„Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/ - 2:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

el-ninho
Мнения: 63
Регистриран на: 20 яну 2012 11:59
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот el-ninho » 30 май 2012 11:44

Там съм значи и успех на Ботев.
Мерси.

Потребителски аватар
radezki
Мнения: 325
Регистриран на: 03 юни 2010 17:39
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот radezki » 30 май 2012 11:55

Треньорът на Спортист захапа Ботев (Пд): Треперят им мартинките ,само 100-годишните бабички помнят успехите на "канарчетата", добави той

Наставникът на Спортист (Своге) - Валерий Дамянов, е до толкова убеден в победата на своите възпитаници в днешния мач бараж с Ботев (Пд), че си позволи да се надсмее над съперника.

"Ботев няма шансове. Аз съм математик и не обичам да давам точни прогнози, но резултат 2:0 би ме удовлетворил. Ние сме значиелно по-добрият отбор. Много клубове искат да имат парите на Ботев, но да показват футбола, който демонстрира Спортист. Те така са се притеснили дали ще влязат в елита, че им треперят мартинките", присмя се Дамянов в изказване пред "България днес".

Според треньора на тима от Своге традицията, която има противникът, няма никакво значение в сблъсъци като днешния.

"Какво значи история? Всеки ден се раждат нови хора и нови отбори. Успехите на Ботев ги помнят само 100-годишни бабички. Чудесно е, че техните фенове ще са многобройни. Може да се наложи да викат за нас накрая, като видят как ги надиграваме. Те си мислят, че едва ли не ще ни паднат гащите от страх, като играем пред пълни трибуни. Само че това не им е стадионът в Брестник, където хвърлят седалки по главите на футболистите", категоричен бе бившият футболист на Локо (Сф).

Този май иска да ни надъха още повече!

Потребителски аватар
Pupper_
Мнения: 1923
Регистриран на: 29 апр 2010 16:25
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот Pupper_ » 30 май 2012 12:09

radezki написа:
Треньорът на Спортист захапа Ботев (Пд): Треперят им мартинките ,само 100-годишните бабички помнят успехите на "канарчетата", добави той

Наставникът на Спортист (Своге) - Валерий Дамянов, е до толкова убеден в победата на своите възпитаници в днешния мач бараж с Ботев (Пд), че си позволи да се надсмее над съперника.

"Ботев няма шансове. Аз съм математик и не обичам да давам точни прогнози, но резултат 2:0 би ме удовлетворил. Ние сме значиелно по-добрият отбор. Много клубове искат да имат парите на Ботев, но да показват футбола, който демонстрира Спортист. Те така са се притеснили дали ще влязат в елита, че им треперят мартинките", присмя се Дамянов в изказване пред "България днес".

Според треньора на тима от Своге традицията, която има противникът, няма никакво значение в сблъсъци като днешния.

"Какво значи история? Всеки ден се раждат нови хора и нови отбори. Успехите на Ботев ги помнят само 100-годишни бабички. Чудесно е, че техните фенове ще са многобройни. Може да се наложи да викат за нас накрая, като видят как ги надиграваме. Те си мислят, че едва ли не ще ни паднат гащите от страх, като играем пред пълни трибуни. Само че това не им е стадионът в Брестник, където хвърлят седалки по главите на футболистите", категоричен бе бившият футболист на Локо (Сф).

Този май иска да ни надъха още повече!

Ха-ха-ха, ще ми е интересно, да видя пребледнялото лице на тоя самохвалко, като ревне агитката! Ако не нацапа гащите, ще го обявим за почтен гражданин на Своге :) Играл е той пред публика, ама на плеистейшън ...

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот KingKenny » 30 май 2012 12:16

Всички на баража днес !!!! Ай канари мощно към "А" група 8-) 8-)
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот bnborisov » 30 май 2012 12:17

Сами си го направихме такива олигофрени да имат самочувствие до небето. ама няма нищо, поправимо е.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот glarus_ds » 30 май 2012 12:26

Ще излъчват ли мача по ТВ?
CHELSEA

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот obi4am_pirin » 30 май 2012 12:28

Успех на канарите!Влизане в А група!Добра селекция и мачкане на софиянките и резитата!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот D.Georgiev » 30 май 2012 12:47

Успех на "Ботев"! Освен, че са отборът с повече традиции, са и далеч по-стабилни финансово. Много по-симпатични сте от "Локото" и ще се радвам да ви гледам дербитата в "А" Група.
Ще дават ли някъде мача? По-горе имаше два такива поста, но отговор няма :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
dagger1912
Мнения: 495
Регистриран на: 03 окт 2009 00:08
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот dagger1912 » 30 май 2012 12:53

Тръгваме към Колежа, всички мощно в СОФИЯ!!!
D.Georgiev написа:Ще дават ли някъде мача? По-горе имаше два такива поста, но отговор няма :)

Мача най-вероятно ще се предава по BultraTV, ето линк към страницата - ЛИНК

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: „Ботев“ Пловдив - „Спортист“ Своге /бараж/

Мнениеот glarus_ds » 30 май 2012 13:08

dagger1912 написа:Тръгваме към Колежа, всички мощно в СОФИЯ!!!
D.Georgiev написа:Ще дават ли някъде мача? По-горе имаше два такива поста, но отговор няма :)

Мача най-вероятно ще се предава по BultraTV, ето линк към страницата - ЛИНК

Благодаря, дано го излъчват :)
CHELSEA


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта