Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот rump_shaker » 12 юни 2012 18:22

Ванко_Ултраса написа:
GR190276 написа:Биянке, чудя се кой е по голям олигофрен. Ти или Ванко!


Може ли аз да отговоря - баща ти!
Не случайно ви наричат платените фенове.
Наши момчета монтирха седалките на стадиона и други довършителни работи, но не знам да им се е плащало.
Лично съм виждал един от Лидерите ни Иво-Мегафона, как поставя седалките на доброволски начала, обаче НЕ като при вас - срещу заплащане.
Помним как Христолов плащаше на тарторите ви да си мълчат и станахте големци, след като ви спря кранчето.Помним и за платените ви гостувания пак от Христолов.
Най-пресния пример е безплатната ви екскурзия до София, където отидохте 3850 фена.
Ето на това аз викам олигофрения, Олигофрен!

Първо за платените ни фенове до София ще ти кажа нещо което ако не го вдянеш по-добре иди да се видиш дали нямаш някъв синдром на изостаналост.

Както и при Локомотив, така и птри Ботев общината предостави 10 автобуса които извозиха хората безплатно! Билетите всеки фен си ги купи лично. 3850 билета бяха продадени на касите на стадион Славия, а седмица преди това още 1500 билета бяха продадена на стадион Христо Ботев.

Едно време Селския даваше 300-500 лв на агитката с които се спонсорираха гостуванията и. Това беше само първите години когато все още обстановката не беше толкова трагична. След това се започна сгромолясването на отбора и след като започнахме първите войни със слеския, той спря това финансиране на фенклуба което си е нормално предвид действията ни!

И да ти кажа, че вашите хора взеха и им се заплати за тази работа за поставянето на седалките. Питай си твойте хора аз няма нужда да ти го доказвам.

Просто чиста доза гняв в твоето мнение което пълно само с небивалици и недоосмислени неща :)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rado.
Мнения: 851
Регистриран на: 17 дек 2010 21:13
Skype: niamam
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот rado. » 12 юни 2012 18:29

rump_shaker написа:
Ванко_Ултраса написа:
GR190276 написа:Биянке, чудя се кой е по голям олигофрен. Ти или Ванко!


Може ли аз да отговоря - баща ти!
Не случайно ви наричат платените фенове.
Наши момчета монтирха седалките на стадиона и други довършителни работи, но не знам да им се е плащало.
Лично съм виждал един от Лидерите ни Иво-Мегафона, как поставя седалките на доброволски начала, обаче НЕ като при вас - срещу заплащане.
Помним как Христолов плащаше на тарторите ви да си мълчат и станахте големци, след като ви спря кранчето.Помним и за платените ви гостувания пак от Христолов.
Най-пресния пример е безплатната ви екскурзия до София, където отидохте 3850 фена.
Ето на това аз викам олигофрения, Олигофрен!


Ти наистина си психично болен. Първо за платените ни фенове до София ще ти кажа нещо което ако не го вдянеш по-добре иди да се видиш дали нямаш някъв синдром на изостаналост.

Както и при Локомотив, така и птри Ботев общината предостави 10 автобуса които извозиха хората безплатно! Билетите всеки фен си ги купи лично. 3850 билета бяха продадени на касите на стадион Славия, а седмица преди това още 1500 билета бяха продадена на стадион Христо Ботев.

Едно време Селския даваше 300-500 лв на агитката с които се спонсорираха гостуванията и. Това беше само първите години когато все още обстановката не беше толкова трагична. След това се започна сгромолясването на отбора и след като започнахме първите войни със слеския, той спря това финансиране на фенклуба което си е нормално предвид действията ни!

И да ти кажа, че вашите хора взеха и им се заплати за тази работа за поставянето на седалките. Питай си твойте хора аз няма нужда да ти го доказвам.

Просто чиста доза гняв в твоето мнение което пълно само с небивалици и недоосмислени неща :)

500 лева ви даваше,а на от 300 ДО 500,а протестите срещу него започнаха,когато спря да ги дава!!!Оделно ви пусна вход по 1лв.и разноса на стадиона беше за сметка на фен клуба!За автобусите,мога да ти кажа,че при нас всичко се плащаше,макар и символично но се плащаше и цената беше 5лв.!Колкото до работата на стадиона ви,ния за разлика от вас пари не сме взимали!Иначе няма лошо да се взимат,ама аз лично не бих го направил,никога не бих взел пари от мойта любов,ама всеки различно го разбира...

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот костенурк » 12 юни 2012 18:44

TSHABALALA написа:Няма лошо да бачкат и да им плащат за тва!Но е ще по-романтично и доблестно,ако го правеха за без пари - това е истинската фенска постъпка заслужаваща похвала!Иначе за 30 лева надник ,всеки безработен и изпаднал фен на който е да е отбор би се хванал да бачка на стадиона.Просто явно някой жълтури имат нужда от работа и пари и всъщност тва е подходящ начин да се сдобият с такива!Не е нито за подигравка ,нито за хвалене!

Абсолютно.Хората са наети от фирма онтарио не от клуба.Ония нали са коректни и забравят подлез от общината и укриване на над 1 000 000 данъци :oops: Някой отбори си строят стадиони бази други завиждат и лижат премиерското дупе неподвласно
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот rump_shaker » 12 юни 2012 19:09

rado. написа:

500 лева ви даваше,а на от 300 ДО 500,а протестите срещу него започнаха,когато спря да ги дава!!!Оделно ви пусна вход по 1лв.и разноса на стадиона беше за сметка на фен клуба!За автобусите,мога да ти кажа,че при нас всичко се плащаше,макар и символично но се плащаше и цената беше 5лв.!Колкото до работата на стадиона ви,ния за разлика от вас пари не сме взимали!Иначе няма лошо да се взимат,ама аз лично не бих го направил,никога не бих взел пари от мойта любов,ама всеки различно го разбира...[/quote]

Ти си поредният болен психопат. Автобустие до Бургас бяха поети от общината. Тва дето му викаш символично изобщо не е така. Тотев обеща на 2 отбора по 10 автобуса и така и стана. За влака не знам.

Ти като не си бачкал по вашия стадион не давай мнения и не бъдо толкова сигурен.

А за 500 лева е нормално когато се развали обстановката да се спрат и парите. Набий си го и ти в тиквичката. 500 лева са даваха в началото и с тях се спонсорираха гостуванията на агитката. След това започна войната със селю и парите секнаха. Секнаха точно след първите опити за антетат срещу него.

Айде завърти някоя друга плоча че тази омразна.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот Cesc Fabregas » 12 юни 2012 20:49

И какво смешно или срамно има в това?! :o :o :o :shock: :?
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот ace_ventura » 12 юни 2012 21:08

[quote="Себастиан Фетел"][/quote]
батка, пиеше се "лазарOFF" а не "лазарOOF" :idea:
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот ace_ventura » 12 юни 2012 21:12

Себастиан Фетел написа:

батка, пише се "лазарOFF" а не "лазарOOF" :idea: :!:
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот za nas e toj religiq » 12 юни 2012 21:49

И какво му е странното че някой работи и взима пари ? Не им плаща клуба , а дори и той да беше пак не виждам нищо странно ! Едно е когато пари няма а има желаещи да свършат работата - друго когато за тази работа е платено на фирма ! Фирмата може да взима който си иска , ако не бяха фенове каква щеше да е разликата ?

Потребителски аватар
dagger1912
Мнения: 495
Регистриран на: 03 окт 2009 00:08
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот dagger1912 » 12 юни 2012 22:48

rado. написа:Колкото до работата на стадиона ви,ния за разлика от вас пари не сме взимали!Иначе няма лошо да се взимат,ама аз лично не бих го направил,никога не бих взел пари от мойта любов,ама всеки различно го разбира...

Като не знаеш, по-добре не се излагай.
Парите не ги дава клуба, а фирма Онтарио, която се забави заради непрестанните валежи и сега им трябва работна ръка.
Друг е въпроса, че при вас, когато вие "помагате добросърдечно" няма включена фирма и т.н.

Потребителски аватар
botevforever
Мнения: 974
Регистриран на: 29 юли 2010 19:11
Контакти:

Re: Бултрасите се включиха в ремонта на Колежа

Мнениеот botevforever » 13 юни 2012 09:15

Ей,тоя bianchi с всеки изминал ден ме изумява все повече и повече...
Да си фен на един отбор и да пуснеш тема в подфорум на друг отбор си е чиста проба комплексарщина.Една добра новина,както бе оценена от всички неутрални фенове,е пусната като тема с цел да...И аз не знам каква му е целта.
А новината е следната:
-от "Ботев"-Пловдив възлагат поръчка на фирма "Онтарио" да изгради новия терен на клубния стадион,за което от клуба плащат на фирмата;
-на определен етап от работата фирма "Онтарио" наема допълнително работници извън нейния персонал,за която работа е определено и съответно възнаграждение;
-в тази работа се включват като наети работници и фенове на "Ботев"-Пловдив,за което ще получат определеното възнаграждение.
Тук е мястото да се подчертае,че ВСИЧКИ РЕМОНТНИ ДЕЙНОСТИ ПО СТАДИОНА НА "БОТЕВ" СЕ ФИНАНСИРАТ ОТ НЕГОВИЯ СОБСТВЕНИК!
Един нормален човек и 100 пъти да го прочете това,няма да открие нищо странно,още повече срамно,каквото иска да го изкара този глупак bianchi.
Много пъти съм призовавал крайно неграмотните му коментари да не се допускат във форума,или поне не в подфорум "Ботев".В случая успокоително е,че не е направил коментар към новината.Трябва да си много прост човек,за да започнеш да пишеш,когато знаеш,че тази дейност не ти се удава.А той обикновено го прави.И то много настървено.
Какво може да се очаква от феновете на един отбор,за които нормално е:
-клубът,на който симпатизираш,да е концесионер на огромна търговска площ,каквато е подлезът на Централна гара-Пловдив,да събира редовно наемите от търговските обекти в него,да не полага никакви грижи за облагородяването им и в същото време да не изплаща на общината дължимия по концесионен договор наем;
-да пишеш декларация след декларация към местната власт и пряко към министър-председателя,с които да искаш да бъдат отпуснати средства за ремонт на клубния стадион.При положения,че същият беше предложен на клуба за концесия,но същата беше отказана.
[offtopic]До министър-председателя
на Република България
г-н Бойко Борисов

Г-н Борисов,

Представяме на Вашето внимание проекта за цялостната реконструкция на комплекс „Локомотив” в парк „Лаута”, който през 2015 година ще приеме мачове от Европейското първенство по футбол за юноши до 17 години.

Много неща по модернизирането на нашия любим стадион вече бяха извършени от президента на клуба - г-н Константин Динев. Бяха поставени 4 200 седалки и отворени два нови входа на източната Трибуна „Спортклуб”. Централната трибуна и официалната ложа на стадиона също изглеждат по коренно различен начин с нови седалки. Европейски вид след разширяване и основен ремонт придобиха и двете съблекални.

С усилията на г-н Динев бе изградено първото изкуствено игрище със стандартни размери в цяла Пловдивска област. Тук вече се играят официалните срещи на всички юношески гарнитури на Локомотив (Пд). В най-скоро време на този терен ще се проведе и първият официален двубой на електрическо осветление.

Със средства на Община Пловдив в комплекс „Локомотив” бе изграден и маломерен изкуствен терен, на който първите си стъпки към големия футбол ще правят най-малките таланти от нашата школа.

В момента тече процедура по обществена поръчка за проектиране и монтиране на електрическо осветление на стадион „Локомотив”. Това се случи благодарение на средствата, отпуснати от Министерски съвет, за което сме Ви благодарни.

Проектът за цялостната реконструкция на комплекс „Локомотив” предвижда още изграждането на фенска трибуна ”Бесика” и многофункционална спортна зала под нея. Освен това в района на комплекса ще бъде направена историческа възстановка на първите къщи в Пловдив по автентична технология, където да се пресъздаде битът и културата на основателите на нашия град под формата на малък тракийски туристически атракцион.

Кръстихме фенската трибуна „Бесика” от името на тракийското племе беси - нашите предци, които преди хиляди години са обитавали днешна Лаута. Именно бесите дават името на Пловдив, чиято транскрипция ползваме сега – Пулпудева (град при езерото).

Обръщаме се към Вас с надеждата да помогнете за осъществяването на нашата мечта за един модерен спортен комплекс. Разположени тук, археологическите възстановки биха били един чудесен повод да се свърже интереса към историята на Пловдив със спорта и обратно. От една страна, те биха могли да станат притегателен център за туристи и гости на града, а от друга – да се превърнат в своеобразен символ за многобройните фенове на Локомотив (Пд).


С уважение:
Клуб на привържениците на Локомотив Пловдив[/offtopic]
Бих помолил тези фенове,които гръмко прокламират,че заради любовта си към отбора са готови да положат безвъзмезден труд,да огласят колко средства са събрани по банковата им сметка за набиране средства за ремонт на фенската трибуна.Не за друго-просто да видим колко е голяма тази любов.Както и да ми отговорят-имат ли и моралното право при извършване на евентуален ремонт на стадиона им със средства,отпуснати от общината,а не от собственика им,за търсят заплащане за работата си.Тъй като част от тези средства ще бъдат и от моя джоб.
НИЙ ПАК ЩЕ БЪДЕМ НА ВЪРХА-ТОВА Е НАШАТА СЪДБА!
Фен на Локо:
"ПРОУМЕЙТЕ ИСТИНАТА И СЕ ПРИМИРЕТЕ ,БОТЕВ Е ПО-ПОПУЛЯРНИЯ ОТБОР И ПО УСПЕШЕН В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН ,ЛОКОМОТИВ Е ВТОРИЯ ОТБОР В ПЛОВДИВ.
http://sport.plovdiv24.bg/368514.html (стр.6)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта