"А" група остава с 15 отбора.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: "А" група остава с 15 отбора.

Мнениеот tsonpen » 23 фев 2012 09:27

FCH написа:
Бижутера написа:
luxorus написа:Koи 10.кои 10,кои 10???



1. Левски (СОФИЯ)
2. ЦСКА (СОФИЯ)
3. Литекс Витоша (Бистрица)
4. Славия (СОФИЯ)
5. Черно Море Академик София
6. Черноморец Люлин (София)
7. Берое Септември София
8. Миньор Перник ФК Кремиковци
9. Локоомотив СОФИЯ
10. Лудогорец Конелиано (Герман)

Преди 1,5 година едва ли щеше да пишеш Лудогорец...


Естествено, че е нямало въобще да се сети за тях, но въпросът е сега дали се сеща и за в бъдеще дали ще се сеща. Опитвате се да поставите някакви абсурдни изисквания към някои отбори да променят миналото.
Бройката на отборите в "А" група трябва да се намали и да се запълни по естествен начин. Според мен през всеки сезон е добре бройката да намалява с два отбора и да стане 12 или 10 отбора. Видно е, че дори финансово всичките 16 отбора не издържат. Единствено Лудогорец е без финансови задължения в А група. Литекс също може да го броим за стабилен финансово, защото доколкото знам те имат само заем за реконструкция на стадиона си. Берое пък го бута държавата, но резултати не се забелязват.
А колкото до по-горното предложение - това ми прилича на списък на участниците в някакъв шопски турнир за вдигане на самочуствието на най-известния пожарникар в България.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: "А" група остава с 15 отбора.

Мнениеот zuekaa » 23 фев 2012 15:26

1. Левски (СОФИЯ)
2. ЦСКА (СОФИЯ)
3. Литекс Витоша (Бистрица)
4. Славия (СОФИЯ)
5. Черно Море Академик София
6. Черноморец Люлин (София)
7. Берое Септември София
8. Миньор Перник ФК Кремиковци
9. Локоомотив СОФИЯ
10. Лудогорец Конелиано (Герман)[/quote]
Преди 1,5 година едва ли щеше да пишеш Лудогорец...[/quote]

Естествено, че е нямало въобще да се сети за тях, но въпросът е сега дали се сеща и за в бъдеще дали ще се сеща. Опитвате се да поставите някакви абсурдни изисквания към някои отбори да променят миналото.
Бройката на отборите в "А" група трябва да се намали и да се запълни по естествен начин. Според мен през всеки сезон е добре бройката да намалява с два отбора и да стане 12 или 10 отбора. Видно е, че дори финансово всичките 16 отбора не издържат. Единствено Лудогорец е без финансови задължения в А група. Литекс също може да го броим за стабилен финансово, защото доколкото знам те имат само заем за реконструкция на стадиона си. Берое пък го бута държавата, но резултати не се забелязват.
А колкото до по-горното предложение - това ми прилича на списък на участниците в някакъв шопски турнир за вдигане на самочуствието на най-известния пожарникар в България.[/quote]

Никой не го ене за лудогорец
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: "А" група остава с 15 отбора.

Мнениеот ehh » 23 фев 2012 15:38

10 отбора. Но Боби ще омекне и ще ги направи поне 12. Затова нека искаме 10. А кои ще са тези 10? Ами тези, които изпълнят лицензионните изисквания без компромиси (или поне не големи компромиси, защото Боби пак ще омекне). Ако не могат да се съберат 10 читави отбора, за да не се превръщаме в първенствата на Андора, Лихтенщайн и др. подобни, се обръща поглед към Б група. Ако там има отбори, отговарящи на изискванията, дори и да не са на местата за промоция, влизат в А група автоматично.
Това е. Жалко само, че никога няма да стане...
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: "А" група остава с 15 отбора.

Мнениеот zuekaa » 23 фев 2012 21:48

ehh написа:10 отбора. Но Боби ще омекне и ще ги направи поне 12. Затова нека искаме 10. А кои ще са тези 10? Ами тези, които изпълнят лицензионните изисквания без компромиси (или поне не големи компромиси, защото Боби пак ще омекне). Ако не могат да се съберат 10 читави отбора, за да не се превръщаме в първенствата на Андора, Лихтенщайн и др. подобни, се обръща поглед към Б група. Ако там има отбори, отговарящи на изискванията, дори и да не са на местата за промоция, влизат в А група автоматично.
Това е. Жалко само, че никога няма да стане...


Само не мога да разбера, как ПЕРУКАТА ще се откаже от пари, 5 отбора по-малко ще плащат БЕЗМИСЛЕН РАЗГОВОР
Ако всеки ден шефа ви дава надник по 90 лв вие ще се откажите ли от по 3о лв ей така
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: "А" група остава с 15 отбора.

Мнениеот B3ATS » 10 мар 2012 12:22

Чао , Каляри . Трябваше да ги махнат от "А" група , още след бойкотирането на мача им с Левски.


Върни се в “Калиакра Каварна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта