г?

Къде са ви любимите футболисти от онова време? Садят пипер и гледат череши в Дупница и Кюстендил!

Вярно, че съм Ботевист, обаче като бях малък, Локо също имаха футболисти, за които говореше целия град! Я ми кажи кой е последния талант излязъл от школата на Локо? Гонзо ли беше? Ебаси и таланта, честно!

И също така, щом отворихме думата, преди 20г и повече, цели тумби тръгваха от Столипиново към Лаута. Нали локомотивци света обръщат да ни убедят как сегашното изтърсаче има право да се нарича Локо 1926, правят исторически "проучвания" да открият истината. Е това също е част от истината. Не трябва да се обиждаш, че скандираме "цигани", не го правим с лошо чувство, а за да сме исторически коректни.

Бтв Локомотив от ПЛОВДИВ умря в годината, в която Жори Илиев реши да премести адреса на Велбъжд Кюстендил в Пловдив. И не иде реч за АД-то, а за истинския отбор Локомотив Пловдив.

Ти за стадиона до бирената не бери грижа. Гледай си твоята работа и не забравяй да си носиш вестник за голия бетон на Лаута.
О да, и още нещо, по 1ст. от всеки продаден диск на "емилия" отива за градежа на новата трибуна! Не забравяй да го купиш като излезе!
А онея стотичнки от всяка изпълена рецепта от "Аптеки Марешки", е ами, той, господина с големите уши, вероятно ви благодари за тях! Както ви благодарят Наско Узунов и дедо Зума!

Morgenstern
Мнения: 50
Регистриран на: 15 сеп 2012 16:51
Контакти:

Re: "A"група,10 кръг:Ботев Пловдив-Локомотив Пловдив

Мнениеот Morgenstern » 24 сеп 2014 17:37

Победа за БОТЕВ над локомотив от блаута!!!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта