За часове рейсовете за баража запълнени.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот Blue1914 » 28 май 2012 23:48

1912chaflio написа:
kokic1986 написа:Ей тия жълтите са по-нагли и от розовите - само за тоя финал в Благоевград бълнуват :lol:
Мамини сладки - чакам ви с нетърпение в "А" група да ви напълним кошниците както винаги сме го правили ;)

Майко мила ти пък откъде се взе .Сладур много бързо забравяш за първи път когато слезна в Пловдив и видя един трамвай как отиде да му даваш тревичка, че го помисли за някакво животно дето не вирее в Смолян та чак и прътовете му дръпна та да не ти бяга .


Ko речи? :mrgreen: Трамвай... ти до центъра на Пловдив изобщо стигал ли си? :mrgreen: Доста тъпо е да се псува на "селянин", особено от жител на област, осигуряваща безплатни автобуси, за да докаже отдадеността на своите фенове... :o :mrgreen:

Иначе може и аз да го посетя този бараж, като един типичен неходещ по стадионите софиянец... :mrgreen: Знае ли се вече къде и кога ще е мачът? :)

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот bnborisov » 29 май 2012 00:05

Доста тъпо е да се псува на "селянин", особено от жител на област, осигуряваща безплатни автобуси, за да докаже отдадеността на своите фенове

ти с 10 автобуса ква отдаденост ще докажеш? те са за ученици за които всяка община трябва да се грижи. какъв е проблема. иначе тоя kokic1986 си е чист цървул. тук ли е мястото и темата да обеснява
чакам ви с нетърпение в "А" група да ви напълним кошниците както винаги сме го правили
. пък и това
както винаги...

Потребителски аватар
Tomata
Мнения: 236
Регистриран на: 25 окт 2009 11:45
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот Tomata » 29 май 2012 00:17

Blue1914 написа:
1912chaflio написа:
kokic1986 написа:Ей тия жълтите са по-нагли и от розовите - само за тоя финал в Благоевград бълнуват :lol:
Мамини сладки - чакам ви с нетърпение в "А" група да ви напълним кошниците както винаги сме го правили ;)

Майко мила ти пък откъде се взе .Сладур много бързо забравяш за първи път когато слезна в Пловдив и видя един трамвай как отиде да му даваш тревичка, че го помисли за някакво животно дето не вирее в Смолян та чак и прътовете му дръпна та да не ти бяга .


Ko речи? :mrgreen: Трамвай... ти до центъра на Пловдив изобщо стигал ли си? :mrgreen: Доста тъпо е да се псува на "селянин", особено от жител на област, осигуряваща безплатни автобуси, за да докаже отдадеността на своите фенове... :o :mrgreen:

Иначе може и аз да го посетя този бараж, като един типичен неходещ по стадионите софиянец... :mrgreen: Знае ли се вече къде и кога ще е мачът? :)

Аре стига и вие като папагали след нашите приятелки от черно-белия сектор - безплатни автобуси!!!! Брой хората в автобусите и ги умножи поне по 5, толкова ще е бройката на хората с коли. кокич е селянин не щото е от Смолян. А тази област с безплатните автобуси, не ти ли е малко неудобно бе майна? Пловдив може да бъде провинция само на Рим. Иначе заповядайте на баража добре сте дошли. И да не забравите да викате за нас :).
Последна промяна от Tomata на 29 май 2012 00:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот kokic1986 » 29 май 2012 00:46

1912chaflio написа:
kokic1986 написа:Ей тия жълтите са по-нагли и от розовите - само за тоя финал в Благоевград бълнуват :lol:
Мамини сладки - чакам ви с нетърпение в "А" група да ви напълним кошниците както винаги сме го правили ;)

Майко мила ти пък откъде се взе .Сладур много бързо забравяш за първи път когато слезна в Пловдив и видя един тролейбус как отиде да му даваш тревичка, че го помисли за някакво животно дето не вирее в Смолян та чак и прътовете му дръпна та да не ти бяга .

Ауууу като ви гледам - доста се засегнахте. Първо - това , че съм от Смолян не означава , че съм помак - напротив цялото ми семейство без изключение сме християни . Второ - не знам колко пъти съм ходил в Пловдив , но явно съм бил повече пъти там от теб защото поне знам , че в Пловдив няма трамваи :lol: ( 1912chaflio не знам от кое село си , но тук яко се изложи) :lol: . И трето - да от Смолян съм и не го крия за разлика от вас дето сте от пловдивските села и ви е срам от това - работата ми е свързана със постоянни командировки в София и съм гледал поне 2/3 от мачовете на Левски в София + няколко гостувания ;) Което означава , че съм ходил на повече мачове от колегата 1912chaflio - щото той явно не е излизал от неговото село иначе щеше да знае , че в Пловдив няма трамваи :lol:

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот kokic1986 » 29 май 2012 00:49

Статистика за мачовете между Левски Сф и Ботев 1912

Мачове Победи Равни Загуби Гол. Разлика

103 53 17 33 180:126 :arrow: :arrow: :arrow: ето ви статистика от вашия сайт :arrow: и това , ако не е бой по жълтите не знам какво е :?

Потребителски аватар
radezki
Мнения: 325
Регистриран на: 03 юни 2010 17:39
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот radezki » 29 май 2012 01:25

Като сте отворили дума за Благоевград, ето какво пишеха по вестниците тогава за публиката на Ботев:
Изображение
С уточнението , че на повечето места тогава писаха за около 12 000 привърженици на Ботев и 700 на ЦСКА,тук са посочили 10 000(според тяхната преценка), но е по-важно как е описана жълто - черната инвазия: като чудо виждано само по телевизията от големите първенства и турнири!
Последна промяна от radezki на 29 май 2012 02:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Tomata
Мнения: 236
Регистриран на: 25 окт 2009 11:45
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот Tomata » 29 май 2012 01:40

kokic1986 написа:
1912chaflio написа:
kokic1986 написа:Ей тия жълтите са по-нагли и от розовите - само за тоя финал в Благоевград бълнуват :lol:
Мамини сладки - чакам ви с нетърпение в "А" група да ви напълним кошниците както винаги сме го правили ;)

Майко мила ти пък откъде се взе .Сладур много бързо забравяш за първи път когато слезна в Пловдив и видя един тролейбус как отиде да му даваш тревичка, че го помисли за някакво животно дето не вирее в Смолян та чак и прътовете му дръпна та да не ти бяга .

Ауууу като ви гледам - доста се засегнахте. Първо - това , че съм от Смолян не означава , че съм помак - напротив цялото ми семейство без изключение сме християни . Второ - не знам колко пъти съм ходил в Пловдив , но явно съм бил повече пъти там от теб защото поне знам , че в Пловдив няма трамваи :lol: ( 1912chaflio не знам от кое село си , но тук яко се изложи) :lol: . И трето - да от Смолян съм и не го крия за разлика от вас дето сте от пловдивските села и ви е срам от това - работата ми е свързана със постоянни командировки в София и съм гледал поне 2/3 от мачовете на Левски в София + няколко гостувания ;) Което означава , че съм ходил на повече мачове от колегата 1912chaflio - щото той явно не е излизал от неговото село иначе щеше да знае , че в Пловдив няма трамваи :lol:

Аз ти предлагам да замълчиш, че вече съвсем се наака. Кой го интересува твоята семейна драма, дали си помак, от кое село си и как ходиш по командировки в събота и неделя за да гледаш мачове. Смешен си бе пич!!! Ако беше разказал тази покъртителна история във форума на Родопа или Левски можеше и да си интересен. Тук си просто един ......, който мрази "жълтити". В цялата ти драма липсва само братовчед от столюпиново и нещата заспиват. Ако си в командировка в големия лош град в сряда, заповядай да видиш "жълтити" на живо, може и да ти поолекне.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
A.C.A.B.
Мнения: 18
Регистриран на: 29 май 2012 09:12
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот A.C.A.B. » 29 май 2012 09:53

100 години 100 написа:Селски, ти разлика между трамвай и тролейбус правиш ли? Айде в дивия всички мишоци като тоякартоф, и разни невестулки и бианки! Писна ми от селяния.

Как да направи разлика като в Смолян няма нито едно от двете.. :oops:

Потребителски аватар
publicimage
Мнения: 679
Регистриран на: 03 май 2010 13:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот publicimage » 29 май 2012 11:27

Браво, манолчо!!!
mannoli написа:[center]гледката ще е покъртителна-ще е пълно с хомосапиенси![/center]


Код: Избери всички

Homo sapiens, „разумен човек“ на латински език

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0% ... 0%B5%D0%BA :)


Изображение

rolik
Мнения: 162
Регистриран на: 09 мар 2010 10:32
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За часове рейсовете за баража запълнени.

Мнениеот rolik » 29 май 2012 11:40

Не опорочавайте темата с отговори на знайни и незнайни многознайковци от други отборчета.
Днес в 10 часа някъде си купих билети от "Колежа" за мача и понеже ще пътувам с кола от любопитство запитах какво става с автобусите.Всичките десет са запълнени още от вчера и записването продължава докато има желаещи.Та! Нищо чудно да се напълнят поне още толкова до утре сутрин.
Доколкото разбрах община Пловдив само заплаща автобусите, а клуба си има грижата за тяхното осигуряване.
Като знам прочутото ни свободомислие и арогантност като фенове със сигурност поне пет пъти повече народ ще се изсипе с лични автомобили, с автобуси и микробуси с фирмени такива и не знам си какво още дето за тяга има двигател с вътрешно горене.
Не забравяйте и, че в София работят или учат доста пловдивчани така, че наплива и оттам ще е голям.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта