КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот za nas e toj religiq » 16 май 2014 11:03

kartago написа:
za nas e toj religiq написа:
kartago написа:
scb написа:Не почистиха лентите и не гасиха факлите в кофита с вода, от това тръгна цялата истерия. Някой ще потърси ли отговорност на длъжностните лица? Или всичко ще се препише на големия анонимен гръб на публиката на Ботев Пловдив??

Пич, писах го в една друга тема! "Като ти откраднат колата, си виновен, че не си я заключил", "Като ти откраднат парите, си виновен, че не си ги скрил", "Като ти счупят главата с някой камък, си виновен, че си отишъл на мач без каска", кой трябваше да ви слага памперсите и за лентите и за факлите, що за обслужващ персонал трябваше да има? И оградите са виновни, че не се заварени като хората, и таблата, и играчите и съдиите, че мърдаха и не можехте да ги уцелите качествено...........това е несериозно, което си го написал!


Ами пич и ти не си прав ! Ако бяха участвали всички фенове или поне по голямата част от тях в мизериите , можеше да говориш така ! Както добре знаеш пиротехниката по принцип си е забранена , за финала пък ИЗРИЧНО беше казано да няма такава! Е айде кажи ми аз и още поне 6000 човека които бяхме в сектора какво сме виновни , че някой малоумник е успял да вкара 20 факли ???? Същите тия 50на пияни и дрогирани ,после чупиха и хвърляха че и се сбиха помежду си даже! Отделен е въпроса че органите на реда са ПРОФЕСИОНАЛИСТИ и трябва да са подготвени за всякакви ситуации ! За какво ги оправдаваш , нали им се плаща за да НЕ се случват такива работи! Аз ли съм по виновен или те , на които им се ПЛАЩА за тая работа?????

Не, не, пич! Далеч съм да слагам всички под един общ знаменател! Лошото е, че разбрах, че е имало нареждане да не ви се пречи за тази пиротехника (наши полицаи са се възмущавали, че само оставало да ви носят и кашоните, това са думи на полицай!) сега вече от кого е нареждането и защо се навеждат на такива неща не ми е ясно! Дразни ме, като се обвиняват всички фенове на "Ботев", пък да не говорим за цял Пловдив! И сам виждам, колко нормални пичове тука как реагират! Вместо да стане празник, стана една простотия.......българска, не ваша само!


Крайно време е да се вземат сериозни мерки и тия хора да се държат извън стадионите! За кво ги имаме тия закони , като всичко си продължава по старо му :twisted: Обаче за едно си прав и клуба има вина освен полицията , защото малко или много им се осигурява комфорт на тия л..на :x И без тях ще има мачове , и без тях ще има хорео и ефекти по стадионите! Крайно време е полицията да почне да си върши работата ! Сега се случи на наш мач , обаче можеше да е на всеки друг отбор с по голяма публика , щото тия лумпени ги има във всички агитки ! Е крайно време е да изчезнат :evil:

Vict0ry
Мнения: 254
Регистриран на: 02 авг 2011 19:15
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот Vict0ry » 16 май 2014 11:19

Ей тва ни е държавата!Първо викахте на нас селяни за прекратеното дерби, сега вие се проявихте двойно повече!Съгласен съм с мнението по-горе, че не всички фенове са виновни, а една шепа утайки(има ги във ВСЯКА АГИТКА).Докато все пак ние имахме някаква идея за това да прекратим мача(вярно не избрахме подходящия метод)вие закопахте сами отбора ви с това прекъсване(както го направихме и ние на нашия финал,макар че там имаше и задколисни игри).Трябва да променим манталитета си но няма как да стане...Макар и локомотивец, все пак се надявах Ботев да бие.Не съм от феновете, които мразят градския съперник.Яд ме е че сами си провалихте мача и сте виновни вие феновете и най-вече Мърльо, който за пореден път се НА*РА и излезна със свалени гащи.
Последна промяна от Vict0ry на 16 май 2014 11:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот STENLI » 16 май 2014 11:20

Само лоши новини деба,нямахме една смислена атака,не взехме купата,излагация на някои фенове на стадиона.И наи-лошото:Мъди остава

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот ralka_levskarka » 16 май 2014 11:21

za nas e toj religiq написа:
ZinedineZidane написа:
atanas7510 написа:Лудогорец бяха по добри и победиха. След вчера ми беше много гадно но живота продължава. А за феновете това което стана беше случайно никой от феновете и планираната хореография не го е искал. До този момент всичко беше перфектно. Хареса ме себераздаването на играчите и сълзите им след мача някой път губиш но когато си дал всичко от себе си няма кой какво да каже. За Лудогорец бяхте по добри до гола. Но после с това лежане и провокиране на публиката беше излишно и тъпо.Реално след гола се игра точно 5 минути от 30 другото беше лежане схващане и всякакви други приоми далеч от футбола. И друго колкото и купи да спечелите никога няма да имате такава публика и такава подкрепа. След мача като се радвахте за купата беше като гробница. Представи си нямате какво щеше да бъде ако ние бяхме спечелили. И горе главите и само Ботев Пловдив.

А, как гробница? Виж в другата тема. Били 4500, а ние 8500... :lol: :lol: :lol:
Иначе си прав. Всъщност Лудогорец бяха по-малко слаби вчера. И те играха ганкиното. Ако на нас ни беше вързало от някой корнер, вместо на тях, сега коментарите щяха да са колко са били слаби те.


Мача беше много зле от към фубол ! И си прав че спокойно късмета можеше да е на наша страна , но уви ! Като се сетя какъв беше финала миналата година и сега , направо ми се доревава :oops: Ама аз лично , както предполагам и ти не съм очаквал нищо по различно (с тоя треньор) , нядявах се обаче поне късмета да е на наша страна , за жалост както казват "късмета помага на силните" , е ние още не сме такива :(

Според мен Лудогорец са най- малко слабият отбор в А група. В плейофите какво играха? Нищо!:)
И да не каже сега някой "ама те колко мача са играли" , че преди няколко месеца не се ли наслушахме на това как имат два шампионски състава? Нормално е да се изморят, не става с едни и същи хора. Ако Лудогорец не мръднат и сантиметър до започването на ЕКТ- нищо хубаво не ги чака.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот scb » 16 май 2014 11:36

STENLI написа:Само лоши новини деба,нямахме една смислена атака,не взехме купата,излагация на някои фенове на стадиона.И наи-лошото:Мъди остава


Ако и този път го беше покрил късмета тука сега щеше да е пълно с левскари негови защитници, дето да ни казват колко голям бил Гюлето. Вече никой не може да ме убеди че в БГ се е ставало по честен начин шампион в последните 10-15 години. Щом този некадърник е бил шампион и носител на купата, значи и аз мога да бъда стига да има кой "правилно" да плати.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

СРАМ! С това ни дарихте, "мъжкари"!

Мнениеот Cicero » 16 май 2014 11:48

Това което се случи на финала за купата на България, срина любимия ми клуб, на дъното на Черно Море! Педесетина пияни, малоумни, дрогирани "мъже", допринесоха за най-голямото петно в 102 годишната история на Ботев Пд. Срам ме е от ВАС, деградирали олигофрени! Мерките трябва да са моментални и драконови! Има камери, има записи, всеки един да бъде открит и осъден! Ефективно!
След година, ще имаме прекрасен стадион. Имаме само една година, за да посочим и отстраним всички тези "бултраси". Иначе да строят "Хилтън" на мястото на Колежа и да се свършва! Това не е подкрепа към клуба, малоумни пияници! Това е срам, който с който аз трябва да живея заради вас, недорасли кончитки!
Организаторите на хореографията носят вина, за избухналия пожар! Не може да разхвърляш един камион ленти и СЛЕД това да запалиш пирото! Децата в първи клас знаят, че ще предизвикаш пожар! Но това мога да го приема, като неопитност и недоглеждане. Обаче оградата не падна сама! Ония тримата защо ги покрихте? Насрани от дрога и алкохол, ще се разхождат по терена, все едно им е бащиния! Защо ги прибрахте, "бултраси"? За да нахлуят утре пак ли? Как може, нормално човешко същество, да хвърля седалки по хора?!? Останали са ви само две мозъчни клетни, една за ядене и една за сране! Промиите ги и тях и ни отървете от жалкото си присъствие на Колежа!
Поднасям мойте извинения на домакините от Бургас, които ни посрещнаха като братя, а ние им разрушихме храма! Извинения и на всички гледали тази мега простотия по телевизията. Съжалявам, че съм бил толкова късоглед преди 20 години, за да не видя, какви малоумници сме си отгледали сред нас! Вината е и моя и затова ме е СРАМ!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот Plovdiv 100 » 16 май 2014 11:53

Irish stout написа:
James Beattie написа:До тук добре, но от тук нататък ... 10+ хиляди бесни "бултраси" от Бургас до Пловдив... Очаквам още щети.


Е, до Пловдив ще са доста по-малко от 10 000. Някъде по селата ще се разпръснат.

По регламент, ако не се лъжа, ако до 15 минути мачът не бъде подновен, се прекратява. Не беше ли така? Дори и безопасности. За опасности за служебните лица да не говорим. Времето на изчакване е от значение.


Палячо, ако ти напиша това в твоя форум какво ще се случи? Смешник.

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот STENLI » 16 май 2014 12:04

Вижте тези палячовци,някои познава ли ги?


http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=66644

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 16 май 2014 12:12

И все пак има нещо, което повечето хора пропуснаха и което на мен ми направи немалко впечатление:
Играчите на Ботев направиха каквото могат да спасят доиграването на мача: махаха ленти, седалки, спираха феновете, които нахлуваха и според мен благодарение на тях накрая мача не беше прекратен минута-2 преди края.

Това, че мача все пак се доигра отърва Ботев от 0:4 и може би ще намали потенциалното им наказание.
Затова читавите фенове на Ботев могат само да аплодират футболистите си. Айде докато се плюем да отбележим и позитивното...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: КБ Финал:"Ботев"-"Лудогорец"

Мнениеот slash1912 » 16 май 2014 12:26

ZinedineZidane написа:
atanas7510 написа:Лудогорец бяха по добри и победиха. След вчера ми беше много гадно но живота продължава. А за феновете това което стана беше случайно никой от феновете и планираната хореография не го е искал. До този момент всичко беше перфектно. Хареса ме себераздаването на играчите и сълзите им след мача някой път губиш но когато си дал всичко от себе си няма кой какво да каже. За Лудогорец бяхте по добри до гола. Но после с това лежане и провокиране на публиката беше излишно и тъпо.Реално след гола се игра точно 5 минути от 30 другото беше лежане схващане и всякакви други приоми далеч от футбола. И друго колкото и купи да спечелите никога няма да имате такава публика и такава подкрепа. След мача като се радвахте за купата беше като гробница. Представи си нямате какво щеше да бъде ако ние бяхме спечелили. И горе главите и само Ботев Пловдив.

А, как гробница? Виж в другата тема. Били 4500, а ние 8500... :lol: :lol: :lol:
Иначе си прав. Всъщност Лудогорец бяха по-малко слаби вчера. И те играха ганкиното. Ако на нас ни беше вързало от някой корнер, вместо на тях, сега коментарите щяха да са колко са били слаби те.

Гонг научи, че на мача са присъствали около 13 хиляди зрители, от които 11 хиляди са били привърженици на Ботев, 1500 – на Лудогорец и 500 неутрални.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта