Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот veni__85 » 03 юли 2013 11:32

balgarin написа:Вие се радвайте, че изобщо е разрешил мача да се играе :mrgreen: . Ботев да му подарят 3-4 подаръка във вратата на Астана.

E той ако не разреши още по-добре 0:3 служебно и чакаме реванша :) .

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот pampi » 03 юли 2013 11:32

dunavfc написа:Не знам,дали е вярно,но ако е представете си за каква страна,става въпрос ;) Парите не могат да купят всичко...

Бре, колко заблудени хора има в нашата държава!
Мой колега вече 7 година работи в Казахстан, на кладенци на " Шеврон". Кладенци там имат и останалите световни петролни акули. В страната има работници от над 100 националности. Казахите в момента са на светлини години от нас.
Пусто българско байганьовско самочувствие. Кога най-после ще разберете, че хората вървят напред, докато ние си бъркаме по дупките! 8-)
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот bnborisov » 03 юли 2013 11:41

pampi написа:
dunavfc написа:Не знам,дали е вярно,но ако е представете си за каква страна,става въпрос ;) Парите не могат да купят всичко...

Бре, колко заблудени хора има в нашата държава!
Мой колега вече 7 година работи в Казахстан, на кладенци на " Шеврон". Кладенци там имат и останалите световни петролни акули. В страната има работници от над 100 националности. Казахите в момента са на светлини години от нас.
Пусто българско байганьовско самочувствие. Кога най-после ще разберете, че хората вървят напред, докато ние си бъркаме по дупките! 8-)

прав си, обаче за да вървят напред те бъркат в едни дупки дето ние ги нямаме ;) иначе човека нямаше предвид материалното им положение, макар че богатствата на държавата едва ли са в джоба на народа.

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот dunavfc » 03 юли 2013 11:42

Моето дете,парите на са всичко и който не го е разбрал,значи няма никаква ценностна система...И в Саудитска Арабия са пълни с пари,би ли живял там ? Казахстан,може да са на светлини години от нас само на тема,полезни изкопаеми,за другото имаш много поздрави ;)
А повтарям,ако в тази новина има някаква истина,не ми говорете що за държава е...
Китайската икономика също се цели в първото място,но погледни как живеят обикновените китайци,не гледай Пекин и Хонг Конг...

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 03 юли 2013 11:51

Aко ще да се..т петрол и пари все ми е тая! Там си е див комунизъм, предпочитам да умирам от глад но да живее свободен в свободна държава! От колкото да взимам добри пари, да имам добър стандарт но да живея не като гражданин а като поданик на вожда! Айде нема нужда, няма нищо по-хубаво на света от СВОБОДАТА!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот we are the champions » 03 юли 2013 11:52

Тия си просят боя вкарайте им 5-6 шайби и да си празнуват доволно !

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот dunavfc » 03 юли 2013 11:57

Avanti_Ragazzi написа:Aко ще да се..т петрол и пари все ми е тая! Там си е див комунизъм, предпочитам да умирам от глад но да живее свободен в свободна държава! От колкото да взимам добри пари, да имам добър стандарт но да живея не като гражданин а като поданик на вожда! Айде нема нужда, няма нищо по-хубаво на света от СВОБОДАТА!!!


+1
Малко хора го разбират,това за съжаление ;) Особено трагично е положението сред моите връстници...

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот pampi » 03 юли 2013 12:01

bnborisov написа:
pampi написа:
dunavfc написа:Не знам,дали е вярно,но ако е представете си за каква страна,става въпрос ;) Парите не могат да купят всичко...

Бре, колко заблудени хора има в нашата държава!
Мой колега вече 7 година работи в Казахстан, на кладенци на " Шеврон". Кладенци там имат и останалите световни петролни акули. В страната има работници от над 100 националности. Казахите в момента са на светлини години от нас.
Пусто българско байганьовско самочувствие. Кога най-после ще разберете, че хората вървят напред, докато ние си бъркаме по дупките! 8-)

прав си, обаче за да вървят напред те бъркат в едни дупки дето ние ги нямаме ;) иначе човека нямаше предвид материалното им положение, макар че богатствата на държавата едва ли са в джоба на народа.

Пак, повтарям, та белким схванете и спрете да разтягате локуми, във всяко едно отношение са по-напред от нас! А техният президент, спрямо нашия пожарникар и неговия паж Цецко е света вода ненапита. Не съм чул да го предлагат за футболист на годината или нещо подобно. Още ли не сте разбрали, че толкова уродливо политическо управление, като нашето, рядко се среща.Тази масова еуфория и подценяване силно ме притесняват, дано да поне във футбола са по-назад от нас! 8-)
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот veni__85 » 03 юли 2013 12:02

Предлагам някои от колегите във форума (batmanlevski , fen na batmanlevski , КНДР) , както и техните съмишленици които никак не са малко , да пътуват за мачовете на един от двата български тима и направо да си останат там да живеят. След като са такива фенове на комунизма.....

Потребителски аватар
rstein
Мнения: 256
Регистриран на: 05 мар 2010 20:21

Re: Смях: Рожден ден спира излъчването на мача между Ботев и Аст

Мнениеот rstein » 03 юли 2013 12:03

Уважаемые любители футбола!
Смотрите трансляции матчей казахстанских клубов в Лиге Европы:
«Астана» — «Ботев» (Болгария), 4 июля, 20.00, «ФФК-ТВ»,
«Гандзасар» (Армения) — «Актобе», 4 июля, 21.00, «KAZsport»
* Указано время Астаны.

К сожалению, по техническим причинам, планируемая на телеканале «Ел Арна» трансляция матча «Левски» (Болгария) — «Иртыш» (Павлодар), не состоится.
http://tv.ffk.kz/
Последна промяна от rstein на 03 юли 2013 12:08, променено общо 1 път.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта