Ботев Пловдив - Спартак Варна 1:1 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот ivo77 » 20 авг 2011 18:35

Ботев (Пд) 1:0 Спартак Вн ...16.min Тимонов...

Hq-team
Мнения: 211
Регистриран на: 20 авг 2008 02:11
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот Hq-team » 20 авг 2011 19:51

Я дайте някое линкче да го гледам мача, ако може. :)


Потребителски аватар
bixxol
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юни 2009 17:50
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот bixxol » 20 авг 2011 20:20

Не мога да повярвам колко слабо играем . Никой не иска топката всеки втори пас грешен . С тази игра на никъде според мен .
Кой Български отбор,е победил сам себе си... в официален футболен двубой?

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот Yellow major » 20 авг 2011 20:27

Бях си написал мнението преди официалните срещи, че отбора няма облик и ме плюха тук много хора. За мен Хубчев не прави състава както трябва. Не може при липсата на Манчев да не играе Кривия и когато го вкараш, да вадиш Лимона. Просто губиш класа! Няма изявен втори нападател, ами Курдов и златен да е ще го изолират? Страшно дефанзивна тактика прилага Хубчев. Разочарован съм много. Още във Добрич се видя, че играта ни не върви. Жалко щом губим точки у дома! Дано има някаква промяна, че ще берем много ядове тази година.

Потребителски аватар
bixxol
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юни 2009 17:50
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот bixxol » 20 авг 2011 20:33

Yellow major написа:Бях си написал мнението преди официалните срещи, че отбора няма облик и ме плюха тук много хора. За мен Хубчев не прави състава както трябва. Не може при липсата на Манчев да не играе Кривия и когато го вкараш, да вадиш Лимона. Просто губиш класа! Няма изявен втори нападател, ами Курдов и златен да е ще го изолират? Страшно дефанзивна тактика прилага Хубчев. Разочарован съм много. Още във Добрич се видя, че играта ни не върви. Жалко щом губим точки у дома! Дано има някаква промяна, че ще берем много ядове тази година.


Това е и моето мнение за реденето на състава , не ми харесва изобщо тактиката в момента и не искам да гледам такъв Ботев .
Кой Български отбор,е победил сам себе си... в официален футболен двубой?

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот ivo77 » 20 авг 2011 20:37

Трябваше да се заложи на по-сериозен треньор. Хубчев явно се учи на занаята още.

boris_an
Мнения: 27
Регистриран на: 10 май 2009 14:13
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот boris_an » 20 авг 2011 20:46

Браво майоре! Напълно съм съгласен с теб!
Имам съмнение, че няма пари. Ако има не се виждат - нито за селекция, нито за стадиона се харчат. дано да съм лош пророк, но ...
Във В група не взимали играчи, защото не можело да ги задържат с договори. Хайде сега да излезе Бакалов и да измисли /напомня ми на някой, дано да греша/ някакво оправдание - за това защо не виждаме привличането на добри играчи. Добри имам предвид, не пробвани, пробвани и изхвърлени от други отбори !

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Спартак (Вн)

Мнениеот Yellow major » 20 авг 2011 20:48

Не знам какво му харесва на петър Атанасов? Досега един мач не е изиграл на ниво а е постоянно вътре в титулярния състав. Тошко трябва да играе втори нападател при липса на крила. Не може Курдов да е сам напред у дома!

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Ботев Пловдив - Спартак Варна 2-ри кръг Източна "Б" група

Мнениеот trakia » 20 авг 2011 20:50

v.s. написа:Не вярвам да постигнем разгромна победа нито в този,нито в някой друг мач.За сметка на това съм сигурен,че трудно ще губим точки.Разбиранията на Хубчев,Бакалов и Видолов за играта са такива,че ни очакваит много победи,но с по един,два гола.Ботев-Спартак-2-0.

За съжаление днеска загубихме две точки срещу Спартак,нищо красиво в тяхната игра ,лежане ,бавене ,фалове,грешки на съдиите и тнт ала накрая се гледа резултата.
Те са отбор в криза ,а се добраха до точицата за която дойдеха.
Май Хубчев ще е добре да се разгледа за поне още един нападател докъто е отворен прозореца!
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта