Цонко надцака смешния БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Labros
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юни 2010 12:37
Местоположение: Кичук Париж
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот Labros » 31 мар 2011 19:08

Мач имаше- контролен. Местните фенове от "Левски" си гледаха любимия отбор.
...по лицето ми усмивката е трайна, щото на сърцето ми не пише MADE IN CHINA !!!

1912

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот ShooterMan » 31 мар 2011 19:11

Вижда му се края на управлението съчетало безпрецедентната некъдърност и корумпираност на 4-тите с Света (в лицето на Нацко,Емо и по-висшестоящите Лечков и Боби Перуци) и криминално-престъпните капитали натрупани по времето на мутрите.Този фарс беше напълно разкрит от един "селски" кмет,а мафиотската клика в БФС с която той се подигра казано друго яче просто му "пръдна на х*я"!Браво Цонко,още гаври с идиотите запратили клубния и национален футбол в калта трябват,всеки трябва да се гаври с измисленото БФС
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот goro_man » 31 мар 2011 19:12

B__A__N__DA__TA написа:obi4am_pirin, Цонко надцака и 2-3 хиляди привърженици на футбола.Кога пак ще иде Левски в Каварна, като гост от А група?,можеби повече никога.А в Каварна има и немалко фенове на Левски, на които им бе отнета възможността да подкрепят любимия си отбор в мач от елитната група.А чисто хипотетично, какво ще стане ,ако пък съдиите откажат да свирят в Каварна , докато Цонко е кмет :?: Отбора на Калиакра не спечели нищо, Цонко спечели популярност сред нискоинтелигентната част на местното население..селски манталитет, кво повече да коментирам.Кмет на едно село си прави гавра с хората.Сега да му отнемат парите които е взел от тв. права за този мач и гледай поредната порция бълвоч от този смешко

Банда съдиите на двата мача на Пирин които гледах надцакаха поне 10 000 привърженици,знаеш ли кога ще отида пак на мач на Литекс???НИКОГА
Знаеш ли кога Л.Пенев ще получи признание като тренъор на тоя отбор,знаеш ли кога футболист на Литекс ще получи признание като национал???А ако Пирин изпаднат откъде ще доидат новите Берба и Делев???Не мисля че кмета го прави от ниска интелигентност или е до манталитет а популярност си има предостатъчно...Проблема е много по голям и всички трябва сериозно да се замислим

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот obi4am_pirin » 31 мар 2011 19:31

goro_man написа:
B__A__N__DA__TA написа:obi4am_pirin, Цонко надцака и 2-3 хиляди привърженици на футбола.Кога пак ще иде Левски в Каварна, като гост от А група?,можеби повече никога.А в Каварна има и немалко фенове на Левски, на които им бе отнета възможността да подкрепят любимия си отбор в мач от елитната група.А чисто хипотетично, какво ще стане ,ако пък съдиите откажат да свирят в Каварна , докато Цонко е кмет :?: Отбора на Калиакра не спечели нищо, Цонко спечели популярност сред нискоинтелигентната част на местното население..селски манталитет, кво повече да коментирам.Кмет на едно село си прави гавра с хората.Сега да му отнемат парите които е взел от тв. права за този мач и гледай поредната порция бълвоч от този смешко

Банда съдиите на двата мача на Пирин които гледах надцакаха поне 10 000 привърженици,знаеш ли кога ще отида пак на мач на Литекс???НИКОГА
Знаеш ли кога Л.Пенев ще получи признание като тренъор на тоя отбор,знаеш ли кога футболист на Литекс ще получи признание като национал???А ако Пирин изпаднат откъде ще доидат новите Берба и Делев???Не мисля че кмета го прави от ниска интелигентност или е до манталитет а популярност си има предостатъчно...Проблема е много по голям и всички трябва сериозно да се замислим

Абсолютно си прав! :(
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
синя слива
Мнения: 73
Регистриран на: 07 мар 2011 11:26
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот синя слива » 31 мар 2011 19:47

Не виждам кой ще смени Перуци след като Дражев ще влиза в затвора.Може би Майкъла???

Потребителски аватар
windy26
Мнения: 561
Регистриран на: 07 мар 2011 12:02
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот windy26 » 31 мар 2011 19:48

Абе хора,какво е направил Цонко?? Я не се излагайте,това беше прах в очите с бойкота на мача.Той така и така щеше да даде мача на Левски(май четирима играчи на Калиакра са отстъпени от Левски!!!),не разбрахте ли,че това е поредният сателит на сините(като Родопа преди години).Мачът беше удобен за бойкот,те и без това не могат да вземат нищо от мача.
Да го видим Цонко сега срещу Перник дали ще бойкотира,май няма защото вече му трябват точки. ;) Нищо не е направил,след три дни ще се забрави,ще видите.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот baltimore » 31 мар 2011 19:49

синя слива написа:Не виждам кой ще смени Перуци след като Дражев ще влиза в затвора.Може би Майкъла???


Дражев в панделата, Пищова с инфаркт...

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот ShooterMan » 31 мар 2011 19:52

Аз имам едно име,пак от 4-тите в света,но доказа в Бургас,че може и иска да работи по западен немски образец-Краси Балъков!Вън медузите от БФС,от целия отбор как може най-големите боклуци да получат най-много власт бе,ужас!Краси Балъков,Стоичков,Хубчев,бачи Туньо,Иво Йорданов
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
STAMFORD
Мнения: 260
Регистриран на: 26 мар 2011 21:57
Контакти:

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот STAMFORD » 31 мар 2011 22:50

Все пак Цонко си е юрист и умее да чете МЕЖДУ РЕДОВЕТЕ на устава на БФС ;)
VraTar4o написа:0-2 с хеттрик на Торес

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Цонко надцака смешния БФС

Мнениеот Reckless » 01 апр 2011 06:53

От цялата работа, Цонко даде 3 точки на "Левски" ! Абсолютно нищо друго ! Аз от цялото му говорене нищо конкретно, като обвинения не чух.
БФС ощетявало малките клубове... Това са празни приказки, след като няма нищо конкретно да му докаже твърденията.
И той в знак на протест, подпомогна с 3 точки един малък клуб, като неговия. Цонко се държеше пред камерата, като един селски ерген на мегдана и всичко обръщаше в сирене и кашкавал. Не виждам с какво е надцакал който и да е в случая. То без козове в ръцете, как да цакаш. Само даваш !


Върни се в “Калиакра Каварна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта